Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2006, 11:07
Posty: 32
Lokalizacja: Krakoof

hehe ten star kurde nawet ładnie się prezentuje hehe jak myślicie?

_________________
`79 star200 SW400+S5-45 100km/h po równym
`98 Land-Rover Discovery 2,5 Tdi -terenowa limuzyna

chcesz moje gg npisz PW
http://www.wsbil.com/portal.php zapraszam wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2005, 16:15
Posty: 33
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
hehe ten star kurde nawet ładnie się prezentuje hehe jak myślicie?
No "Stary" :] a jakże by inaczej :) jest wypicowany i świetnie się prezentuje, mógłbym nawet pokusić się o stwierdzenie że wygląda lepiej niż niejedna z nowszysch ciężarówek widocznych na fotkach ze zlotu.
Mój ojciec był na zlocie i właśnie zauważył że na zlocie był jeden wyjątkowy Star :mrgreen:

_________________
GG : 9352835
traker14@op.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 10:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2006, 11:07
Posty: 32
Lokalizacja: Krakoof

jakbyście mieli zdjęcia mojej bryczki to wysłalibyście bo cholerka niewziołem ze sobą aparatu:/ a chciałem mieć go na tle innych varrok@tlen.pl to moja poczta

_________________
`79 star200 SW400+S5-45 100km/h po równym
`98 Land-Rover Discovery 2,5 Tdi -terenowa limuzyna

chcesz moje gg npisz PW
http://www.wsbil.com/portal.php zapraszam wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 11:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
hehe ten star kurde nawet ładnie się prezentuje hehe jak myślicie?
Słuchaj należy Ci się mały opiernicz :> :wink: Szukałem Cię chciałem z Tobą porozmawiać, ale jak tylko ustawiłeś STARka na placu nie mogłem Cię już znaleźć :wink: Powiem Ci jednak, że Twój STARek robił fajne wrażenie i sympatycznie to wyglądało, pozdrawiam Cię :wink:

----------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym teraz podzielić się moim wrażeniami z 13 TS, niestety będzie to tylko relacja opisowa, a dlaczego, to obecni na zlocie wiedzą :roll:

Tak jak planowałem zawitałem do Krakowa na dwa dni :wink: W sobote co bardzo mi się podobało spotkaliśmy się z Ibanezem już na dworcu i razem udaliśmy się na miejsce zlotu. W sobotę ludzi i samochodów było mało, więc można było sobie spokojnie pooglądać i pocykać zdjęcia. Największe wrażenie zrobiły na mnie MANy z Cyganexu, w których spędziłem troszke czasu rozmawiając z synem kierowcy tego MANa którego serdecznie pozdrawiam :wink: Następnym moim rarytasem była piękne dwa VOLVA z Mati LTD. oraz SCANIA R od Brevitera. Po chwili oglądania ciężarówek, udaliśmy się z Ibanezem na symboliczne piwko i na .... pokaz tańca grupy SEXY TEXAS 8) Nazwa tej grupy faktycznie odzwierciedlała to co można było zobaczyć (Ibanez myślę, że nie będziesz taki i wrzucisz kilka fotek dla chłopaków :wink: ). Kolejną atrakcją byli dwaj Panowie "kowboje" w towarzystwie których nieźle się uśmaliśmy. I tak pomału pierwszy dzień dobiegł końca Ibanez musiał wracać a ja zostałem :wink: Noc spędziłem wspaniale bawiąc sie z ekipą z BTC - takiej organizacji jak miała ta ekipa można tylko pozazdrościć :!: Drugi dzień zaczął się już od 5 rano i był pełen emocji :wink: Z godziny na godzine atmosfera oczekiwania na konwój rosła, przybywali coraz to nowi ludzie :wink: Miałem się okazje spotkać z : po raz kolejny Ibanez, następnie Kaczor, D&D Michalce, Sztanga, Majluk, Owiec, niestety gdzieś w zamieszaniu nie spotkałem się z FOXem i Oskim :| Moment w którym konwój wjeżdżał na plac był niesamowity, wręcz nie do opisania... Dźwięk klaksonów, błysk wypucowanych samochodów, po prostu wspaniale :wink: Po wjeździe ruszyłem oglądać dokładniej jakie pojazdy przybyły, co mnie zaciekawiło był tylko jeden rodzynek STRALIS, bardzo ładny zresztą :wink: Pojazdów było mnóstwo, więc ciężko mi tu wymienić, bo zajeło by to sporo miejsca (myślę jednak, że Kaczor zaprezentuje nam jeszcze swoje fotki :wink: ) Po podziwianiu cięzarówek przyszedł czas na chwile rozrywki pod sceną oraz szaleństwo na gokartach :mrgreen: Co prawda tylko fotografowałem pomykających na gokartach Majluka, Chudego, Macientego (jak kogoś pomyliłem z nickiem to przepraszam :wink: ) ale też było wspaniale :wink: Około godziny 16.30 po co prawda skromnej grupowej fotce z WC udałem się stopem z Krakowa do domku :wink:

----------------------------------------------------------------------------------

PODZIĘKOWANIA :!:

Na samym początku serdecznie dziękuje naszej ekipie za spotkanie :wink: , naszej forumowej koleżance Kasi, która jest tak skromna, że jeszcze nie pochwaliła się, że zajeła pierwsze miejsce na najlepszego kierowce na solówce do 7,5 tony :wink: Szczególne podziękowania kieruję jednak do fantastycznej ekipy z BTC (przepraszam, że nie wymienię tu Waszych nicków ale nie wszystkie pamiętam a nie chciałbym kogoś pominąć :wink: ). Nasze spotkanie było rewelacyjne. Cieszę się, że Was poznałem i myślę, że jeszcze nie raz się razem dobrze pobawimy :wink:

Dziękuje również tym którzy wzieli mnie na stopa z Krakowa do Nysy :wink: A więc Pan Przemek z Krakowa do Katowic, poźniej bardzo miły kierowca z firmy Pietrzykowski, który leciał po ładunek do Niemiec i Włoch, wysadził mnie przy autostradzie na zjeździe na Nyse :wink: Następnie stamtąd zabrał mnie młody gościu Oplem Omegą do Grodkowa :mrgreen: i już stamtąd równie sympatyczny Pan zabrał mnie do Nysy swoim Fiatem Uno na gaz :mrgreen:

--------------------------------------------------------------------------------

***Eh ale się rozpisałem, ale myślę, że może ktoś przeczyta :wink: ***

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Ostatnio zmieniony 12 cze 2006, 17:22 przez Trc, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 11:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2006, 21:29
Posty: 1
Lokalizacja: RADLN

Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 12:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Wrażenia ze zlotu, jak co roku, niesamowite :wink: Rzadko kiedy można w jednym miejscu podziwiać tyle pięknych trucków. Do tej pory bolą mnie uszy od ciągłego trąbienia fanfar :wink:

Jakieś 30 km przed Krakowem zadzwonił do mnie Ibanez, z pytaniem, gdzie jestem, bo mogę nie zdążyć na konwój. Niedługo potem dostałem SMSa od Denisa, który pisał, że konwój już wyjechał z motelu Krak. W Krakowie utknąłem w gigantycznym korku spowodowanym przejazdem kolumny ciężarówek przez miasto. Dojeżdżając na miejsce, dogoniłem FH-cze Solidarisa, i na tym skończyło się moje oglądanie konwoju (na szczęście Ibanez nakręcił piękny filmik z wjazdu trucków na plac ;) ). Po wejściu na teren lotniska zaczęliśmy zwoływać ekipę. Po przywitaniu się, ruszyliśmy oglądać zgromadzone ciężarówki - było na co popatrzeć ;) Następnie wymieszaną ekipą BTC z WC poszliśmy do Geanta. Ja z Ibanezem udaliśmy się do KFC, reszta poszła pojeździć na gokartach. Po małych zakupach z Ibanezem w Geantcie wróciliśmy na plac i zaczęliśmy dalej fotografować trucki. Potem spoktaliśmy z Owiecem, i zrobiliśmy małą grupową fotkę.

Takie przeżycia na zawsze zostają w pamięci... Robienie zdjęć było trochę utrudnione, ze względu na tłumy oblegające niektóre pojazdy, więc wybaczcie nienajlepszą jakość fotek. Chciałbym serdecznie pozdrowić ludzi, z którymi się spotkałem :wink: Do zobaczenia w Opolu!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2006, 11:07
Posty: 32
Lokalizacja: Krakoof

hmmm ja stałem prawie cały czas koło starka i nasłuchiwałem komentarzy większość to były skrajne emocje niektórzy podchodzili z sentymentem a inni krytykowali a jednemu musiałem przygadać że swojego niema a czyjeś będzie wyśmiewał:p ale wszystko w sumie wporządku tylko cholera spóźniłem się pod kraka i jechałem za konwojem i niemiałem nuerka:/ ale w przyszłym roku kto wie może coś jeszcze go pobuduje

_________________
`79 star200 SW400+S5-45 100km/h po równym
`98 Land-Rover Discovery 2,5 Tdi -terenowa limuzyna

chcesz moje gg npisz PW
http://www.wsbil.com/portal.php zapraszam wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 12:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2005, 9:29
Posty: 23
Lokalizacja: lodz dabrowa

Byla jakies Samochodu z Firmy APPORT o A.M.Transport pozdrawiam zdjecia Super :)

_________________
Miejsce na Twoja Reklame ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Byla jakies Samochodu z Firmy APPORT o A.M.Transport pozdrawiam zdjecia Super :)
Nie z Apportu nie było żadnego wozu. Było jednak kilka pięknych zieloniutkich DAFów z firmy SUPER BLIŹNIAK :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 13:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Cytuj:
Było jednak kilka pięknych zieloniutkich DAFów z firmy SUPER BLIŹNIAK :wink:
I jedna Scania z tejże firmy :D

Pozdrowienia dla całej ekipy z Krakowa :)

Filmiki z konwoju zgram później, albo jutro, żeby Was trochę pomęczyć :twisted:

Zgram, jak skończe ze zdjęciami


Ostatnio zmieniony 14 cze 2006, 9:58 przez Ibanez, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Oto moje fotki:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

(C) Wszystkie prawa zastrzeżone.


Ostatnio zmieniony 17 cze 2006, 12:43 przez Kaczor, łącznie zmieniany 9 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Spoko, spoko foteczki, ale najlepsze jest to wrażenie gdy je oglądam że wiem gdzie co stało i że obglądłem sobie niektóre bardzo dokładnie :P

P.S ja swoje foteczki dam jutro, bo żeby je zrzucić muesze naładować baterie, potem kupa zabawy z pomniejszaniem i wrzucaniem na serwer... Ale jutro będą :P

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 15:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Takich fotek jeszcze nie było :mrgreen:
Na początek trzy panie :D
ObrazekObrazek
Później Majluk na gokardzie :wink:
Obrazek
No i reszta bandy na gokardach(nie znam ich nicków)
ObrazekObrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

ja również byłem poznałem paru ludzi, świetnie się bawiłem. organizacja świetna. szkoda że niektórzy nie mieli na tyle odwagi żeby chociaż podejść i się przywiać... no chyba że się wstydzili...
ja z kim mogłem, to przynajmniej sobie ręke pdałem...
ogólnie impreza extra a za miesiąc opole:)
Cytuj:
co za łoś przyjechal starą Majorką i zaparkowal kolo pieknego Dafa
i Ty chcesz zostać kierowcą? ile Ty masz lat? 12?13? myślisz że dostaniesz od razu 105 albo Rke? ja tych kierowców którzy przyjechali MAJORkę i STARem 200 podziwiam.
majorka coprawda stara i lekko zaniedbana ale to był młodziutki sympatyczny kierowca który prawdopodobnie co usiadł na auto i nie miał wpływu na to jak ono wygląda... poprostu wcześniejszy kierman zaniedbał troche...
szkoda że nie wiedziałem że ktoś od STARa200 jest też z WC bo bym podszedł pogadał, ale jeśli dobrze kojarze to też taki sympatyczny, młody kierowca... auto miał chyba najstarsze na zlocie, ale w jakim stanie pięknym.... podziwiam... sam gdy stara zobaczyłem to się uśmiechnąłem do siebie ale to chyba raczej z sentymentu i podziwu!
pozdrawiam kierowców

fotka fajnego stara by Chudy :)
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2006, 17:56
Posty: 10
Lokalizacja: marcinkow

naprawde bardzo ladne zdjecia!!mialem jechac na ten zlot ale mialem bierzmowanie i moze w nastepnym roku mi sie uda tam byc?!bardzo bym chcial


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Star był Zaje***y :) legalnie stoje sobie na prawym pasie polonezem, słysze coś daje po trąbach, oglądam się jedzie star, pierwsza moja myśl że ktoś mówił że przyjedzie starem, potem skojażyłem gościa, przypomniała mi się jego fotka z WC i jego komentarazz do niej "wciąż ta sama przepita facjata" :P I od razu czaiłem klimat :) Ale Star bardzo mi się spodobał, odpicowany na glanc :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 maja 2006, 10:57
Posty: 2
Lokalizacja: Rybnik

Kaczor#006 akurat zrobiłeś fotkę dokładnie taka o jaką mi chodziło tego dafa z brevaitera. Dzięki :D Będę mógł dokładnie zrobić wkońcu tego mojego skina :D

_________________
Ze słodyczy lubię tylko kobiety i ogórki :]


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2005, 12:57
Posty: 40
Lokalizacja: Trzebinia-MaŁoPoLsKa

no fotki spoko :) pozzzdro dla całej ekipy która uczestniczyła na ZLOCIE....! :) co prawda ktrótko przebywałem z wami ale jestescie spoko goście... :) jeszcze raz wielkie pozdro dla WSZYSTKICH....! a tak na marginesie... to wybiera się ktoś z was na ZLOT do OPOLA ??

PS. 73 dla Wszystkich i 51 pod kółeczka.... od MOBILA z TRZEBINI i ANETKI :)

_________________
...::: ARI TRANS :::...
...::: MOBIL TRZEBINIA:::...
...::: UWAGA NA DRODZE BO NADCHODZE:::...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No widze ze zlot udal sie w 100%. Pogoda dopisala, ciezarowki takze. Bardzo ladne wozy sie zaprezentowaly. Te zielone fafiki zrobily na mnie duze wrazenie jak rowniez Daf od Sachs. Zauwazylem tez pare ladnych chinoli jak i Scani R. Zaluje ze mnie nie bylo na TS ale za rok w 100% przyjezdzam bo szkoda ominac taka impreze. Moze wezme udzial w jakims konkursie.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2006, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2006, 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Lipki Wilekie k/Gorzów Wielkopolski.

Cytuj:
Dojeżdżając na miejsce, dogoniłem FH-cze Solidarisa, i na tym skończyło się moje oglądanie konwoju
A czym Ty kolego byłeś na tym zlocie bo ja też sie trzymalem na końcu też FH-czy SILIDARIS-a żeby dojechać na zlot.

Moim zdaniem oznakowanie na zlot bylo bardzo kiepskie. My ekipą musiliśmy jechać na wyczucie, a na CB-radiu nikt nie pomagał :? :?

_________________
A ja Vole VOLVO!!!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: