Strona 1 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lut 2013, 20:27

Kończy się pewna era. Jubileuszowe, 20 Spotkanie w Krakowie jest ostatnim tego typu w Krakowie.
Z informacji w bieżącym numerze Polskiego Trakera jasno wynika, że spotkanie odbędzie się w dniach 14-15-16 czerwca.
W zeszłym roku w Stalowej Woli rozmawiałem z p. B. Zimmer, i z tego co mówiła to P-T będzie patronował stalowowolskim spotkaniom.
Pozdrawiam wszystkich, którzy wybierają się w tym roku do Krakowa. Jeśli tylko warunki będą sprzyjające (będę mógł pojechać DAFem) to będę tam na 2 dni.

A sam zlot - zapewne jak od dłuższego czasu, będzie na lotnisku przy Bora-Komorowskiego.


Post Wysłano: 05 lut 2013, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 maja 2012, 17:31
Posty: 125
Samochód: jaki popadnie jaki w rączki wpadnie

Na niedziele na pewno się wpadnie ;]

Czemu ostatnim ??


Post Wysłano: 05 lut 2013, 20:43

Z tego co wiem (przy rozmowie był też Grzesiek_KBR) są coraz większe problemy z zezwoleniem na organizację tej imprezy. Policja traktuje tę imprezę jako imprezę podwyższonego ryzyka, można powiedzieć, że na równi z meczem Cracovii z Wisłą. Również samo miasto (włodarze) nie są zbyt przychylni - dlatego też z jednej strony jestem zaskoczony tą informacją, a z drugiej, po wspomnianej rozmowie, nie dziwi mnie "zmęczenie" organizatorów.
A i sami uczestnicy zlotów nie popisali się inteligencją podczas imprezy - jak chociażby przepychanki pod sceną podczas transmisji meczu, jazda po pijaku ciągnikiem z chęcią wyjazdu na ulicę.


Post Wysłano: 10 lut 2013, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Ja na pewno się pojawię, jak się uda to dużym.

Szkoda że ostatni raz bo zlot ma swój klimat, może udałoby się przenieść to gdzieś poza centrum Krakowa, ale ludzie też sami się przykładają do tego żeby się to skończyło... bójki, jazda pod pijaku.


Post Wysłano: 10 lut 2013, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

zloty w KRK z roku na rok mają coraz większe problemy z organizacją i to się czuje tam będąc.

pamiętajcie też, że tu chodzi o kasę, pozyskanie sponsorów, kiedy co roku na zlocie są jakieś jaja zawinione złą organizacją napewno też jest nie lada wyczynem

po za tym konkurencja, kiedy pierwszy raz byłem na zlocie krk, jakies nie cale 10lat temu nie było alternatywy, wszyscy zgadywaliśmy się na ten konkretny zlot, teraz, jeżeli mam jechać 650km wole się wybrać do Opola


Post Wysłano: 19 lut 2013, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Ostatni być może przez to: KLIK


Post Wysłano: 22 lut 2013, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Mnie nie dziwi taka decyzja organizatorów tego zlotu po tylu latach po prostu wszystko się zmieniło. Po pierwsze z roku na rok coraz ciężej jest pozyskać sponsorów (większość firm z branży transportowej organizuje swoje zamknięte imprezy dla klientów) w czasach pogłębiającego się kryzysu. Po drugie to co pisał Kolega Jester czyli problemy z władzami miasta i policją, które to wpisują tą imprezę do spotkań masowych gdzie trzeba spełniać wiele przepisów. Następnie nie oszukujmy się (może wam się to nie spodoba co napiszę) branża transportowa jak i ciężarówki nie są przyjmowane przez zwykłego obywatela z zachwytem oraz wielkim zainteresowaniem wręcz odwrotnie z niechęcią. A zobaczyć ciężarówki każdy może na drogach. My na to patrzymy inaczej bo większość z nas spotyka się w gronie własnych kolegów, znajomych, a inni chcą rozrywki (jakiś pokazów, zawodów w których może każdy wystartować, koncertów gwiazd itp.) gdzie tego nie dostają. Oraz to co od kilku lat widać brak kultury zabawy np. jazda po pianemu, przeklinanie, próby wszczynania burd. Tego kilka lat temu nie było. Czy będę to pytanie w tym momencie jest bezcelowe bo nie mam tak długich planów że by prawie cztery miesiące wcześniej odpowiedzieć twierdząco zobaczę co pokaże czas. Trochę szkoda że odchodzi ta impreza, ale jak w życiu wszystko się zaczyna i kiedyś kończy. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 17 kwie 2013, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Ma ktoś może informacje, czy w Toi-Toi-ach będzie w tym roku kolorowy papier, bo po dłuższym czasie, po wielu przemyśleniach stwierdzam, że na ostatnich zlotach tego właśnie brakowało. Będzie papier będę ja.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 17 kwie 2013, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Skoro ostatnie to trzeba będzie zatankować zaporożca i przyjechać w ramach tradycji :)

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 17 kwie 2013, 23:06

Cytuj:
Ma ktoś może informacje, czy w Toi-Toi-ach będzie w tym roku kolorowy papier, bo po dłuższym czasie, po wielu przemyśleniach stwierdzam, że na ostatnich zlotach tego właśnie brakowało. Będzie papier będę ja.
Grzesiu - spoko, kupię 2 kartony więc nie masz się czego obawiać :D


Post Wysłano: 17 kwie 2013, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Dobra to teraz głosowanie na kolor, demokracja w końcu jest, który kolor wygra ten będzie w Toi-ach, ja chce żółty.... :twisted:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 21:31

Rozmawiałem dziś z szefem na temat wyjazdu i mam przysłowiowe "zielone światło" więc jeśli nic przykrego się nie wydarzy to melduję się na zlocie DAFem.


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Przecież dopiero po naprawie.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 21:39

Cytuj:
Przecież dopiero po naprawie.
Taaa, ale jeszcze trzeba wymienić wiązkę od akumulatorów, hebel no i wyprostować ten nieszczęsny zderzak...


Post Wysłano: 20 kwie 2013, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2013, 18:05
Posty: 3
Samochód: Mercedes Atego 280

Chętnie bym sie wybrał na zlot swoją maszyna..ale wątpie,ze szef sie zgodzi..;/


Post Wysłano: 20 kwie 2013, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2013, 23:11
Posty: 1

Nie mogę się doszukać nic na temat ewentualnego turnieju Mobil Delvac. Czy ktoś może wie, czy odbędzie się on (zgodnie z kilkuletnią tradycją), czy też odstąpiono od tego turnieju, a jeżeli tak, to dlaczego i czy ma to coś wspólnego z odpowiedzialnością odszkodowawczą organizatorów turnieju za wypadki podczas turnieju, które zdarzyły się w ubiegłych latach?


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 0:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Będę na pewno ale, że to ostatnie TS przyjadę dużym redłem wraz z Łukaszem :mrgreen:

_________________
MAN


Post Wysłano: 27 kwie 2013, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Dawid też jedzie :mrgreen: Takich dwóch jak nas dwóch tam nie było jeszcze :mrgreen:

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 28 kwie 2013, 10:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Dawid też jedzie :mrgreen: Takich dwóch jak nas dwóch tam nie było jeszcze :mrgreen:
Pisał do mnie już się zapowiedział, że to się może źle skończyć :mrgreen:

_________________
MAN


Post Wysłano: 28 kwie 2013, 10:15

Tylko po pijaku mi tam nie jeździć po terenie imprezy :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: