Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

czyli rozumiem ze jesli auto jest zarejestrowane poprawnie tzn zestaw z naczepą na stałe nie ma mozliwości na via box przełączyć na inną pozycje niz X?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5932

Jeśli jest to solówka, to nie ma możliwości przełączenia, natomiast samochód z przyczepą/naczepą, wówczas powinna być.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Jeśli jest to solówka, to nie ma możliwości przełączenia, natomiast samochód z przyczepą/naczepą, wówczas powinna być.
podstawowym wyznacznikiem mozliwości wyboru jest DMC pojazdów
pojazdy poniżej 3,5 tony bez przyczepy mają mozliwość wyboru (świeci się 2) po dołączeniu przyczepy
podobna sytuacja jest w przypadku pojazdów o DMC poniżej 12 ton(solo) które po dołączeniu przyczepy mają więcej niż 12 ton i wtedy też jest możliwość wyboru ( świeci się 2).
to sa prawidłowe możliwości wyboru po dołączeniu przyczepy - podobnie pewnie jest w przypadku ciągnika siodłowego (solo) też powinna byc możliwość wyboru choc tu jest trudny problem bo ciagnik nie ma chyba wszędzie wpisanych mas ( wagi) ( nie miałem nigdy ciągnika więc nie wiem co piszą w dowodach rejestracyjnych)

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5932

Masz rację, wkradł się z mojej strony błąd. Przełącza się w momencie zmiany "kategorii wagowej" ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2010, 19:43
Posty: 19
GG: 0
Samochód: szukam pracy

Witam mam takie pytanie poruszam się scania 114l 380 6x2 dmc samochodu to 24000 kg plus do tego przyczepa na obrotowym dyszlu. Czasami poruszam się solo czasami z przyczepą i tu moje pytanie jeśli jadę solo to czy wyłączać przyczepę na viatollu czy nie , czy będzie jakaś różnica w opłatach i czy dobrze będę robiła włączając i wyłączając przyczepę . pozdrawiam .


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Witam mam takie pytanie poruszam się scania 114l 380 6x2 dmc samochodu to 24000 kg plus do tego przyczepa na obrotowym dyszlu. Czasami poruszam się solo czasami z przyczepą i tu moje pytanie jeśli jadę solo to czy wyłączać przyczepę na viatollu czy nie , czy będzie jakaś różnica w opłatach i czy dobrze będę robiła włączając i wyłączając przyczepę . pozdrawiam .
Patrz post wyżej.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: