Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Man TGA
Post Wysłano: 06 maja 2007, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Witam
Koledzy mam pytanie odnosnie Mana TGA chce załozyc dodatkowe lampki i chalogeny czy moze sie cos dziac z komputerem czy jak ? moze mu ktos udzielic wskazowek jak to zrobic zby był okej jezeli chodzi o oswietlenie to poszły by na dach 4 dalekosiezne i na przód około 20-25 lapek wszytko diodowe oczywiscie .
pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 06 maja 2007, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Będzie działac bez problemów tylko podłącz to wszystko pod orginalne lampy i będzie ok, najlepiej jak zrobisz tak, że połowa będzie podpięta pod lewą lampę a połowa pod prawą bo jak wszystko będzie pod jedną podłaczone to może wywalać bezpieczniki lub gdy już wywali to chociaż poło będzie Ci się świecić :wink:
I pamiętaj o osobnym wyłączniku w kabinie bo legalnie mogą się świecić tylko dwie dalekosiężne :wink:

_________________
MAN


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2007, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

No i jak panowie moge podłaczyc te lampki chciałem załozyc jutro ok 20 obrysówek z przodu i potrzebuje szybkiej odpowiedzi prosze o konkretne odpowiedzi !!!! :) jak i co zrobic bo nie jestem pewien czy mi komputer nie sfiksuje :)
pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: