Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 mar 2007, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2006, 18:43
Posty: 4

Witam mam pytanko chcąc zamontować na dachu fanfary znalazłem za owiewką (na tyle kabiny) zaślepke a pod nią kable jednak nie wiem gdzie one prowadzą a co za tym idzie gdzie jest włącznik proszę o pomoc pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2006, 20:48
Posty: 48
GG: 0
Samochód: Serwisowy
Lokalizacja: Karlino

Przewody oznaczone są kolorem oraz alfanumerycznie. Podaj ich numerację to zerknę do dokumentacji.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2007, 1:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

wiazka do samych fanfar jest nie potrzebna - dochodza do nich tylko przewody pneumatyczne. Takze bedziesz musial wiercic w kabinie otwory (czesto spotyka sie fanfary po boku kabiny - po obu stronach, badz tez dwie po jednej stronie). Gdy to juz zamocujesz to ciagniesz przewody pneumatyczne do elektrozaworu. Elektozawor podlaczasz pod klawisz, ktorym masz mozliwosc wlaczenia fanfar badz tez wylaczenia. Dalej owy klawisz podpinasz pod oryginalny wlacznik sygnalu - trzeba znalez wiazke, przewody. Inny wariant - pozbawiony kompletnie elektryki to zalaczanie fanfar mechanicznym zaworem. Zawor umieszczony np gdzies przy podlodze.

PS. Jaka masz kabine ?


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2007, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2006, 18:43
Posty: 4

dzięki za zainteresowanie jeszcze nie sprawdziłem jakie idą tam przewody a co do kolegi RoBeRtO to przy fanfarach mam już zamontowany elektrozawóri wystarczy podłączyć prąd i wyłącznik a kabine mam raz p[odwyższaną ze spaniem z tyłu

[ Dodano: Pią, 09.03.2007, 19:44 ]
OZNACZENIA KABLI


58AB ZIELONY
30BD CZERWONY
31 CZARNY
TE KABLE ZNAJDUJĄ SIĘ NA DACHU ZA OWIEWKĄ PO STRONIE KIEROWCY


NATOMIAST TE SĄ Z PRZODU NA ŚRODKU KABINY
58AA NIEBIESKI
30BD CZERWONY
31 CZARNY


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: