Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

Jestem posiadaczem Majorki 385Ti z 1994 (solówka) ze skrzynią B18. Od początku mam problem z przebitką z małej skrzyni na dużą, odpowiedzialny jest za to "automat" zwany potocznie "lucyferem". Problem pajawia się przeważnie rano. Muszę nbić powietrz na full i przebijam z małej na dużą i z owego "lucyfera" wylatuje mi powietrze zpowrotem na małą i jest dobrzę na dużą i znowu leci i tak nieraz przez dziesięć minut aż zaskoczy i jest przez cały dzień dobrze a na drugi dzień od nowa. Poprzedni właściciel miał to samo ale jakoś jeżdził. Ja po pół roku nie wytrzymałem i wyciągnęłem "lucyfera" rozebrałem go (jest nierozbieralny w/g serwisu) i jeszcze 3 miechy wytrzymał ale w końcu się poddał i kupiłem nowy (nie jest tani) nowy poddał sie po 2 tygodniach. Wymieniłem go niejako na gwancji ale ten drugi też już szwankuje (2 miechy). Podejrzewam że przyczyną jest coś innego ale nie bardzo wiem co? Puki co jężdzę tak ale to denerwuje i szkoda paliwa i czasu. Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc!


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2007, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:16
Posty: 22
Samochód: Chrysler
Lokalizacja: Kielce

Może olej, w Ivecu jak mielismy za gęsty olej to ani połowki ani duze male nie przechodziły.
Spytam się jeszcze ojca. Tez mamy taką majorke.

_________________
2 x Renault Magnum AE 420ti,Premium 400, Major R 420, Daf XF.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2007, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

Dzięki ale chyba sięjuż udało naprawić dzieki poradzie TIRMANPIOTRA. Jego diagnoza okazała się chyba słuszna ponieważ od dwóch dni po naprawie problem się nie pojawił. Ale dziękuję za zainteresowanie. Jeżeli będziecie mięli jakiś problem z majorem to służę pomocą. Mam już go 1,5 roku i trochę przy nim grzebie i trochę go już poznałem(tak przynajmniej misie wydaje. Pozdro. :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: