Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 wrz 2008, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Filmik super, troszke zamazany ale da się przeżyć... Za muzyke masz +6 ! Czekam na 2 Część, oby była dłuższa...


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Post Wysłano: 14 wrz 2008, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Spełniłeś moją zachciankę - jest część druga, która jest na prawdę ciekawa. Muzyka oczywiście świetna (Blondie - Maria). W filmie widać firmę Długiego, kiedy mijasz Sprintera. :lol: Reasumując film oglądało mi się przyjemnie, czekam na część trzecią. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 16:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Zrobiłem cz. III. Zapraszam do oglądania i komentarzy :)

Cz. III


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 17:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Super, super i jeszcze raz super. Świetne byly te trzy cześci, świetnie dobrana muzyka poprostu-cudnie. Oczywiście czekam z niecierpliwościa na kolejne części :) .

Pozdrawiam kolege z miasta :wink:

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Filmy są świetne, muzyka w filmach jeszcze lepiej dobrana, genialna wręcz. Masz dryg do filmików, muszę Ci to przyznać. Czekam na cz.4. :mrgreen:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Post Wysłano: 21 wrz 2008, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Czwarta zarazem ostatnia część "Trakerskich wakacji" nie odbiegała jakościowo od pozostałych części. Szkoda , że to ostatnia część :( , ale z przyjemnością czekam na twoja relacje z ferii.

Pozdrawiam :wink:

Ps.Gdzie był ten ''koreczek'' :?:

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 19:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Czwarta zarazem ostatnia część "Trakerskich wakacji" nie odbiegała jakościowo od pozostałych części. Szkoda , że to ostatnia część :( , ale z przyjemnością czekam na twoja relacje z ferii.

Pozdrawiam :wink:

Ps.Gdzie był ten ''koreczek'' :?:
Hehe, też mi się szkoda zrobiło jak skończyłem IV część :mrgreen: A to nie koreczek tylko oczekiwanie ciężarówek na urząd celny w Białej Podlaskiej.


Post Wysłano: 22 gru 2008, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Mimo, że to były ostatnie dni szkoły to dało mi sie je zastąpić trasą i to nie byle jaką. Udało mi się namówić rodziców, aby pojechać z tatem do Szczecina. Musiałem opuścić czwartek i piątek, ale i tak nic już w szkole praktycznie nie robiliśmy to jakoś się pogadało i z mamą też nie było problemu (tata zgodził się szybciej :D).

W czwartek obudziłem się po 5.00, poleżałem i tata powiedział, żeby wstawać. Ogarnąłem się i wypiłem herbatę. Po 6.00 siedziałem już w MANie. Bił powietrze, a my się rozpakowywaliśmy i tata wypisywał tacho. Parę minut później wyjechaliśmy i udaliśmy się na krajową 12-tkę w kierunku Radomia. Ruch nie był duży, bo przez Lublin zdążyliśmy przejechać jeszcze przed szczytem. Droga ubywała szybko i nie było zbytniego ruchu. Dopiero w Radomiu najechało się trochę aut, ale też nie było tragicznie. Obrazek

Z Radomia udaliśmy się w kierunku Łodzi. Trasa jest stosunkowo wąska, ale co poradzić. Do A2 trzeba się dostać. Pierwsza miejscowość to jakaś wioska (Potworów lub Odrzywół) widoczna na zdjęciu.
Obrazek

Tu widać jaka droga jest wąska. Dodać trzeba, że momentami biegnie przez lasy. Tyle dobrze, że są utwardzane pobocza. Mimo tego w nocy jest niebezpiecznie tędy jechać.
Obrazek

W końcu dojechaliśmy do Tomaszowa Mazowieckiego. Tam kierujemy się na łódź. Ciągle ktoś jedzie, nie ma jak wyjechać. Przydałyby się światła.
Obrazek Obrazek

Ujazd, trochę samochodów jeździ, ale miasteczko nieduże.
Obrazek

Łódź. Miejscami dosłownie autobana, 5 pasów w jedną stronę :D Na drugim zdjęciu stadion Widzewa (za dużo nie widać).
Obrazek Obrazek Obrazek

Wjazd na A2 w Strykowie. Rzadko spotyka się tak zakorkowane ronda :D Drugie takie widziałem w Kołbieli (DK17) w poniedziałki rano i piątki wieczorem. Taka ładna Scania. Miała kangur.
Obrazek

I cała autostrada A2 do przejechania. Początek w Strykowie. Korek do zjazdu wynosił 2,5 km.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zrobiły się 2 pasy, 90 km/h i tempomat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Około 12.30 zjechaliśmy na 45-minutową pauzę na Orlen przy autostradzie. Zjadłem hot-doga i porobiłem trochę zdjęć. Tata pomógł 3 panom od nas z województwa, którzy jechali do Belgii po kierowców na święta. Mianowicie jeden z nich wyszedł z busika i zamknął się centralny zamek. Otworzyli w końcu śrubokrętem i drutem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Między 13.00 a 14.00 wyjechaliśmy. Chwile potem dojechaliśmy na bramki. Obrazek

Duńska Scania. Moim zdaniem bardzo ładnie zrobiona. Jechała z 1-2 km mniej od nas i sie wyprzedzaliśmy chwilę.
Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejne bramki.
Obrazek Obrazek

Na początku autostrady ruch był bardzo mały. Później stał się większy.
Obrazek Obrazek

Dobra jazda niestety musiała się skończyć. Niedaleko Nowego Tomyśla zjechaliśmy z autostrady. Prace trwają dalej.
Obrazek

W Pniewach odbiliśmy na Skwierzynę. Tacie przypominały się czasy, gdy jeździł Magnumką :) Cały czas śmigał tymi drogami. Opowiadał mi różne ciekawostki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Trasa biegła szybko, aż do Gorzowa Wlkp.
Obrazek Obrazek Obrazek

Dlaczego? Oto powód. Korki przez wahadło.
Obrazek

Wjechaliśmy na obwodnicę i tym samym poczuliśmy klimat autostrady :D Szkoda, że trwało to tak krótko.
Obrazek Obrazek

W Pyrzycach zjechaliśmy do TruckBar'u na kolejną 45-minutówkę. Tata mówił, że kiedyś było tam dużo, dużo lepiej. Miał to prywaciarz, a teraz wykupił Orlen i jest tam dużo mniej rzeczy niż kiedyś. Można było kupić mnóstwo akcesoriów do ciężarówek. Stamtąd również przywiózł mi model żółtej Scanii z cysterną prezentowanej w dziale modelarskim.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz już na Szczecin. Był mniejszy ruch i jechało się bardzo fajnie aż do Szczecina.
Obrazek

Zet eS. Stanęliśmy do Carrefoura kupić prowiant i pojechaliśmy na ul. Chmielewskiego, fabryki browarów BOSMAN.
Obrazek Obrazek Obrazek

Kazano nam udać się na ich parking po drugiej stronie ulicy i wjechać po 6.00 rano.
Obrazek

Porozmawialiśmy, zjedliśmy i oglądaliśmy TV. Tata położył się spać, a ja wbiłem na górne łóżko, oglądałem kabarety Bartłoczyka i pisałem na Mobilnym GG z Krzysiem (Szczurem), Łukaszem (Jelonkiem) i Adrianem (Torebą) (wg. kolejności).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Koniec cz. I. Druga niebawem.


Post Wysłano: 23 gru 2008, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

Noo kolego suuper relacja :) i widze nawet że przez mojee miasto jechałesś :mrgreen:
Pozdrawiam i czekam na dalszą część :D

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Post Wysłano: 26 gru 2008, 13:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cz. II, ostatnia

Następnego dnia obudziłem się po 6.00, gdy tata wjeżdżał na zakład. Leżałem sobie tak do około 7.30-8.00 i wstałem, aby coś zjeść. W międzyczasie gadałem na GG z Przemem, ale nie robiłem żadnych zdjęć, ponieważ akumulatorki w aparacie padły. Kilka minut po godzinie 8.00 wszedł tata i powiedział, że już po rozładunku i musimy podjechać dalej i poczekać na papiery. Podjechaliśmy i tata poszedł. Czekałem na niego 30-40 minut, w końcu wrócił zły i odjechaliśmy. Na CB informowano cały czas o jakimś wypadku na Trasie Zamkowej, ale jak się potem okazało to tylko zwykła stłuczka, która nic nie tarasuje ruchu, ale oczywiście wszyscy uderzali w panikę...
Jechaliśmy prawie tą samą drogą. Prawie, ponieważ robiliśmy 2 objazdy. Pierwszy był taki, że chcieliśmy ominąć korek w Gorzowie Wlkp i odbiliśmy na Kostrzyn, wskutek czego wyjechaliśmy na skrzyżowaniu w Skwierzynie. Drugim objazdem był przejazd przez Buk zamiast przez Pniewy i Nowy Tomyśl. Niestety to był błąd. Na CB tata pytał i wszyscy mówili, że w Buku jest zjazd na autostradę, a tak naprawdę trzeba przejechać przez cały, nadrobić kilka kilometrów i dopiero zjechać na autostradę. Autostradą jechaliśmy około pół godziny i zjechaliśmy na 45-minutową pauzę. Tam poszedłem i kupiłem jedne z najlepszych baterii do urządzeń cyfrowych jakie kiedykolwiek miałem (Energizer Ultimate). Przy intensywnym używaniu aparatu do dziś trzymają bez zająknięcia i wcale się nie rozładowują. Dobra, koniec o nich. Na parkingu porobiłem kilka zdjęć ciężarówek, a w międzyczasie wypiłem herbatę. Dziękuję panu Januszowi z DIREXa za pozwolenie zrobienia zdjęć i pozdrawiam :) Natomiast zdjęcie MPIII takie brzydkie, ponieważ robione podczas jazdy przez boczną szybę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przez A2 jechało się jak zwykle, cały czas 90 km/h. Słuchaliśmy co chwilę bardzo ciekawych rozmów na CB m.in. o kierowcach osobówek nadmiernie i niewłaściwie używających CB. Raz natomiast była kłótnia, ponieważ jakiś Mercedes wjechał ciężarówce przed zderzak i wyhamował prawie do 0. Chcieli go zatrzymać i nalac, ale chyba im się nie udało :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Panu się pasy poodpinały.
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Tata czyta mapę na złożonej kierownicy :D
Obrazek

Obrazek

To foto ogromnie mi się podoba.
Obrazek

Obrazek

Na radiu mówili, że w Zgierzu bardzo pada śnieg i robi się coraz gorzej więc postanowiliśmy pojechać na zakaz 8t, na Koluszki. Tam też nieźle padało, ale chyba nie aż tak. Wolaliśmy nie szaleć i zajechać później, ale bezpieczniej.
Obrazek Obrazek

Koluszki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Ujazd.
Obrazek

W Tomaszowie Mazowieckim zrobiliśmy pauzę 45 minut i planowaliśmy jak pojechać. Zdecydowaliśmy, że dojedziemy do Radomia i przeczekamy wszystko. Rano wstaniemy i spokojnie na 10.00 będziemy w domu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wypiliśmy herbatę i coś przekąsiliśmy. Oglądaliśmy również telewizję i w końcu położyliśmy się spać.
Obrazek Obrazek Obrazek

Rano obudziłem się kilka minut po 7.00 i wstałem. Zrobiłem 2 zdjęcia i wyjechaliśmy równiutko o 8.00. 2 godziny i jesteśmy w Lublinie.
Obrazek Obrazek

Za Radomiem. Jak zwykle ktoś musiał spowalniać ruch, ale też nie ma się co dziwić. Ślisko się robi to nie trzeba szaleć.
Obrazek

Zwoleń.
Obrazek

Niedaleko Puław.
Obrazek

Puławy. Odbijamy na Lublin. Zostało tylko 50 km.
Obrazek

Obrazek

Lublin. Stanęliśmy na wysepce i akurat zajechał tam drugi kierowca z szefem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wypakowaliśmy się z MANa i poszliśmy do domu. Za chwilę tata pojechał załadować, a ja zostałem. Tak minęła mi bardzo ciekawa trasa :)


Post Wysłano: 26 gru 2008, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lis 2007, 18:56
Posty: 61
GG: 5477986
Lokalizacja: Tomaszów maz

No piękna traska, bardzo fajnie opisałeś ją:)
Widze że przejeżdżałeś przez moje okolice Tomaszów Mazowiecki i widać że staliście pod Paradyżem(zakładem) :mrgreen:

_________________
SCANIA- Królową szos

Moje autko:
SCENIC


Post Wysłano: 26 gru 2008, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Witam kolege z tego samego miasta:).Traska bardzo fajnie opisana i sfotografowana.Oby tak dalej.Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejną część.Pozdrawiam!

_________________
:]


Post Wysłano: 26 gru 2008, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Witam kolege z tego samego miasta:).Traska bardzo fajnie opisana i sfotografowana.Oby tak dalej.Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejną część.Pozdrawiam!
To była ostatnia część :)

Dziękuje za komentarze. Niedługo może będzie jakaś relacja, bo jadę do Zawiercia w poniedziałek chyba... Prawdopodobnie będzie to moja ostatnia trasa MANem.


Post Wysłano: 27 gru 2008, 11:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

A potem przesiadka na inne autko? :D

_________________
:]


Post Wysłano: 27 gru 2008, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
A potem przesiadka na inne autko? :D
Na 99,9% zmiana firmy, ale więcej nic nie mówię. Niektórzy wiedzą o co chodzi :wink: Proszę ich, aby też nic nie zdradzali.


Post Wysłano: 27 gru 2008, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

A ta ostatnia fotka,to nie byla robiona na kalinie??

_________________
:]


Post Wysłano: 02 sty 2009, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No kolego ladnie ladnie zrobiles ta recenzje. Czasami mijam sie z Twoim tatka na trasie. Widze ze jechales znajomymi mi sciezkami. A co do drogi do Tomaszowa Mazowieckiego to rzeczywiscie jest ona tak waska ze przy mijaniu sie dwoch ciezarowek trzeba na pobocze uciekac. Ciezko juz z dostawczakiem sie wyminac. Pozdrawiam i szerokosci w Nowm Roku dla Twojego taty. Rowniez czekam na kolejna recenzje.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 18 sty 2009, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Kurde, dopiero zobaczyłem wiadomości.

Traker199: Ta fotka jest robiona tam na dole Podzamcza, niedaleko tego ronda przy placu Singera.
Cheester: No wąska i to bardzo. Tyle dobrze, że specjalnie takie pobocze zrobili utwardzone.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: