Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2023, 18:47
Posty: 9
Samochód: Volvo Fh

Opony michelin na szerokiej feldze. Są pościnane od wewnątrz i od zewnątrz. Na zewnętrznych rantach porobiły się tak jakby fale. Bardziej widoczne na lewej oponie.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 447
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Te fale wskazywały by na jakiś luz ,nie trzymający któryś amortyzator nie koniecznie przedni krzywą felgę lub jajowatą oponę też nie koniecznie przednie .A tylne opony ?


Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2023, 18:47
Posty: 9
Samochód: Volvo Fh

Tylnym nie przyglądałem się jakoś bardzo. Ale na taki pierwszy rzut oka wyglądają Ok. Nie ma jakiś różnic między lewą a prawa strona. Opony też michelin. Teraz jak zjadę z trasy szef ma mi wymienić te przednie opony i zobaczymy co się będzie działo. Ale faktycznie z tym luzem możesz mieć rację bo on bardzo różnie się zachowuje. Bez obciążenia jest w miarę ok. Z pełnym ładunkiem jak na ciągnącej jest tak do 10 ton też w miarę się prowadzi. Ale jak ładunek jest cięższy na przodzie naczepy to jest katastrofa. Wydaje mi sie tez ze bardziej go nosi jak pada deszcz. Szczególnie jak jest więcej wody na drodze.


Post Wysłano: 24 sie 2023, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lis 2015, 1:19
Posty: 287

Amortyzatory,fale i poscierane boki. Ale raczej nie jest to wina pływania ,są jeszcze jakieś luzy ,raczej gałki


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: