Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 mar 2007, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2007, 23:47
Posty: 34

wiecie gdzie mozna zrobic uprawnienia na maszyny budowlane ? najbardziej interesuja mnie dzwigi budowalane oraz walce lub maszyny wylewajace asfalt. nawet w polsce operatorzy tych maszyn zarabiaja bardzo dobre pieniadze nie wspominajac o zachodzie takze wydaje sie warte zainteresowanie tym tematem :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 22:54
Posty: 24
GG: 6548150

Mój tata ostatnio ukończył taki kurs na rozściełacz(maszyna do rozkładania asfaltu), kurs robił w Częstochowie ponieważ jest to blisko mojego miejsca zamieszkania. Na kurs został wysłany przez zakład pracy, obecnie pracuje jako kierowca na niskopodwoziowych naczepach, przewozi maszyny, a jak jest dużo pracy na budowie to przesiada się na maszynę do rozkładania masy. Acha taki kurs jest w granicach coś koło 1300zł.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2007, 23:47
Posty: 34

A późniejsze zarobki jak się kształtuja ? Słyszałem, że nawet w Polsce operator tej maszyny może dostać 8000zl, gdyż są masowo podkupywani przez zachodnie firmy, więc motywacja żeby zostać musi być spora ;))


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 10:45
Posty: 24
Lokalizacja: Kalisz

To jest tak jak z kierowcami...
O niektorych plotki tez kraza,ze sa w stanie zarobic 8.000
Ale jest mnostwo takich,ktorzy zarabiaja 1.000
Zalezy co potrafisz,jakie masz doswiadczenie i gdzie trafisz.
Ale podejrzewam,ze jednak zarobki sa calkiem przyzwoite...
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 22:54
Posty: 24
GG: 6548150

Tzn. mój tata tyle nie zarobi, ponieważ firma dopiero teraz zaczęła się porządnie się rozwiać. Ale kiedyś był na zastępstwie taki operator ze swoim sprzętem z dużej korporacji który tyle zarabiał tylko że musiał się jeszcze rozliczyć bo był na samozatrudnieniu.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 0:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2007, 23:22
Posty: 8

8000 zł miesięcznie to bzdura.
Ja śmigam po budowach i mniej więcej widze jak to wygląda mają więcej niż przy łopacie ale jak inni operatorzy 8 do 12 zł/godz.
A praca na rozścielaczu też nie jest taka piękna lepiej jest na walcach (przód-tył i to wszystko).
kursy robią Ośrodki szkolenia zawodowego
w Poznaniu to jest KANN na ul. Golęcinskiej przy szkole rolniczej oni robią wszystkie katygorie i mają sprzęt do szkolenia praktycznego, był jeszcze ś.p. pan Surosz ale po jego śmierci przejeła interes córka i niewiem gdzie teraz prowadzi szkolenia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: