Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sie 2011, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Lt jest z '98 r także tragedia.5 biegów przy 9 złotych nie słychać myśli.Ogólnie LT ciężko było.Teraz mam roczne ducato więc jest ok.Ile koni miał to nawet niewiem ale słabsze to od boxera 120.
k**** porównując prace do zarobków to płakać sie chce.Nie to że miałcze coś,ale za tak ciężką prace powinno być godne wynagrodzenie.
Dzięki dziewczynie staram sie nie zagalopować za bardzo w ten zawód i nie wiążę zbyt dużej przyszłości z jazdą,nawet dużymi ;]

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 14 sie 2011, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Znaczy się jest jescze dla Ciebie nadzieja. Żeń się, bo to mądra kobieta jest.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 14 sie 2011, 19:18 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 14 sie 2011, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lip 2009, 20:07
Posty: 162
GG: 7921806
Samochód: Mercedes Actros 1846

"Rzeń się" przez "rz" bo wymienia się na "Rozwód"? ;)


Post Wysłano: 14 sie 2011, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ale wtopa:). Już poprawiłem.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 20 sie 2011, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Głogów-Poznan-Durham(UK)-Nove Mesto nad Vahom (SK)-Głogów(PL) To trasa z tego tygodnia. Lekko ponad 4300 km w 4 dni. ;]

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 20 sie 2011, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

No to jesteś wiecznym gnaczem :lol:
Przeliczając na dzień to tych kilometrów jest trochę ;)
Planujesz jeszcze jakieś opisy :?:


Post Wysłano: 20 sie 2011, 18:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Jak sam trafnie zauważyłeś, jest WIECZNYM GNACZEM - nie ma czasu.


Post Wysłano: 04 wrz 2011, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Obrazek
siema ;] więc tak 23 sierpnia pojechałem do Niemiec,dokładnie pod Berlin do Oranienburga załadowałem 10 palet do Słowenii. Pierwszy rozładunek dnia następnego czyli 24 w Mariborze potem 22 miejsca w stolicy Słowenii Ljublianie.Czasowo całkiem ok.W Ljublianie jestem o godzinie 13 już rozładowany więc czekam na zlecenie,była to środa więc myślę,że ładuje coś w okolice domu żeby na weekend być.Ale niestety ze Słowenii nic niema i tym smutnym sposobem czekam aż do poniedziałku do 9 rano.Weekend spędziłem nad jeziorem šmartinsko jezero koło miejscowości Celje.Jezioro miazga szkoda,że nie miałem ze sobą dziewczymy :(.W poniedziałek o 9 sms Włochy Azzano san pauolo i Telegate.Więc but.Tam ładuje sałate do Legnicy.W środę do 12 rozładowałem Legnice,na noc do domu w czwartek rano wyjazd do Warszawy,ładunek do Węgier lekko za Budapeszt.W piątek jestem na rozładunku o 12,o 14 juz załadowałem 1 palete lodów do Polski do Kalisza.W piątek o 6 rano jestem w Kaliszu.Następnie załadunek w Słupcy (filety z indyka do Szwajcarii) potem doładunek w Świebodzinie też filety.Jeszcze spotkałem się z Klimkiem i posiedzieliśmy u niego w Tirze 8). następny przystanek to Rzepin i papiery w urzędzie na Szwajcarię i potem to już jazda na bazę.
Nawet nie próbujcie myśleć jak ja to robię,jak wychodzi spanie,pauza,jedzienie,sranie,sikanie.Jak ktoś nie jeździ to nie zrozumie :] Sesja+Redbull :U
Obrazek
idealnie na skrinach nie jest,ale nie chciało mi sie srać z tym. :wink:

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 04 wrz 2011, 18:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ja się nie pytam, bo przecież widzę, że pauzowałeś od czwartku do poniedziałku. Dla was na tych busach to tak na 20 000km powinno wystarczyć.
:>

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 wrz 2011, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Ile Ci pali maszyna przy takich przelotach? Bo 90km/h to na bank nie jeździsz. :)


Post Wysłano: 04 wrz 2011, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Ty to jesteś prawdziwy wieczny gnacz :D :mrgreen:


Post Wysłano: 05 wrz 2011, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

To się przekonałeś że na busie nie ma lekko:) szkoda tylko że na sam początek bus wtedy ta praca traci urok bo mała kasa a wieczne gnanie...

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 05 wrz 2011, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Właśnie dobrze. Może się chłopak odpowiednio wcześnie zniechęci i poszuka sobie uczciwej roboty, po której bedzie spać w domu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 11 wrz 2011, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Obrazek
siema ;] wróciłem.we wtorek załadowałem w zdunskiej woli do angli,w czwartek byłem w angli rozładowałem w ten sam dzień pojechałem do Irlandii a raczej popłynąłem (pierwszy raz promem) w ten sam dzień wróciłem do angli,nockę przespałem od 1 do 9 i na strzała do polski aby dzisiaj byc w domu.Jutro rozłądunek we wrocławiu,załadunek w Poznaniu do Angli właśnie ;x. Dzięki za posty jak coś to pw ;] Pozdrawiam i trzymam sie na busie ;] od lipca dopiero sie przyzwyczaiłem do takiej pracy,z kasą nie jest tak tragicznie :]
spalanie perzota to 12 litrów jazda 110 w porywach więcej 8)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 11 wrz 2011, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

O widzę na "mojej" wyspie wylądowałeś, gdzie dokładniej w Irlandii byłeś?

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 wrz 2011, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Jak godzisz pracę ze szkołą? :)
Zapytałbym na #, ale sam nie pamiętam kiedy Cię tam widziałem :(


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

siema ;] Dokładnie bylem w Shannon więc jechałem przez Limerck ;] nawet prawie przez centrum ;d Na obwodnicy Limnerck'a? pojechałem tą ichniejszą obwodnicą płatną ;x nie miałem gotówki tylko kartę a kartą nie wolno.Więc dostałem kwit i miałem zadzwonić podać w biurze numer karty kredytowej i sami sobie by zabrali.Ale niestety nie mogłem się dodzwonić.Kwit dałem spedytorowi i chyba załatwił sprawę.Poza tym w Shannon spotkałem 2 polaków jeden nawet był w biurze gdzie miałem załadunek.Ładunek to 1300kg laptopów do lukas bank wrocław. ;] Irlandia bardzo mi się spodobała,dużo mniejszy ruch jak w Angli ładne widoki,domki są zajebiste.Prom z Goodwick do Rosslare.jakoś 3 i trochę godziny samego płynięcia bardzo miło i spokojnie się płynie.Naprawdę mogę tam jeździć :wink:

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
siema ;] Dokładnie bylem w Shannon więc jechałem przez Limerck ;] nawet prawie przez centrum ;d Na obwodnicy Limnerck'a? pojechałem tą ichniejszą obwodnicą płatną ;x nie miałem gotówki tylko kartę a kartą nie wolno.Więc dostałem kwit i miałem zadzwonić podać w biurze numer karty kredytowej i sami sobie by zabrali.Ale niestety nie mogłem się dodzwonić.Kwit dałem spedytorowi i chyba załatwił sprawę.Poza tym w Shannon spotkałem 2 polaków jeden nawet był w biurze gdzie miałem załadunek.Ładunek to 1300kg laptopów do lukas bank wrocław. ;] Irlandia bardzo mi się spodobała,dużo mniejszy ruch jak w Angli ładne widoki,domki są zajebiste.Prom z Goodwick do Rosslare.jakoś 3 i trochę godziny samego płynięcia bardzo miło i spokojnie się płynie.Naprawdę mogę tam jeździć :wink:
Czyli wybrałeś się tunelem, rzadko kto się tam wybiera ze względu na ceny :wink: , w Shannon co jakiś czas też się pojawiam, co do ruchu to zgadzam się z tobą, na autostradzie pomiędzy Dublinem a Limerick w nocy spotka się czasem może 15- 20 aut, gorzej jest w centrach niektórych miast w godzinach szczytu, co do domków to fajnie wyglądają ale gorzej z jakością wykonania, do tego nie dość że załadowałeś towar pół godziny ode mnie to jeszcze zawiozłeś do miasta oddalonego o 55 kilometrów od mojej rodzinnej miejscowości :wink: , gdybyś wiedział na przyszłość że się wybierasz w te okolice to daj znać, jakąś kawę albo co innego się wypije :wink:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 gru 2008, 18:50
Posty: 111
GG: 1
Samochód: psujacy sie
Lokalizacja: woj. kaliskie

Niedaleko mnie też byłeś(New Ross po drodze do Rosslare). Ogólnie Polskich "busiarzy" można spotkać dużo częściej niż ciężarówki.


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

z tego co wiem to właśnie z IRL jest więcej ładunków drobnych jak na całą ciężarówkę. Wiec może to dlatego.Gdybym coś wiedział to na pewno będe się starał wcześniej dać znać,że będę w Irlandii.Dokładnie jechałem tym wielkim tunelem może 300m :lol: w dodatku płatnym.

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: