Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Lechos jesteś Wielki.... :D Po serii tych zdjęć uśmiech zagościł na mojej twarzy mimo,że nie zdałem dziś egzaminu na C.... :( ale w naszej grupie-12 osób zdała 1.....!!!)....A co do zdjęć środka,to bajka....Oby wiecej takich forumowiczów.... 8)[/b]

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Dzięki za miłe słowa!! :D a egzaminem się nie przejmuj!, bedzie dobrze :D
Znalazłem jeszcze środek twojego ulubieńca, oto i on:
Obrazek
mam jeszcze środek 70-tki z drugiej serii zdjęć, fotka trzecia, tylko niestety troche jest zaniedbany :/ :
Obrazek
http://www.mobile.de

co o tym sądzisz?


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 16:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzięk za słowa otuchy.... :D Co do fotek,to rzeczywiscie widac,że o egzemplarz z pierwszych fotek ktoś naprawdę dbał....Ale go trochę ogołocili-nie ma już seryjnego radia 2DIN.... :( Nawiasem mówiąc to jak szef sąsiedniej firmy mojego ojca(szefa brat) kupował 2 ,70-tki to z nich też już w Niemczech powyjmowali seryjne radia a dali jakis chłam i lodówki miały to też nagle zniknęły....A co do tego drugiego egzemplarza to ma rzadkość spotykaną w FH tamtej generacji-którą lubię a mianowicie podłokietnik kierowcy... :lol: Jak masz więcej fotek tych cudnych autek to zapodaj-zarówno z zewnątrz jaki wewnątrz... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

proszę bardzo, jeszcze kilka 70-tek :D :
Obrazek
bez naklejek, ale też ładna:
Obrazek
oryginalna 70-tka mega!!! 380!!:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

co o tym sądzisz?
Mam dużo tych zdjęć, tylko niestety troche tych fotek jest małych jak np. ta:
Obrazek
ale jak chcesz to je powklejam.

jak tak naliczyłem to mam ze 250 fotek 70-tek!!!!!!. Ale cały czas zbieram!! :D

http://www.truckworld.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Nio ładniutkie foteczki...Coraz bardziej zaczynam je kochać... :) A co do tej Mega-to widać odrazu,że to podróba bo nie wychodziły na 100% wersje Mega i nie było innych motorów-jak tylko i wyłacznie 420km,D12A.... :D Tego to jestem pewien....

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

wiesz, z tymi silnikami to bym sie troche spieral, bo widzialem kilka 70-tek z motorem 380. mam kilka na fotkach, potem poszukam i wkleje.
Tu jest jedna, bylismy po nia z naszym znajomym(mial kupowac) byla to 380!!!! ale znajomy ma jakiegos tam kumpla w serwisie, dzwonil zeby sie dowiedziec ile ma przebiegu(oryginalnie) i czy jest to prawdziwa 70-tka. Okazalo sie ze jest to oryginal!!!, ale ostatecznie jej nie wziol, bo byla zajechana i nic nie chcieli z niej oposcic.:
Obrazek
http://www.truckworld.pl

moze na zamowienie wkladali silniki 380..??. nie wiem ale ta w 100% byla oryginalna


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dobra nie będę się spierał,ale nigdy w życiu nie widziałem XL-70-tki o mocy innej niż 420,a żeby nie skłamać na żywo widziałem ich napewno koło 100...Może faktycznie wkładano inne silniki na zamówienie lub na własną rękę,bo we wszystkich opisach w gazetach tego modelu mam napisane tylko 420....A mam tych artykułów dość sporo...Ale nie będę się kłócił,bo być może nie mam racji.... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

XL-70 nie miał nigdy innej mocy niż 420 koni i te które mają inne moce to są podróbki.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2006, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Obrazek
Nie uwierzysz, ale to też jest 70-tka!!!!!!:
Obrazek
http://www.mobile.de


Tytuł:
Post Wysłano: 13 maja 2006, 12:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No wszystkie 70-teczki są piękne,ale widać że masz w swojej kolekcji też kilka egzotyków...mianowicie np. to ostatnie VOLVO...Może i faktycznie to orginał,ale nwet interesująco wygląda w obecnej formie... :D Podoba mi się to połaczenie złotego koloru z czarnym....Ja zawsze widziałem orginalne XL-70 tylko w kolorze zielonym-a tu widać być może są wyjątki od reguły... :lol:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

No może są :D , ja oprócz tego co jest na zdjęciu i żółtego , o którym Ci opowiadałem, to widziałem jeszcze niebieskiego!!(właśnie sobie przypomniałem), tylko był strasznie zmechrany( z zewnątrz).
Tu mam kilka kolejnych zdjęć:
Obrazek
Obrazek
oo, a tu następny wyjątek (380PS):
Obrazek
Ten jest fajny!!:
Obrazek
a tu jego inne ujęcie:
Obrazek
podoba mi się ta jego "rureczka" wydechowa.

http://www.mobile.de


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mi sie szczególnie podoba to ostatnie VOLVO...Niby niczym sie specjalnym nie wyróżnia,ale ma to coś w sobie co potrafi w oku się zatrzymać...Ładne są te chromowane felgi i wogóle bardzo dobry stan techniczny tego autka...A ta rura szczególnie mu dodaje uroku...Jeszcze bym mu tylko kilka ciekawych reflektorków dodał i już bym wogóle mi pasował....Znowu dałeś ciekawą porcję foteczek...Oby tak dalej... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

znalazłem jeszcze jego środek!!!:
Obrazek

i jeszcze inne ujęcie:
Obrazek

http://www.mobile.de


Ostatnio zmieniony 06 cze 2006, 23:07 przez lechos, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

VOLVO XL - 70 to bardzo ładna ciężarówka z dobrym wyposażeniem :wink: Szkoda że dzisiaj trudno kupić taką "siedemdziesiątke" w dobrym stanie :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

są ładne i zadbane 70-tki. U mnie w niedalekich okolicach łącznie jest 9 70-tek i akurat te co znam, a znam wszystkie i w każdej siedziałem(bo bardzo lubie te samochody) są ładne i nawet zadbane, mimo tego, że większość z nich(6) jeździ na ruskich.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
są ładne i zadbane 70-tki. U mnie w niedalekich okolicach łącznie jest 9 70-tek i akurat te co znam, a znam wszystkie i w każdej siedziałem(bo bardzo lubie te samochody) są ładne i nawet zadbane, mimo tego, że większość z nich(6) jeździ na ruskich.
Tak w polsce to może i są zadbane :wink: Ale na zachodzie takie auto z 98 roku ma z 1mln. 500 tys. km :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

No! tu się z tobą zgodze. Na zachodzie taki samochód ma już milion i ponad, chociaż bardzo rzadko są takie egzemplarze na zachodzie, że są mało zjechane, ostatni widziałem takiego miał 650tys. km( niby nie chce się wierzyć, nie widziałem go na oczy ale mówili, że ma książeczkę serwisową, że przebieg jest oryginalny). Na ile to była prawda to nie wiem, ale za 2 dni już go nie było, czyli, że może był wart i miał naprawde taki przebieg. Ale już się przekonałem, że jak na zachodzie, czy też w Polsce wystawiają na sprzedaż 70-tkę, to góra 2 dni i już sprzedana!!(oczywiście jak jest to dobry sprzęt, bo zdarzają się też takie, co stoją nawet po dwa tygodnie, ale mimo wszystko zawsze pójdą!!) No ale nie ma co się dziwić, ja też gdybym miał do wyboru zwykłego XL-a a 70-tkę to oczywiście bym wolał 70-tkę!! :D


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Milion w ośmioletnim samochodzie to nic nadzwyczajnego...Powiedziałbym to nawet norma-szczególnie jeśli auto chodziło w podwójnej obsadzie... :) VOLVO FH,którym jezdzi mój tata jest z końca 2000r i już ma nakręcone ponad 1300000km,tylko że non stop podwójna obsada i praktycznie 3/4 swojego życia to PL-Hiszpania...A co do tego czy ktoś by się zastanawiał nad kupnem normalnej XL-ki a XL-70,to sądzę że 99% wybrałaby tą limitowaną wersję bo chodz jest ona średnio około 10% droższa od normalnych wersji to oferuje właścicielowi niepowtarzalny komfort i prestiż posiadania czegoś tak wyjątkowego, jak specjalna wersja najpopularniejszego wówczas ciągnika siodłowego wydanego z okazji 70-sięcio lecia wyprodukowania przez VOLVO pierwszej ciężarówki(dla przypomnienia było to w 1998r... :D )....Chciałbym,żeby VOLVO znów stworzyło taką cudowną wersję opatrą konstrukcyjnie na naszym poczciwym,ale ciągle kochanym ''chińczyku''.... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 maja 2006, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Łukasz może byś nam zaprezentował VOLVO twojego ojca :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 maja 2006, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Chciałbym,żeby VOLVO znów stworzyło taką cudowną wersję opatrą konstrukcyjnie na naszym poczciwym,ale ciągle kochanym ''chińczyku''....
kto wie...... rok 2008 juz za 2 lata i wtedy będzie 80 lecie Volvo Trucks i kto wie pojawią sie na pewno limitowane wersji i być moze całkowici zmodernizowane FH

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: