Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 10 z 12 [ Posty: 235 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2014, 9:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Spedytor? Hueh, Dyspozytor raczej :)
Raczej sprzedawca telewizorów Sony :mrgreen:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 23 gru 2014, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Mister Wszechwiedzacy :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 23 gru 2014, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Uzytkownik nevesu rozpierdziela mnie coraz bardziej z kazdym postem w tym temacie :shock: zdjecia z biura pierwsza klasa chlopaku..


Post Wysłano: 23 gru 2014, 12:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Cytuj:
Cytuj:
Tak poza tematem, czemu tego nikt nie usunie?
Nie ma w tym temacie nic wartego uwagi od 2 stron, a dalej trwa dyskusja o niczym...
Też się zastanawiałem, ale g**** ciężko się nabiera na szufelkę :x
Przy takiej operacji należy ustawić szufelkę pod odpowiednim kątem i wykonać szybki ruch, myk myk i już gó... za płotem. Co to całego tematu, w którymś poście nawet trochę broniłem barta, ale teraz stwierdzam że to jedna wielka dziecinada.


Post Wysłano: 23 gru 2014, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

BAMATRA to mi się wydaje że to jest skrót od BARTEK MATEUSZ TRANSPORT.


Post Wysłano: 23 gru 2014, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

Czytam czytam i od dwóch str nic nw. Niech ktoś tu poczyści i niech temat dalej będzie o DAFie a nie o jego właścicielu. Wesołych Pany joł ;D


Post Wysłano: 23 gru 2014, 13:41

Cytuj:
BAMATRA to mi się wydaje że to jest skrót od BARTEK MATEUSZ TRANSPORT.
W końcu ktoś załapał :lol:

Ja nie pracuje w tej firmie, tylko się z chłopakami przyjaźnie, ale pracuje jak najbardziej (od niedawna) w transporcie.


Post Wysłano: 23 gru 2014, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2014, 11:07
Posty: 45
Samochód: Nie kradłem - nie mam :(
Lokalizacja: Utracono sygnał

Kabaret, po prostu kabaret :lol:

_________________
Garniak na karku, konto w banku, wódka w lodówce i można świat doganiać.


Post Wysłano: 24 gru 2014, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Bo u Bartka i pana Tadeusza to ty już raczej zatrudnienia nie dostaniesz :lol:
Co Ty chłopie tak straszysz tym zatrudnieniem?
Jak Cię szanuje, tak gadasz teraz głupoty okropne.
Pracy jest tyle, że naprawdę się nigdzie prosić nie trzeba. Rozwiniecie to ustrojstwo( o ile) to sami zauważycie ten problem.
Życzę powodzenia i Wesołych Świąt.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 24 gru 2014, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Halo ziemia! Chłopaki, życie jest piękne, przynajmniej dla mnie, krytyka większości osób spływa po mnie, bo kiedyś razem z dość dużą grupą aktualnych użytkowników WC tworzyliśmy Brothers Truckers Club, wtedy nikt nie rzucał mięsem czy trywialnymi gadkami, których autorzy jedynie starają się umniejszyć mi, a powiększają rozmiar waszego - no czegoś tam. A wrzuty osób, których związek z transportem to wujek za kierownica czy ciocia w spedycji i zdjęcia ładnych ciężarówek są jak nauki kierowców na Uniwesytecie Parkingowym o tym jak powinno się prowadzić firmę i że ich szef to frajer.

Mowiłem raz, mówiłem drugi raz żeby wrócić do tematu DAFa bo wasza dysputa o tym co i skąd na tym gruncie jest jak pytanie spedytora ile zarabiasz na tym ładunku i skąd go wziąłeś. Nie było mnie tu sporo czasu, wpadło tu wiele osób, żeby zostawić swój ślad, większość jeszcze pewnie szuka sposobu żeby mnie pogrzebać i jeszcze bardziej poniżyć - czekam. Nie jeden pewnie otwierając taki bałagan miał na początku już spore problemy z przepuklinką. Cała BAMATRA i okoliczności w jakich powstała to pozytywny sztos, większość pewnie myli pojęcia, dla nas biała bezpłciowa ciężarówka nie jest sztosem. Jadąc na aktualnym trendzie i pilnując tego co robimy - niektórym skończą się słowa, padną klawiatury, bo dla was pewnie jestem [wycenzurowano], który de facto się dopiero rozpędza.

A tak poważnie, to nie narzekam na brak kierowców, nie latam na magnesie, ani nie uprawiam tuningu na opaski plastikowe. Jest na tyle dobrze, że możemy serwisować auta w ASO i nie uprawiamy na parkingu dziad-transu. Kierowcy nie biorą wypłat na raty, a ja nie przejmuje się nowym systemem pensji minimalnej w Niemczech. A ci którzy mają potrzebę przelewać własne bóle na forum, polecam napisanie książki.

Miejcie bekę, wylewajcie żale, szukajcie powodu żeby mnie obsmarować. Wracam po nowym roku.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 24 gru 2014, 17:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Przyszedł i czas na mnie że się wtrącę. Od dłuuuższego czasu obserwuję ten temat i ciągle zastanawia mnie jedno :shock: gdzie na tym forum jest jakiś moderator? administator? czy ktokolwiek mający wpływ na posty aby mógł zrobić z tym porządek. Osobiście nie znam BARTA nie znam jego sytuacji finasowej logistycznej itp itd dlatego na ten temat się nie wypowiadam. Rozumiem swobodę forum ale zaśmieciliście tematu kilkoma stronami bluzg oskarżeń i bezsensownego [wycenzurowano]...sobie nawzajem jest kompletnie bez sensu :shock: jeden przez drugiego się przepycha żeby tylko dosrać. Nie bronie autora tego tematu bo tak jak mówiłem nie znam człowieka ale takie rzeczy powinno się załatwiać na PW a nie w temacie gdzie prezentuje się auto!!!!! Teraz pewnie wszyscy siądą na mnie że bronię komuś tyłka czy coś nawet jeśli tak będzie to wcale się tym nie przejmuje bo nie ubliżając oczywiście tu nikomu większość osób nie skończyła 18lat a sie wypowiadają jakby 10lat prowadzili transport. Przemyślcie to sobie wszyscy czy to ma sens? Najbardziej "śmieszy" mnie to że dwa tematy niżej wszyscy się jednoczą w temacie kolegi któremu ojciec tragicznie zginał w wypadku i to jest dopiero wielka tragedia a chwilę później wszyscy w humorem znów po sobie jadą w tym temacie o_O nie pozostaje mi nic innego jak Życzyć Wszystkim Wesołych Świąt :roll:


Post Wysłano: 24 gru 2014, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

bart NOOMM.... masz racje a to się liczy... :wink: spaliłeś się (obyś dosłownie to jeszcze będziesz miał korzyść) :U :U :U We4sołych, nie zapomnij o kiero na święta, bo znów jakiś powie że na mocznik nie mata :lol: i śpią po krzakach :)

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 24 gru 2014, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Jaki moderacja ma interes w ciągnięciu tej szopki, w tym temacie?

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 24 gru 2014, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Macie przyciski raportowania postów, to ich używajcie, a nie biadolicie. Najwidoczniej żaden modek tego tematu nie przegląda, a że nikt nie zgłasza, to nic z tym nie robią. Proste.


Post Wysłano: 24 gru 2014, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Pewnie nie ma interesu ale...

Nie było chyba tematu o pojazdach Bart, żeby nie było jakiś "przepychanek". Ci którzy dłużej siedzą na forum, pewnie pamiętają jak autor tego tematu, zamazywał reklamy spedycji niemieckich na naczepach które ciągał mimo, że wszyscy wiedzieli dla kogo wykonują usługi. Nie dziwi mnie fakt, że w tym temacie jest podobnie. Jest wielu właścicieli pojazdów/szefów firm na forum i w żadnym temacie nie ma tego typu szopki.


Post Wysłano: 24 gru 2014, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Ci którzy dłużej siedzą na forum, pewnie pamiętają jak autor tego tematu, zamazywał reklamy spedycji niemieckich na naczepach które ciągał mimo, że wszyscy wiedzieli dla kogo wykonują usługi. Nie dziwi mnie fakt, że w tym temacie jest podobnie. Jest wielu właścicieli pojazdów/szefów firm na forum i w żadnym temacie nie ma tego typu szopki.
I pewnie dlatego żaden nie przędzie tak grubo jak Bart- sądząc po tonie jego wypowiedzi :mrgreen:

Żeby nie było- nie komentuje tematu, nie znam osobiście ani Barta, ani firmy- ot odnosze sie do tego co widze i wlasnych analiz tegoż- dla mnie dziecinada :]


Post Wysłano: 24 gru 2014, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Raportowania postów? Tu są 4 strony zupełnego offa. Temat, o aucie, kontrowersyjnym a owszem, lecz od tego forum, aby komentować i dyskutować. Ale o aucie do ciężkiej anielki. Tu jest 4 strony wykłócenia się czyja to firma, kto za ile i jak, czy w Sochaczewie jest strefa 51 czy warsztat. Tylko czekać aż padną pytania, czy tynk w "biurze" to Kreisel, czy Atlas, że tak leci...

Mca akurat w kwestii "młynów" w tematach barta zgadzam się w 100 procentach. Ale przynajmniej na dziesięciolecie maniana roku.

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 24 gru 2014, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

tutaj na forum na koniec roku jest zawsze jakaś kiła, więc tradycji stało się zadość :lol:


Post Wysłano: 24 gru 2014, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
nie uprawiamy na parkingu dziad-transu
Chwilę później dźwignięta kabina i uwaleni kiero :mrgreen:

Obrazek


Post Wysłano: 24 gru 2014, 23:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

ASO Volvo :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 12 [ Posty: 235 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: