Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

A to już bardziej prawdopodobna wersja....Bo ogółem już się tych aut tyle się nie widzi....A powiedz mi Lechos jak jesteście zadowoleni z eksploatacji 70-tek?Bo u nas w sąsiedniej firmie jedna miała wypadek(tata ją z Francji na lawecie Premiumką przywiózł...) i szefowi się tak to auto podobało,że wydał ponad 30tys na jego naprawę ale go nie sprzedał i mimo,że po wypadku to do dziś je eksploatuje i jest z niego zadowolony...Poza tymi 2 FH Glob XL-70,ma jeszcze jedno limitowane VOLVO,a mianowicie FH12 Globetrotter XL 420 Silver Cab z 2000r w kolorze rzecz jasna srebrnym....To auto też jest fajne....Ale to nie to co FH-70.... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 13:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Tak jak już pisałem Volvo to samochód jeden z trzech marek niezawodnych, u nas miała je nieistniejąca już firma i nie wiem, do kogo poszedł ten samochód, zagineła o nim, jakakolwiek wieść. Samochód ten to już legenda i każdy o niej z transportowców będzie pamiętał.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 17:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

jestesmy zadowoleni bardzo!! czasami wyskakuja jakies drobne usterki, ale samochod ma w koncu juz kilka lat. Ogolnie samochod jest ekstra!! i mam nadzieje, ze jeszcze dlugo pojezdzi :)
A SILVER CAB tez jest porzadnym sprzetem. Znajomy ma i jest z niego tez bardzo zadowolony. ale jednak to nie to samo co XL-70 :) zgadzam sie z toba łukasz w zupelnosci. wiem jeszcze, ze SILVER CAB nie byl produkowany tylko w roku 2000, ale tez 2001 i 2002, az nie wszedl na rynek nowy model FH.
Tak patrze, ze VOLVO wypuszcza cos ciekawego na rynek co 2 lata.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Volvo z tego słynie by być liderem na rynku tylko coś mu w tym roku u nas w kraju nie wyszło, a po prostu może znudziło się już przewoźnikom.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2006, 9:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mi tak samo zawsze się podobała lepiej XL-70 niż te inne wersje,i u taty w firmie jest takie jedno VOLVO już praktycznie max wypasione(skóra,drewno,pełna elektryka,komputer....),wersja duńska,też 98r i na początku myślałem że nie może być lepszego VOLVO od tego-dopóki się nie przejechałem 70-tką.... :D ..Tam jest jakaś taka nie samowita atmosfera....Jakos niby kabina,aż nie rózni się Bóg wie czym,ale jest taki klimat,że szok.... :D ...Szkoda tylko,że nie robili orginalnie 70-tek z silnikami D12C...To by było coś....Chociaz widziałem przeróbki typu-podwozie z silnikiem D12C,a kabina XL-70....Ale to nie to samo.....No coż,można tylko powiedzieć-ŻAL.... :(

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2006, 9:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Rzeczywiście w 70 odczuwa się coś dziwnego tak jak by ten samochód żył albo posiadał własną duszę, jazda nim to coś zaskakującego dla każdego kierowcy. I to jest legenda i nie mogło ich powstać więcej.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wiecie co mi trochę przypomina naszą 70-tke?Teraz najnowszym FH jest taki żółty kolor tapicerki(chyba pluszowa...),moim zdaniem jest on dosyć dużo podobny do tej który była stosowana w XL-70...Mi bynamniej się z nią kojarzy....Ten piaskowy kolorek.... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

70 miała skórę nie welur, i to pojazdy nowe a 70 to już dziadek.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2006, 7:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No przecież wiem,że nowe ale mi chodziło o to że ten kolor tapicerki w nowych FH właśnie kojarzy mi się z kabiną XL-70....Nie każdemu musi się kojarzyć,mi akurat się kojarzy.... :D A czy taki dziadek z niej jest?Jeszce nie taki staruszek...10lat jeszcze nie ma,także nie jesttak żle.... :lol:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2006, 18:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

kilka fajnych 70-tek!!:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.truckworld.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2006, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolejne po Silver Cab-ie bardzo ciekawe VOLVO i jego bardzo ciekawe fotki od Lechosa :D Dla mnie najciekawsza fotka to znowu przedostatnia-piękne VOLVO,z cysterką też ładnie wygląda....A fotka numer jeden dla mnie osobiście pokazuje jak brak dobrego smaku i trochę przesady potrafią oszpecić takiego ładnego trucka jakim jest XL-70.... :evil:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2006, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Mi sie bardzo podoba ta 70-tka z trzeciej fotki. Ciekawy pomysl z tymi czerwonymi "bajerkami" zamiast zlotych.

[ Dodano: Nie, 07.05.2006, 21:27 ]
Następna "porcyjka" XL-70:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.truckworld.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2006, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No rzeczywiście niby niezbyt duży zabieg stylistyczny,a daje konkretny efekt... :lol: Mi to VOLVO z 3 fotki podoba się najbardziej ze wszystkich FH XL-70 jakie do tej pory widziałem-i na zdjęciach i na żywo.... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 maja 2006, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2005, 16:15
Posty: 33
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Powiem wam, że Man jest piękny, ale to i tak nigdy nie będzie Szwed i Holender, bo 3 marki (wiecie, o których mowa) są pojazdami nie zawodnymi i w miarę tanimi w eksploatacji. A Legenda XL-70 w moim sercu nie umrze i nie zgubi się .
Cytuj:
Powiem wam, że Man jest piękny, ale to i tak nigdy nie będzie Szwed i Holender, bo 3 marki (wiecie, o których mowa) są pojazdami nie zawodnymi i w miarę tanimi w eksploatacji. A Legenda XL-70 w moim sercu nie umrze i nie zgubi się.
Cytuj:
Wszystkie są piękne, bo jak już napisałem to piękna legenda szos europy.
Wybacz że zwracam Ci uwagę, ale od dłuższego czasu zauważyłem pewną specyficzną cechę jaką charakteryzują się Twoje posty. Oczywiście nie wszystkie , ale jednak zdażają się liczne posty w Twoim wykonaniu jak te powyższe zacytowane ...
Jakbyś nie wiedział o co mi chodzi to troszkę jakby nabijasz posty i w dodatku powtarzasz się :mrgreen:

_________________
GG : 9352835
traker14@op.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 08 maja 2006, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

kilka następnych 70-tek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.mobile.de


Tytuł:
Post Wysłano: 08 maja 2006, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Tym razem podoba mi sie druga i ostatnia fotka.... :D W pierwszej mimo braku osłon międzyosiowych ciagnik wyglada atrakcyjnie,powiedziałbym nawet że masywniej niż normalnie poprzez zastosowanie wiekszego baku paliwa...Mi się to nawet podoba... :lol: Co do ostatniego klasyk-jakich widać wielu,taki typ tuningu w VOLVO jest powrzechny i często spotykany 8)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 maja 2006, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Mi się zawsze podobają XL-70 obojętnie jak ozdobione, niektórzy nie mają gustu oszpecają tylko tego klasyka. Ten pojazd tylko do upiększenia potrzebował orórowania typu kangur i orurowania dachowego.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 maja 2006, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Secjalnie dla łukasza!!, jego ulubiona 70-tka!! :D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.truckworld.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2006, 9:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wielkie dzięki Lechos.... :D Wszystkie mi się podobają-bo trafiają w mój gust tuningu,ale ta ostatnia z kontenerem jest bezkonkurencyjna.... :lol: Widzę,że masz dobre żródełko do tych fotek... 8) Jakbys znalazł jakieś foty z wnętrza to już wogóle byłbym w siódmym niebie..... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 maja 2006, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

nie ma problemu!!, mam tych fotek duzo, bo bardzo lubie te samochody!!, sam mam jednego takiego, jak juz wczesniej pisalem :D. postaram sie tez wkleic jego zdjecia, to tez go zobaczysz, a srodki XL-70 masz tu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.mobile.de

[ Dodano: Czw, 11.05.2006, 18:21 ]
zajrzyj tez do SILVER CABa, dodalem zdjecia srodkow.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: