Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 paź 2013, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2008, 23:53
Posty: 102
GG: 4585677
Lokalizacja: Koszalin

Cześć Panowie. Podpowiedzcie proszę którędy najlepiej jechać z Nowego Dworu Mazowieckiego do Budapesztu. Na Węgrzech byłem raz w życiu, kiedy kupowało się jeszcze winietkę. Na Słowacji najdalej byłem w Zilinie. Jadę zestawem o DMC 40T. Na Słowacji trzeba kupić "telewizor" do poboru opłat, czy można zapłacić za przejazd tranzytem "z góry"? Jak ma się sprawa na Węgrzech? No i którędy przede wszystkim jechać, żeby nie przebijać się przez najwyższe góry ale, żeby nie narobić za dużo kilometrów, czyli szukam takiego sensownego, złotego środka.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 04 paź 2013, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Dajesz na Warszawę, dalej autostradką do węzła Wiskitki i dalej 8mką do Piotrkowa Tryb. Później cały czas kierunek Katowice "jedyneczką", za Siewierzem kierunek Ostrawa/Gorzyczki na A1. A1 po 60 kilometrach zjazd na Żory, a w Żorach kierunek Skoczów drogą krajową nr 81. Za Pawłowicami masz skrócik do samego Cieszyna. Z Cieszyna kierunek Zilina w Zilinie dalej na Martin, z którego dalej atakujesz na Zvoleń, w Zvoleniu na Sahy i jesteś u madziara. Tam jak będziesz to prosta droga już do Budapesztu.

Na granicy po prawej stronie masz Imbusza, gdzie kupujesz Hu-go. Jak masz już jakiś powrót to możesz od razu wykupić z tym, że bilecik ważny jest do godziny 24 następnego dnia. Na Słowaka musisz kupić telewizor, nie ma już winietek z tego co wiem. 50 euro kaucji i kasa na przejazd, nie powiem Ci ile na ten przejazd potrzebujesz bo jeżdżę solo, także inne kategorie.

Większość tak jeździ, górek parę jest, ale tragedii nie ma.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: