Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 7:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Witam , oto Scania od "Pająka" , u ktorego jak wiadomo smiga tez moj ojciec.
Scania jest z 2002r. Jaki przebieg ma to niewiem. Wiem ze ma naiepowtarzalna moc , wkoncu V8 580KM . Jezdzi nią bardzo miły Pan z Estonii , ktory jest tez jej właścicielem.
Jezeli bede mial od taty jeszcze inne zdjecia "wybajerowanych" Scanii od "pająka" to napewno je umieszcze w tym temacie.
Koszt zrobienia tej kabiny kosztował 17-20tys . zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Zdjęcia wykonane przez mojego tatę!!


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2007, 18:32 przez Konrad-18-, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 8:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Bardzo ładna Scania, potężny motor V8 580KM. Nie pasuje tylko jedna rzecz. Mianowicie do czarnej skórzanej tapicerki nie pasuje mi ten welur na fotelach. Czy one będą jeszcze obszywane skórą czy to juz wersja ostateczna???

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 9:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Scania bardzo ładna,tylko mi się nie podoba,że ma trzy osie ale to tylko moje zdanie.Jak na 164 z silnikiem V8 580KM robi wrażenie.Co do foteli z welurem to jest też jego plus,ponieważ jest zimą na skórze jest zimno a latem gorąco oczywiście po wejściu do kabiny.Mam pytanie czy ta kierownica jest drewniana czy to jest okleina :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 12:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Mam pytanie czy ta kierownica jest drewniana czy to jest okleina Question
Mam nadzieję, że Konrad się nie obrazi jak ja odpowiem. Ta kierownica jest w 100% drewniana, ostatnio przymierzałem się do kupna takiej kierownicy tylko drewniano-skórzanej, lecz jednak zrezygnowałem gdy zobaczyłem cenę 950 euro :?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Scania tak wszytko ładna piekna :) ale jedno co mi sie nie podoba to ze pilot od poduszek ma zamontowany przy kierownicy :(
pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

Scania bardzo piekna skorzana tapicerka tylko wlasnie te siedzenia jak wspomnial rafcio89 nie pasuja do tapicerki kierownica w drewnie super :D

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Cytuj:
Bardzo ładna Scania, potężny motor V8 580KM. Nie pasuje tylko jedna rzecz. Mianowicie do czarnej skórzanej tapicerki nie pasuje mi ten welur na fotelach. Czy one będą jeszcze obszywane skórą czy to juz wersja ostateczna???
To jest wersja ostateczna , z tego co mi tata mówił , to w planach ten bardzo mily Pan , ma zakup R620(lub 580 ale napewno mniej niz 580 nie bedzie ) 3 osiową i R500 lub tez R580 2 osiowa , które tez bedą tak bajerowane , moze troche inaczej , czas pokaze ale plany na dwie kolejne potezne maszyny juz są.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2007, 7:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

w/g rozmowy która moj tata przeprowadzał z właścicielem to ta Scania pali 35-37L/100


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2007, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
mam tylko pytanko jakie zużycie paliwa?
Jeśli ktoś sugeruje się, że jeśli silnik V8 to zużycie jest jakieś kolosalnie duże, to pragnę wyprowadzić z błędu, bo zużycie paliwa zależy tylko i wyłącznie od umiejętności ekonomicznej jazdy kierowcy i terenu w jakim ciągnik pracuje oraz jak ciężkie zwykle wozi ładunki. Jeśli powyższe czynniki będą przeciwstawne, to Scanią z 380KM można spalić więcej niż Scanią z 580KM.

Sam tuning Scanii mi podoba się raczej średnio.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2007, 10:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Jeśli powyższe czynniki będą przeciwstawne, to Scanią z 380KM można spalić więcej niż Scanią z 580KM.
Prawda, nie od dziś wiadomo, ze mocniejszy ciągnik w terenie górzystym, prowadzony przez dobrego kierowcę może spalić mniej niż wóz ze słabszą jednostką. ;)

Cytuj:
Sam tuning Scanii mi podoba się raczej średnio.
Czyli mamy podobne zdanie. Sam ciagnik Scania "4" nie jest szczytem moich marzeń. Nowa stylizacja wnętrza wydaje mi siębardzo niespójna, do tego nie przepadam za pikowaną skórą... Wspomniany materiał na fotelach przypomina mi obicie fotelików dziecięcych z przeceny w TESCO :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: