Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lip 2007, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Wyjazd wyszedł dość niespodziewanie 5 lipca. O godzinie 9 obudził mnie telefon od Taty czy nie chce sie z nim przejechać do Lubniewic koło Międzyrzecza. Nie myśląc długo ubrałem sie szybko po samochód i aparat w dłoń i ogień na zjazd A4 koło Pietrzykowic gdzie Tato zjeżdzał na A4 bo grupa była z Kłodzka. Niestety szybko okazało sie ze baterie w aparacie długo nie pociągną :evil: więc zdjęc nie ma dużo ale myśle że będą ciekawe :wink: Pierwszy postój na 15 min zrobiliśmy przed Legnicą (mały zajazd przy A4 przed zjazdem na Legnicę) (Fotki z parkingu:)
Obrazek
Obrazek Obrazek

po odstaniu ruszyliśmy dalej do Legnicy
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(jakieś fabryki w Legnicy)
Obrazek

na droge krajową nr 3 w kierunku Szczecina ( zjazd z A4 )
Obrazek

i oczywiście 2 czerwone światła musieliśmy załapać :/ w mieście a dalej na obwodnicy kolejne czerwone :evil: w dodatku cały czas padał deszcz czasami mocniej a czasem taki lekki :( Droga na Lubin :
Obrazek
Obrazek

Póżniej przestało padać i można było lekko przypakować :lol: droga sie nie dłużyła i szybko byliśmy pod Lubinem gdzie niemiła niespodzianka w postaci korku :evil: :/ Pare zdjęć:
Obrazek
Obrazek

Bardzo fajna naklejka i szkoda że mała bo może niektórzy kierowcy po przeczytaniu jej chociaż przez chwile by pomyśleli o dużych autach:
Obrazek

Winę za korek ponosi zamknięty przejazd i pociąg który skladał sie z lokomotywy technicznej. A tu zdjęcie z centrum Lubina:
Obrazek

Korków nie było wielu i szybko z centrum sie uporaliśmy jadąc skrótem :> :] niestety zakaz dla ciężarówek tam jest :( małe zdjęcia stadionu Zagłębia Lubin:
Obrazek

Pol Miedź Trans jest wszędzie :mrgreen: :U :> (to dalej stadion)
Obrazek

Za Lubinem trwa intensywna przebudowa trójki aż do Polkowic:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przed Polkowicami wpóściliśmy kierowce białego Premium który wyjeżdzał ze stacji paliwowej: (Jego zdjęcie :wink: )
Obrazek

Teraz pare zdjęć z drogi bo obecnie przejazd przez Polkowice odbywa sie prawie niezauważalnie :wink:
Obrazek
Obrazek

Szyb kopalni miedźi Sieroszowice zaraz przy drodze w nocy jest oświetlany przez lampy zmieniające kolory i bardzo ładnie wygląda 8) :
Obrazek
Obrazek

Po wyjeżdzie z Polkowic skończyły sie korki i można było swobodnie jechać i mały ruch był co mnie lekko ździwiło :shock: nasza idylla nie trwała długo jakieś 5-6 km przed Nową Solą kolejna wymiana nawierzchni i ruch wahadłowy :roll: a co za tym idzie mały koreczek :evil:
Obrazek
Tutaj wspomniane wahadło i przewężka:
Obrazek

Ekipa od Borowskich bodajże z Kutna :wink:
Obrazek

Autka czekające na rozładunek Asfaltu: żółte Volvo miało 3 osie i na bliżniakach wiec pewnie więcej ładowali bo naczepka też 3 osiowa:
Obrazek

Póżniej jeszcze przed samą Nową Solą było wahadło ale nie mam zdjęć bo baterie chciałem zaoszczędzi na póżniej :( i tu Volvo oraz MB Actros dojeżdzaja do do pierwszego wahadła (z którego są zdjęcia 8) ):
Obrazek
Obrazek

Po dojechaniu do Nowej Soli oczywiście dwa czerwone światła ale Volvo Ocean Race mi to wynagrodziło :D :
Obrazek
I jeszcze DAF na rondzie przed Otyniem :wink:
Obrazek

Między Nową Solą a Zieloną Górą trwa budowa nowego odcinka 3-ki Renault wysupuje jakiś tłuczeń na warstwe piasku:
Obrazek

Po wjechaniu na S-3 koło Zielonej Góry chcieliśmy zrobić 30 min przerwy na stacji Orlenu (Racula miejscowość) ale te ch*** zablokowały :shock: wjazd od strony Nowej Soli :evil: :evil: i mieliśmy tylko 15 min jazdy więc szybko but do najbliższj stacji Lotosu koło Sulechowa (polecam ich kuchnie :D ) w miejscowości bodajże Kruszyna :mrgreen: i z tej stacji pochodzą zdjęcia 8) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na tej stacji zamiast 30 min staliśmi 45min bo zanim kucharz przyżądził smakowite jedzonko :> :mrgreen: troche zeszło :wink: a póżniej kierunek Świebodzin gdzie musieliśmy tradycyjnie poczekać na wjazd na DK 2 (ogromny ruch i korek :wink: )
Obrazek

Ale w sumie jakoś poszło :roll: i póżniej znowu kierunek na 3-kę i Między rzecz (póżniej zdjęć nie robiłem bo baterie padły) i cały czas padał deszcz :evil: w Międzyrzeczu w lewo na Sulęcin a w Wędzynie(koło poligonu) w prawo na Lubniewice nad jeziorko i pod namioty :) Tam udało mi sie zrobić pare fotek na resztkach baterii :twisted:
Obrazek
Obrazek

Nasza maskotka nie chciała dostać fleszem po oczach i sie odwróciła :evil: :mrgreen:
Obrazek

I tu nasza Setra w sesji leśnej :) 8)
Obrazek
Obrazek

A tu obóz w którym mieszkają dzieciaki 8) :roll: :wink:
Obrazek

Tam staliśmy ok 1,5 godziny i w tym czasie Tato poszedł fakture wystawić a ja posprzątałem i porobiłem zdjęcia :wink: W droge powrotą wyruszyliśmy ok godz 16.30 a w domu byliśmy ok 21. Po drodze udało mi sie zrobić pare zdjęć a moje baterie były wyczerpane do cna :) Fotki z powrotu:
Znowu skrzyżowanie 2-jki z 3-jką (serdeczne dzięki dla Kierowcy MAN-a z Firmy LINK który nas wypuścił :mrgreen: :wink: ) :
Obrazek
Tutaj z powrotem w Sulechowie:
Obrazek
Na obwodnicy Zielonej Góry:
Obrazek
Wąskie ulice Nowej Soli: (dobrze że obwodnice budują)
Obrazek
Wahadło za Nową Solą:
Obrazek
Mały krajobraz nad łąkami i polami Polskimi :mrgreen:
Obrazek

Mam nadzieje że będzie sie podobać i prosze o wyrozumiałość jeżeli ktoś zauważy niedociągnięcia bo to mój pierwszy opis trasy. Dzięki za komentarze :wink: (ale tylko te dobre :> )


Ostatnio zmieniony 27 lut 2008, 16:50 przez Ostry, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 lip 2007, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

No narescie Ostry dales jakas traske :D Traska bardzo ciekawie opisana no i wszystko uzupelniaja zaj***** fotki :] Tylko pogoda nie sprzyjajaca byla :/ Nie spokojny "ladunek"-dzieciaki :lol:

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lip 2007, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Sporo się nastaliście w korkach :] ale tak to trasa dosyć ciekawa. Gratki za parę dobrych ujęć. Dobrze mi się czytało, bo napisane językiem kierowców :wink: Mogłeś lepiej Setrę obfocić :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2007, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
Nie spokojny "ladunek"-dzieciaki
Na szczęscie nie było dużo z gimnazjum(są najgorsi do wożenia) i był spokój i harmonia :mrgreen:
Cytuj:
Mogłeś lepiej Setrę obfocić

Moje baterie nie przeżyły by takiego fotografowania :wink: ale następnym razem lepiej sie postaram :> :] (P.S pod moin postem masz link do garażu i możesz sobie obejżeć Setre :U :wink: )


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Zdjecia i opis w porzadku. Idzie sie polapac. Co do trasy to troche sie ostaliscie w tych korkach. Jak nie roboty drogowe i wahadla to zwykly stau. Co do "towaru" to mysle ze nie bylo tak zle ja mowisz ze to nie bylo gimnazjum. Cos o tym wiem bo moj tata przejezdzil pare lat w turystyce. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 26 lut 2008, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Może wypad nie jest oszołamiający bo tylko do Karpacza ale może się niektórym osobom spodoba :wink: :mrgreen:

Wyjazd z domu ok 9.30 i od razu na A4 i z niej pierwsze zdjęcia gdzie panował spokój i bez zbędnego pośpiechu jechaliśmy rażno do przodu (oprócz silnego wiatru :evil: ) :mrgreen: :lol: (fotki mogą nie być najlepsze bo dopiero się ucze robienia zdjęć w ruchu :roll: :oops: )

Tutaj Nasz wierny kompan podróży :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek
Niemiecka konkurencja :evil: :>
Obrazek Obrazek Obrazek
Na Bielanach Wrocławskich:
Obrazek Obrazek Obrazek
Tutaj firma oszczędzająca na maksa :mrgreen: :>
Obrazek Obrazek Obrazek
Dalej autostradka "czysta" aż do zjazdu na 5-ke na Lubawke:
Obrazek Obrazek Obrazek
I ta ciągła pogoń: :roll:
Obrazek Obrazek
Czyż ta "EWA" nie jest ładna? :?: ?
Obrazek
Tutaj komis w Kątach Wr. :
Obrazek Obrazek Obrazek
Coś dla fanów Magnum-ek :wink:
Obrazek
Na parkingu przy A4 stała ładna Scania:
Obrazek
ROAN z Bolesławca:
Obrazek Obrazek Obrazek
Dwa Dafy i Neoplan wyprzedza Volvo (tu zjeżdżamy z A4):
Obrazek Obrazek Obrazek
Kochane Polskie drogi:
Obrazek
Neoplan z PKS Jelenia Góra:
Obrazek Obrazek Obrazek
Sztuczny zbiornik po kopalni "Jaro" w Jaroszowie:
Obrazek
A po drugiej stronie jeszcze kopią kamień:
Obrazek
Miejscowość Jaroszów:
Obrazek
I dalsza droga do Jeleniej Góry: (pełno tej konkurencji chyba trzeba zmienić branże na ciężarowe :mrgreen: :mrgreen: :wink: )
Obrazek Obrazek Obrazek
Przeładunek drewna na MAN-a F 90:
Obrazek
Droga do Jeleniej G. spokojna oprócz misiaków w Strzegomiu za rondem i "Krokodylki" w lesie za Bolkowem się czaiły ale chyba na ciężarówki bo kolega z innego autobusu na CB mówił że rano też jechał do Jeleniej G. i nawet nie zareagowali :wink:
A tutaj przedstawiam panorame Naszych Karkonoszy ale śnieg tylko na szczytach i szlaki pozamykane były bo strasznie oblodzone :/ :
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Najwyższy szczyt Sudetów Śnieżka:
Obrazek

Po dojeżdzie do Karpacza nie robiłem zdjęć, ponieważ grupa się szybko zapakowała (co mnie strasznie zdziwiło :shock: ) i szczerze powiem nie było co robić :/ same betoniarki na Actrosach woziły cement dla powstającego hotelu Gołębiewski :wink:
Zdjęcia z drogi powrotnej do Wrocławia:
Scania w Bolkowie:
Obrazek
i długo nic.......
Już w Strzegomiu i rondo oraz Katedra Pokoju (jeżeli się nie myle fajnie w nocy wygląda :wink: )
Obrazek Obrazek
Oraz mała "dziurka" w której wydobywa się kamień: :mrgreen:
Obrazek
I już z powrotem na A4 i na pierwszy rzut TransCornelia:
Obrazek Obrazek
Następnie firma SpeedCar z Krakowa oraz Bednarski:
Obrazek Obrazek
Firma Polmex zjeżdza w Pietrzykowicach:
Obrazek
A tutaj nie widzać za bardzo ale firma Kenig ze starą naczepą PEKAES-u:
Obrazek
A tutaj wielkie podziękowania dla Kierowcy z firmy Dantrans który bardzo ładnie się uśmiechał jak kręciłem filmik :mrgreen: A my już zjeżdzamy na Bielanach w strone centrum i .....
Obrazek
...... mamy koreczek (jak zwykle :evil: )
Obrazek
Na szczęście poszło żwawo i parking przy BP wiecznie okupowany przez RiCo :mrgreen: :>
Obrazek
I to przedostatnie zdjęcie (dla wytrwałych bonus :mrgreen: ) rondo Regana na pl Grunwaldzkim:
Obrazek

Dzięki wszystkim za uwage i poświęcony czas :mrgreen: Jeżeli macie jakieś sugestie to piszcie bede sie starał je wykorzystać przy następnym opisie jeżeli jakiś wyjazd wypadnie :wink:

A tutaj dla wytrwałych obiecany bonusik może nie nowoczesne autko ale taich już dużo nie zostało Rumuński MAN czyli ROMAN :wink: :mrgreen: pracuje przy budowie kościoła (a stacjonuje koło Strzelina przynajmniej taką ma rejestracje :roll: :wink: )
Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 27 lut 2008, 17:02 przez Ostry, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 27 lut 2008, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 13:39
Posty: 106
GG: 0

Fajna trasa fajne fotki a drogi nasze kochane polskie drogi jak widać w całkiem dobrym stanie są.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: