Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Niestety nie wiem co tam pisało. Może kiedyś znowu spotkam ten samochód to wtedy zwrócę większą uwagę.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2006, 12:03
Posty: 73
GG: 2792260
Lokalizacja: Bytom

Mateusz383 skąd dokładnie wyjeżdzacie z Bytomia ? Jedziecie może niekiedy obwodnicą ?

_________________
..::Pezzaioli::...
..::Internationale Viehtransporte::..


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2007, 21:36
Posty: 28

Patrze ze czesto jezdzisz ze swoim bratem w trasy, wiec wrzucaj opisy i fotki z kazdej trasy bo sa ciekawe w twoim wykonaniu :)

_________________
Zawsze i wszedzie Volvo FH 12 najlepsze bedzie:D


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Jak tylko pojadę to wrzucę kolejne zdjęcia. Wyjeżdżamy z dzielnicy Szombierki. Jak jedziemy bezpośrednio do Bielska-Białej to jedziemy obwodnicą, jednak teraz bezpośrednio kierowaliśmy się do Sosnowca, więc jechaliśmy inną drogą.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2007, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 20:50
Posty: 16
Lokalizacja: Szydłowiec k. Radomia

Mateusz383 na twoich fotach widze znane strony, bo mam rodzine w Czechowicach-Diedzicach i poznaje niektore miejsca.

A trasa spoko opisana i fotki też dobre. Życze szerokości i udanych tras.

:U

_________________
;-) A mi się marzy kierowcy życie, wielkie auto.... Pozdro dla wszystkich kierowców. ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
Kacper R620, cieszę się, że sfotografowałem Twoje rodzinne strony. Często przejeżdżaliśmy z bratem przez Czechowice-Dziedzice :)
Tym razem wrzucam kolejną porcję zdjęć. Już nie ze stałej trasy Bielsko-Biała - Sosnowiec - Łódź - Bydgoszcz, ale ze spedycji.
Na początek pokażę Wam Man'a TG410A, którym przez niedługi czas mój brat miał przyjemność jeździć.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Postanowiłem zmienić tytuł tematu, ponieważ mój brat jeździ obecnie po całej Polsce i relacje z tras będą miały różne tytuły.

Bytom - Ostrów Wielkopolski - Oleśnica - Miękinia - Oleśnica - Bytom.

W trasę wyruszyliśmy w czwartek o godz. 10:00 i w piątek przed godz. 16:00 wróciliśmy już do domu (28-29.06.2007r.).
Najpierw pojechaliśmy do Ostrowa Wielkopolskiego rozładować towar, a były to filtry powietrza wraz z obudowami do samochodów. Trasa przebiegała w miarę spokojnie. Trafiliśmy na wiele odcinków drogi, która jest na bieżąco remontowana, ale korków nie było i ruch nie był też spory, więc bez większych problemów dotarliśmy na miejsce. W samym Ostrowie Wielk. mobilki na CB bezbłędnie nas poprowadzili do firmy. Do godziny 16 byliśmy na terenie firmy. Nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem kilku zdjęć innych zestawów czekających na rozładunek. Wziąłem aparat i zacząłem robić zdjęcia. Przy okazji rozmawiałem z kilkoma kierowcami na temat forum, robienia zdjęć itp. Następnie wyruszyliśmy do Oleśnicy do Poliplastu na załadunek (tylko 3 palety rur), byliśmy tam przed godz. 18:00. Później pojechaliśmy na bazę Demotransu odpiąć przyczepę, zrobiłem również zdjęcia zestawów, które stały na parkingu i pojechaliśmy 14km od bazy do rodziny spędzić noc. O godz. 05:00 następnego dnia wyruszyliśmy samą solówką zawieźć towar do Miękini, miejscowości za Wrocławiem. Byliśmy tam przed godz. 07:00. Po rozładunku wróciliśmy do Oleśnicy zespawać zapięcie bocznej belki w solówce i podpiąć przyczepę. Następnie pojechaliśmy po rury do Poliplastu i stamtąd wróciliśmy do Bytomia.
Oto relacja z trasy:

Droga do Ostrowa Wielkopolskiego:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wspomniany remont drogi i dalsza podróż do Ostrowa Wielk.:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Samolot w Ostrowie (za reklamą) i dojazd do firmy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Relacja zdjęciowa z Ostrowa (my przyjechaliśmy białym Manem z napisem Demotrans :)):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga do Oleśnicy (przed samą Oleśnicą zaczął przelotnie padać deszcz):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poliplast w Oleśnicy i samochód kolegi z firmy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za tą szybą maszyna produkuje rury, dwie blachy się rozsuwają, następnie rura zostaje zsunięta z metalowego walca i spada do metalowego kosza:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dalszy ciąg sesji w Poliplaście:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Parking Demotrans'u w Oleśnicy (czerwonym Volvo FH12 w tandemie z tabliczką Karol jeździ mój wujek :)):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nasz Man zaparkowany na wsi, gdzie spędziliśmy noc:
Obrazek

Trasa do Miękini przez Oleśnicę i Wrocław i droga powrotna do Demotransu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Firma Raben, zestaw Vos Logistic i firma zajmująca się grafiką na pojazdach:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Baza Demotransu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Załadunek w Poliplaście i powrót do Bytomia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że wielu osobom spodoba się ta trasa i zostawicie tutaj swój ślad w postaci komentarza, uwag, pytań itp. Pozdrawiam wszystkich.


Ostatnio zmieniony 25 lip 2007, 13:26 przez Mateusz383, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 16:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Trasa bardzo szczegółowo opisana, duża ilość fotek, to zalety, wad się nie doszukałem.
Ten Mercedes SK jeździ po kraju czy regionie?
http://wagaciezka.ovh.org/Czerwiec/132.jpg
Twój brat będzie jeździł tym MANikiem na stałe ?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 0:07
Posty: 64
GG: 8362980
Samochód: Mercedes SK
Lokalizacja: Białystok

wow piękne filmik i ładne foty


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Podejrzewam, że ten Mercedes jeździ tylko po kraju, ale przy okazji spytam się brata dokładnie. Mój brat za miesiąc dostanie to zielone Volvo FH12 z nową naczepą, widoczne na zdjęciu:
http://wagaciezka.ovh.org/Czerwiec/120.jpg.
Man'a dostał tylko tymczasowo. Będzie jeździł za granicę.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2007, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

To wiedze ze w niedlugim czasie bedziesz nam relacjonowal swoje wypady za granice. Co do tej trasy to jak zwykle zrobiles duzo ciekawych fotek. Do gustu przypadl mi czerwnony F12. Opisales tez w miare szczegolowo i przejrzyscie. Zycze szerokosci. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2007, 9:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2007, 16:59
Posty: 29
GG: 7839765
Lokalizacja: Wrocław

Ten Freightliner stoi przy obwodnicy Oleśnicy.Bardzo ładne foty.

_________________
:* DAF XF 105 LONSTAR-*-*-*REDNEX-*-*-*Behemoth


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2007, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Sesja Man'a TG410A.

Witam. Dawno nie pisałem na forum, jednak przeglądam je na bieżąco. Przez ten czas zrobiłem kilka zdjęć, głównie samochodów z firmy "Demotrans", które zamieszczę w tym temacie. Jak może kiedyś będę fotografował więcej samochodów to wtedy stworzę własną galerię, jednak obecnie uważam, że nie ma takiej potrzeby. Dzisiaj przedstawię zdjęcia, które zrobiłem wczoraj wieczorem. Mój brat dostał innego Man'a byliśmy go trochę posprzątać, zamontować w nim kilka rzeczy itp. (kiedyś, przez jakiś czas nim jeździł, nawet są wyżej już zamieszczone zdjęcia z tamtego okresu).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za kilka dni wrzucę zdjęcia nowego Stralisa z Demotransu :)
I mam jeszcze taką ciekawostkę dla zainteresowanych, w Demotransie jeździ kobieta. Na razie solówką na międzynarodówkę, ale jest w trakcie robienia kat. C+E. Bardzo miło, że coraz więcej kobiet można spotkać na szlaku w "dużym" samochodzie :) Wielkie pozdrowienia i powodzenia dla Was.
Pozdrawiam wszystkich i miłego oglądania zdjęć.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2007, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Tego Robura mijałem w piątek przy wyjeździe z Wrocławia w kierunku Lubina. Zdjęcia jak zdjęcia, zawsze o takiej tematyce przyjemnie się ogląda. Pzdr. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 paź 2007, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 wrz 2007, 20:53
Posty: 19
Lokalizacja: Oleśnica

Kolego, widzę, że jesteś z Bytomia..
Rok temu uchwyciłem tam autko, które bardzo często parkuje przy czerwonym domku. Cyba kierowca tam mieszka, a może to nawet Ty?
Nie wiem czym twój brat jeździ/ł bo nie chce mi się zbytnio teraz szukać tego na forum, ale nie wiesz czegoś o tym autku? :)
Tam gdzie to autko parkuje/parkowało na przeciwko wybudowali Bidronkę chyba..

ps. Często jesteś w Oleśnicy? ;)

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 15:04 przez virty, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 05 paź 2007, 18:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Cytuj:
Kolego, widzę, że jesteś z Bytomia..
Witam.
Znam to auto, mój brat kiedyś nim jeździł i to on tam parkował. Mieszkał kiedyś w tym bloku, ale przeprowadził się niedaleko. Jeżeli klikniesz w pierwszą stronę opisu naszych tras to zobaczysz tam zdjęcia tego auta. Demotrans już je sprzedał. Co robiłeś w Bytomiu, jeżeli można wiedzieć ? Pracujesz w tej firmie ? Jak możesz to edytuj swojego posta i popraw zdjęcia, żeby się otwierały, po kliknięciu w miniaturkę.
Pozdrawiam :)

Iveco Stralis 430KM

Teraz zamieszczę zdjęcia wspomnianego Stralisa. Mój wujek dostał go na kilka dni, bo jego Volvo było u mechanika, więc zrobiłem kilka zdjęć. To auto akurat nie jest kupione w salonie przez Demotrans. Oto zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że podobają się wam zdjęcia, proszę o komentarze i pytania. Pozdrawiam :)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2007, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 wrz 2007, 20:53
Posty: 19
Lokalizacja: Oleśnica

W Bytomiu mam rodzinkę więc nieraz tamtędy przejeżdżałem.
Na szczęście nie pracuję w Demotransie. Mój brat i kilku kumpli tam pracowało. Wszyscy zrezygnowali i nie chwalą sobie tam pracy. Ja wolę robić na 'swoje' konto.

Co do Stralisów to widziałem już nowego z naczepą Wieltona (też nowa).
Faktycznie przechodzą na nowe auta. Zapytam jeszcze znajomego czy on chce przejść całkiem na same Stralisy czy będzie też eksploatował nowe Volva, bo szczerze mówiąc Stralisa na międzynarodówkę kierowcy niezbyt miło przyjmują.

ps. Często jesteś w Oleśnicy?

(zdjęcia poprawiłem w poprzednim poście, teraz się otwierają na większe)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

W Oleśnicy jestem może raz w miesiącu, mam rodzinę w Ligocie Polskiej (blisko Oleśnicy). Jedni chwalą tam pracę, drudzy nie. Teraz na skutek dość dużej konkurencji, każda firma nie chce stracić swoich pracowników, więc warunki pracy może w jakimś stopniu się polepszają. Pozdrawiam i powodzenia dla Ciebie i rodziny.


Bytom - Raba Niżna - Kalwaria Zebrzydowska - Bytom.

Witam wszystkich.
Już dawno nie opisywałem nowych tras. Dawno też nie podróżowałem z bratem, niestety zawsze wypadało coś innego. Ostatnią trasą jaką przebyłem była jednodniowa trasa odbyta 27 października 2007r. (sobota). O godzinie 03:30 wyruszyliśmy z Bytomia Mercedesem Atego 815 do Raby Niżnej i Kalwarii Zebrzydowskiej po palety z obuwiem, które miały później trafić zagranicę. Ze względu na krótką trasę i stosunkowo lekki ładunek brat dostał mniejszy samochód. Muszę przyznać, że bez załadunku samochód bardzo dobrze przyspiesza. Początkowo jak wsiadłem myślałem, że oparcie pasażera nie jest regulowane i siedziałem w dość niewygodnej pozycji, ale po obejrzeniu wszystkich przycisków doszedłem do wielu opcji sterowania ułożeniem fotela. Trasa spokojnie minęła. Na miejscu, czyli w Rabie Niżnej byliśmy o wiele szybciej niż się spodziewaliśmy, bo dużo przed 06:00. Punktualnie o 06:00 zaczął się załadunek kilku palet z obuwiem. Następnie pojechaliśmy do Kalwarii Zebrzydowskiej po kolejną część towaru. Po ekspresowym załadunku udaliśmy się w podróż powrotną do Bytomia, w którym byliśmy już o 11:00. Trasa była dość krótka, ale sądzę, że jest warta opisania.
Oto zdjęcia z trasy:

Przejazd autostradą A4 do Krakowa:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lotnisko w Krakowie:
Obrazek Obrazek Obrazek

Odczyt z tachografu:
Obrazek

Raba Niżna, czekanie na załadunek, przy okazji sesja Man'a TGA 18.430:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej i powrót do Bytomia przez Oświęcim, Tychy, Katowice:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tychy - fabryka Fiata:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Michalec, przy okazji pozdrawiam :):
Obrazek

Dojazd do Bytomia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bytom, koniec trasy:
Obrazek Obrazek Obrazek

Zachęcam wszystkich do czytania, oglądania i pisania.
Pozdrawiam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Trasa dosc krotka wiec i opis niezbyt dlugi jednak zdjec sporo. Fajne sesja bialego Mana TGA. Szkoda ze fotki z nocy takie nieudane :( Kilka fajnych fotek z drogi. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Bytom - Dobrodzień - Gliwice - Bytom.

Witam wszystkich po długiej nieobecności. Nawał obowiązków spowodował, że nie miałem nawet czasu wrzucić zdjęć z ostatniej trasy. Jeżdżę z bratem coraz rzadziej, więc i relacji nie ma za wiele. Ostatnio, 26 kwietnia, byliśmy razem w Dobrodzieniu zawieźć płytę meblową. Wyruszyliśmy z Bytomia o północy, na miejscu byliśmy po godzinie 1-szej i tam poszliśmy spać. Rano, o godzinie 08:00 wstaliśmy i czekaliśmy na rozładunek. Z Dobrodzienia udaliśmy się do Gliwic po piankę izolacyjną. Tam długo czekaliśmy na załadunek, bo wyszły jakieś nieporozumienia między dwoma magazynami w Gliwicach i towaru nie było w całości na miejscu. Po załadunku wróciliśmy do domu.
Zapraszam na relację zdjęciową:

Trasa z Bytomia do Dobrodzienia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zdjęcia z placu firmy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga do Gliwic:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Załadunek w Gliwicach:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:24
Posty: 37
GG: 997
Samochód: narazie rower
Lokalizacja: Leśmierz

Kolego Mateusz383 widze że jezdziłeś w moje strony, mam do Ciebie takie pytanie czy wiesz coś więcej o firmie Cat Sierpów. Jakie mają samochody,kolor pojazdów, czy warto tam robić czy nie, co wożą. :D :roll: :mrgreen:

_________________
Droga jest bogiem, jazda nałogiem, ładunek podstawa, a prędkość to zabawa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: