Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 gru 2006, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Siema. Dodam zdjęcia z mojej krótkiej wyprawy na Ukraine, do Równego. Wyprawa całkiem fajna wręcz zajebista tylko strasznie gorąco było. Zaczęliśmy od 12h. kolejki na Korczowej do słoneczka a skończyliśmy na zakazie temp. w Polsce we środe o 11(właściwie przed zakazem byliśmy już w domciu). Zdjęć nie ma wiele ale kilka jest. Były by całkiem fajne tylko że tamtejsze drogi nie dawały robić bo strasznie bujało. Dużo gabarytów było ae nie wychodziły fotki... Te co wyszły to dodam:

Pierwsze zdjęcie. Nie było co fotografować bo na parkingach stali tyłem a jechaliśmy o 3 także nic ciekawego nie było jeszcze.

Obrazek
Kierunek Korczowa.

Obrazek
Koniec kolejki ok.7.20 później aut przybywało. My mieliśmy ok. 5km a później aut przybywało bo zakazu nie było i było drugie tyle.

Obrazek
Kolejeczka w strone granicy.

Obrazek
c.d.

Obrazek
c.d...


Obrazek
parking zaraz przy granicy. Tam jakaś pani sie opala...:).

Obrazek
kolejeczka na wage. My mięliśmy do wagi jakąś godzinke jeszcze. Jak dojeżdżaliśmy to akurat była zmiana i znowu trzeba było czekać.

Obrazek
kolejeczka za nami. A za tymi co widać było jeszcze około 10 km samochodów.
Za nami w kolejce był koleś Dafikiem XF-em i ten daf miał nastukane 1 700 000 km. Fajny koleś nim jeździł, ukrainiec chciał mnie brać dalej na wyprawe po Ukrainie żebym sobie zobaczył ale odmówiłem grzecznie hehe

Obrazek
:) zakazane zdjątko...

Obrazek
Po przejściu granicy poszliśmy lulu. Jak wyjeżdżaliśmy to taki Dafik sobie stał i tak mi sie wydaje że to od Dafa z Brzeska :P.

Obrazek
kolejka na wjazd do PL. Było chyba z 10 km aut i były dwa rzędy...

TERAZ PARE FOTEK DRÓG:

Obrazek
próg zwlaniajacy. Przez wioske było tego wpierony...

Obrazek
Szosa:). Nie ma zdjęcia najlepszej drogi. Była mokra jak po deszczu tylko że to nie była woda tylko smoła. Lala sie ciurkiem bo tam 30 pare stopni było a ich drogi to głównie smoła.

Obrazek
międzynarodówka ;). Była jeszcze taka jedna co dziury na pół metra w dół i były ziemią zasypane. Na tym fragmencie sie jechało na pół sprzęgła na 1.

Obrazek

KRAJOBRAZY:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jakieś lepsze chaty.

Obrazek
tu jakieś gospodarstwo.

Chciałem dodać że na Ukrainie prawie na każdym domu jest eternit. Oni sie nie boją Czarnobyl ich nie zabił to pare tafli eternitu nie powinno :P. Jechało nawet kilka aut załadowanych eternitem...

POJAZDY:

Obrazek

Obrazek
na dachu tego autobusu są butle z gazem(ukraińskie NITRO. Chodzą na tym wszystkie auta takie miejskie).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

RÓŻNOŚCI:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ukraińskie mięsa...

Obrazek

Obrazek
Ukraińskie sabaki. Dużo sabaków już nie żyło na drodze i różnej zwierzyny.

RESZTA TRASKI:

UC koło równego. Było tam kilka autek ale głównie to były jakieś Mercedesy SK i Magnumki stare. Było z nami 7 polaków, jeden miał twarz jak Frankensztajn i wogole taki połamany był-strasznie wyglądał...

Obrazek
Ukraińskie Premium II. Kolo mówił że całkiem fajna maszynka(fader był ciekaz opini na jej temat)

Obrazek

Obrazek
Ten Daf był chyba na wykończeniu bo chodził strasznie.

MIEJSCE ROZŁADUNKU:

Huta szkła w środku kołchozu(tam był najstarszy w całej Ukrainie - tak przynajmniej fader mówił).

Obrazek Na tamtą hale widoczna za Mercem (ta wysoka) fader woził elementy. Raz brał z Krakowa elementy (byłem z nim wtedy ładować) to wrzucili na nasza firanke jak na wywrotke i kazali jechać a fader sie zdenerwował zadzwonił tam gdzie trzeba i rozładowali to i załadowali porządnie.

Obrazek

Obrazek
fragmenty hali na butelki. Nigdy tyle butelek nie widziałem co tam było...:P

Obrazek
Pauza pod Lwowem.

Obrazek
Wrak Majorki z Przemyśla. Rama złamana, rozbita chyba w zimie była tzn wpadła do rowu.

Obrazek
Zakup %% i na granice-Medyka.

Obrazek
Na KONIEC.

Jak jechaliśmy rano to koleś nam w tył naczepy wjechał Ładą, nas pchnęło do przodu ale na granicy zobaczyliśmy że coś mamy na zderzaku bo wielkich szkód nie było-praktycznie wogóle ale ten ktoś sobie Łade musiał dobrze skasować bo strasznie głośno było.

TERAZ POLSKA ;):

...i TRUCKI:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

TO TYLE!

Byliśmy na dwa wozy:

Obrazek

...wieźliśmy coś takiego: mięliśmy 16 ton a Volvo 18.

Obrazek

Czekam na KOMENTARZE! Bajo!

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2006, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

za ciekawie to tam nie jest :/ drogi to chyba najgorsze w Eurpie :/ ale chyba sie nie nudziłeś kolego :wink: w takim kraju można mieć fajne przygody :wink: pozdrawiam

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2006, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Spoko traska :!: Fotki OK! A co wy wieżliście????


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2006, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Którym sprzętem jechaliście? Traska fajna, zdjecia wiele pokazuja. Bardzo interesuja mnie tamte kierunki poniewaz tata jezdzi tylko na zachod

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 0:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Trasa opisana bardzo dobrze w miarę krótko i na temat, bardzo fajne ujęcia :wink: (tam to jeszcze chyba 20 wiek nie dotarł a co dopiero 21) :D :D

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 9:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 kwie 2006, 18:11
Posty: 229
Samochód: 5.2L Magnum V8 oraz 1.8 Twin Spark
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Którym sprzętem jechaliście?
Na 99% Premium - widac na pierwszej focie. :D

Ja bym nie chcial tam mieszkac. Niech mowia co chca, ale w Polsce to az tak zle chyba nie jest :!:

Strasznie podoba mi sie to Volvo. Nie wiem czemu, ale jakos pieknie wyglada:
Obrazek

_________________
Aktualności i ciekawostki ze świata samochodów użytkowych:
40ton.net


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 10:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Chciałem sie upewnić. A to Volvo podoba Ci sie dlatego ze jest z Brzeska, teraz musze tylko wpasc na to gdzie garażuje.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Czytałem uwaznie twoią traske i bardzo mi się spodobało bo lubie takie tajemnicze strony.Zdięcia też fajoskie najbardziej mi się spodobały pojazdy i różności.
Cytuj:
Za nami w kolejce był koleś Dafikiem XF-em i ten daf miał nastukane 1 700 000 km. Fajny koleś nim jeździł, ukrainiec chciał mnie brać dalej na wyprawe po Ukrainie żebym sobie zobaczył ale odmówiłem grzecznie hehe
Trzeba było jechać zawsze więcej byś nam opowiedział , jak byś wrucił :D

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2006, 7:14
Posty: 173

Bardzo fajnie opisana trasa, fotki tez bardzo fajne :)

_________________
B, C, D
Instruktor kat. B - 16.10.2010 r.
Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B - 16.09.2012 r.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Traska całkiem, całkiem :) Ładną mieliście kolejkę, dużo ciekawych fotek :wink: Ładnie sfociłeś asfalcik :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2006, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Bardzo przejrzyscie zrobiles ta recenzje. Traska choc krotka ale z przygodami. Po zdjeciach mozna powiedziec ze do Polski Ukrainie troche zostalo. Te drogi naprawde ciekawe. Drogi ze smoly a zakazow nie ma??? Trzeba przyznac ze te "serwisantki" nie wygladaj tak zle :wink:

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2006, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Mnie też interesują tamte strony a w szczególności dalszy wschód. Miałem okazje jechać do Kijowa a później do Harkova ale niestety nie pojechałem bo miałem remont w domu i musiałem pilnować ekipy :evil: ale później byłem w Łucku przed Równym też były kolejki i wróciłem ledwo na rozpoczęcie roku. W kolejce kierowcy się śmiali że będę chodził do ukraińskiej szkoły... :|

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2006, 1:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Bardzo ciekawa traska chociaz krótka. Zdjecia rowniez są bardzo fajne. Do opisu też nie mogę sie przyczepić :P
A teraz mam kilka pytań: :mrgreen:

Czy musieliscie dawac jakieś łapowki na granicy, czy w obie strony przeprawa przeszła gładko? Czy na Ukrainie jechaliscie tylko za dnia?
Pozdrawiam światecznie :!:

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2006, 22:13
Posty: 71
GG: 0
Lokalizacja: Świętokrzyskie

ciekawie opisana trasa ja tez przejezdzałem czesto tamtedy tylko potem goniłem na kijów. ostatnio dzieki Bogu na ukraine nie jezdze i bardzo dobrze :D

a co do tych kolejek i łapówek to tak już jest i nie ma sie co dziwic to są ukrainskie realia...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

No kolego bez łapówki to nie masz szans przejść. Chyba że jedziesz z przemytem to ktoś ci opłaca a jak jedziesz w miare legalnie to bez łapówki nie da rady "nie smarujesz nie jedziesz".
Wtedy akurat jechaliśmy z rana a za drugim razem jak jechałem to jechaliśmy przez noc bo granice przeszlismy kolo 2 w nocy, wyjechaliśmy z terminalu, i ciupaliśmy przez noc troche żeby nadrobić bo cały dzień w kolejce zeszedł. Wtedy było ciężko bo noc i do tego gesta mgła i miałem taki dreszczyk bo to Ukraina dziki kraj i noc także sie bałem i fader tak samo ale mobile niektóre jechały i to jeszcze pod 90 km i nie bały sie niczego. [/img]

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 28 gru 2008, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 gru 2008, 18:29
Posty: 11
GG: 0
Samochód: land rover
Lokalizacja: świdwin/poznań

co mi się podobało na Ukrainie, to to że dużo dróg ma szerokie,utwardzone pobocze(co prawda szutrowe)ale zawsze jest gdzie uciec jak się człowiek zagapi,Przynajmniej w tych rejonach gdzie ja jeździłem

_________________
NYSA RSD- Ruchome Stanowisko Dowodzenia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: