Strona 12 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2019, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Wypowiedź Kierownika...
Ngdy nie twierdziłem, że obrabiam sam miodek, czasem bywa robota i czas gdzie jeździmy za koszty, lub minimalny zysk.
Ba, często gęsto nadmieniam, sugeruję, imputuję, że Świętokrzyskie to siedlisko patologi, i narzekam że tu przyszło mi funkcjonować.

Generalnie Veradzie, mój przekaz jest taki, że to ja z lekka poddaję w wątpliwość twój zysk na poziomie +10000, że w domyśle jest niższy.
Natomiast Ty jako dowód na to że zmyślam, cytujesz moje posty, gdzie nsrzekam że mało się zarabia, w domyśle mniej niż 10 000...
Rozumisz, swoją gafę?

Nie róbmy ku r wy z logiki.
slawno nc jest w łódzkim ale chyba za blisko świętokrzyskiego, bo kiedys sie interesowałem troche robota na wywrotkę, mam dostęp do platformy... i np. jak kopalnia wystawia sobie ładuneczek po 2,6-2,8zl/km to zaraz zaczyna się mordercza walka i nawet w takim okresie jak teraz licytacja staje na 2,1-2,3zl km :shock: i nie ma różnicy czy to trasa 100 czy 300km, baaa i to liczone takimi skrótami :mrgreen:

edit.
na plandece może stawki lepsze ale jakiegoś szału nie ma z robotą, po drugie u nas w pl jest moda wśród firm prod że nie będzie dziada dorabiał tylko sam se woził

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 18 lip 2019, 10:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2015, 16:18
Posty: 82
Lokalizacja: Biłgoraj

Panowie, wracając do tematu - kto poleci dobrą i sprawdzoną spedycję na wywrotki ? :roll: :wink:


Post Wysłano: 18 lip 2019, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Koluniu poczytaj ze Zrozumieniem powyższą dyskusję i wyciągnij wnioski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 18 lip 2019, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2012, 15:14
Posty: 69
Samochód: Solówki: Atego, Midlum, TGA, TGS

Cytuj:
Panowie, wracając do tematu - kto poleci dobrą i sprawdzoną spedycję na wywrotki ? :roll: :wink:
Nikt. Spedycja płaci najniższą możliwą stawkę za jaką ktoś pojedzie. Chcesz dobrze zarabiać? Szukaj klientów z pierwszej ręki, pośrednik nie da Ci zarobić. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: