Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lip 2013, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2013, 13:32
Posty: 9
Lokalizacja: Nowy Staw / GMB

Witam, mam do przyprowadzenia busa z Barcelony do Gdańska i jaką trasę polecacie - najszybszą, nie koniecznie najkrótszą ?? Interesuje mnie jeszcze kwestia opłat za autostrady w Hiszpanii i we Francji, tzn. ile mniej więcej Euro musiałbym mieć ?? :wink:


Post Wysłano: 02 lip 2013, 17:27

Z pewnością przez Hiszpanię poleciałbym N-II, równoległą do Ap-7. Nie płacisz za przejazd, tonażówka Cię nie obowiązuje.
Od granicy E-F autostradą do Montpellier, później z autostrady na lewo na Ales, dalej przez Aubenas, Privas do autostrady w kierunku Lyonu (A7) w Lyonie obwodnicą i później zjechać na D1083 na Bourg-en-Bresse. Stamtąd przez Lons-le-Saunier do Bensacon i później w kierunku Mulhouse (Miluzy) równolegle do A36. Tam przez granicę, do Niemca i A5-A6-A81 do Wurzburga, A71 do Erfurtu, A4, A14, A9 do Berlina i A 12 na Świecko.
Wydaje mi się, że tak miałbyś najtaniej. Oczywiście mam na myśli przejazd przez Hiszpanię-Francję. Koszty na autostradzie we Francji...? Nie podam Ci.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: