Strona 6 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 850 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Hehehe po tym moge spodziewać się kobiety w każdej firmie ;) Dopiero wrócił tata z trasy i jak zwykle zdał mi relację co i jak...Jadąc przez niemcy autobaną A6 spotkali kolegę który powiedział, że mają przed sobą spory Stau więc jak zwykle tata na pierwszy zjazd i objeżdza, patrzą a za nimi zjeżdża Man z VOS-u :lol: i tak lecą tym objazdem i w końcu odzywa się ktoś z tego Mana a to kobieta :shock: ;) Pogadali na CB, ma ona 24 lata :shock: 8)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

O proszę-taka młoda a już zaiwania za kółkiem...A tak na marginesie to ze mną na kurs była w grupie też dziewczyna,też młoda-20 kilka lat...Ja osobiście też nie raz widziałem kobietę za kółkiem.Pierwszy raz to było,gdy byłem z tatą w Hiszpanii...Stoimy na pałzie,podjeżdża piękny bordowy DAF XF SSC z lodówką,a zza kierownicy wysiada kobieta...Zmiennikiem był jej mąż-pogadałem chwilę z nimi moim łamanym niemieckim i okazało się,ze już tak razem kilka lat jeżdżą....Szczerze to nie które kobiety mają wiecej pojęcia do jazdy i są rozważniejsze i bardziej odpowiedzialne niż nie jeden mężczyzna... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Nie wiem czy zauwazyliście ale np. na Litwie to 3/4 całej komunikacii miejskiej to kobiety.A pierwszy raz zobaczyem kobietę kiedyś właśnie na Litwie , bodajże w Kaunasie jak podjechała srebrnym IVECO Eurotechem z chłodnią.Pod rękaw ustawiła się bez żadnego problemu i żadnych poprawień :wink:

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Pod rękaw ustawiła się bez żadnego problemu i żadnych poprawień Wink
Też to zauważyłem w porcie w Bremer Haven że jak już podjeżdza to raz a dobrze.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 6:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

więc cofanie pod za i rozładunek w Niemczech, czy w innych normalnych krajach, jest dość proste, bo przed rękawem masz pół hektara wolnej przestrzeni, nawierzchnia jest równiutka jak stół i jeszcze masz namalowane linie.
inaczej wygląda to w Polsce, chociaż zmienia się na lepsze. czasami jest tak, że odległość między rampą do której trzeba cofnąć, a płotem jest minimalnie krótsza od zestawu i nawierzchnie stwnowią same dziury.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
więc cofanie pod za i rozładunek w Niemczech, czy w innych normalnych krajach, jest dość proste, bo przed rękawem masz pół hektara wolnej przestrzeni, nawierzchnia jest równiutka jak stół i jeszcze masz namalowane linie.
Nie wiem czy byłeś na Litwie i ich place rozładunkowe widziałeś.Większość ich to są ciasne nasycone osobówkami , a o liniaczh to zapomnij.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nie umiesz czytać?? Cyryl pisał o Niemczech i o innych normalnych krajach, a Litwa raczej do nich nie należy.

A np. w GB to już jest różnie. Wiele razy zdarzało się, że miejsce zał./rozł. to jakaś mała firma, do której trzeba cofać z ulicy. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

A widzicie..??:D Hehehe.. nie dość tego ze młody, to jeszcze utalentowany kierowca.. i do tego kobieta..:D Każdy powinien robić to na co ma ochote.. chociaż nie zawsze to możliwe..:roll: W kazdym razie chociaż moja wiedza i w praktyce i w teorii jest jeszcze bardzo mała.. postaram się aby sie to zmieniło.. i mam nadzieje ze spotkam któregoś z forumowiczów na trasie gdzie utniemy sobie małą pogawętke..:P
I nikt nie bedzie wierzył, ze ta, która kiedyś ne wiedziała NIC o truckach i o ich prowadzeniu, moze być tak świetnym kierowcą :mrgreen:

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Bardzo chetnie porozmawialbym z kobieta na postoju. Kiedys ogladalem na regionalnej program w ktorym pokazane bylo malzenstwo ktore jezdzilo bialym Dafem XF SC bodajze tylko po Hiszpani. Musze powiedziec ze kobieta calkiem dobrze radzila sobie w roli kierowcy.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2006, 6:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Każdy powinien robić to na co ma ochote.. chociaż nie zawsze to możliwe...
czy to dotyczy osób pokroju doktora Lectera Hannibala?


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2006, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

Cytuj:
pokroju doktora Lectera Hannibala?
Heh.. gdybym wiedziała jeszcze co to za pokrój to byłoby dobrze;)
Cytuj:
Bardzo chetnie porozmawialbym z kobieta na postoju.
W takim razie do zobaczenia na trasie..:D
Obecnie jest bardzo dużo koobiet za kierownicami trucków.. może poznacie kiedyś tak swoje drugie połówki..:P
Pozdro dla.. all:) :mrgreen:

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2006, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No do zobaczenia. Ta pierwsza trasa moja to dopiero najblizej za dwa lata bo wtedy skoncze 21 lat wiec jeszcze musze czekac. Calkiem mozliwe z tymi polowkami ze uda sie ja znalezc w trasie.Pa

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 9:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 18:46
Posty: 35
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Heh.. gdybym wiedziała jeszcze co to za pokrój to byłoby dobrze;)

Dr Hannibal Lecter to filmowy kanibal grany przez Anothony'ego Hopkins'a.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

Cytuj:
Dr Hannibal Lecter to filmowy kanibal grany przez Anothony'ego Hopkins'a.
Czyli co..?? Jakis czarny charakter..?? Pokrój w którym każdy może robić to, na co ma ochotę..??
Pozdro;)

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2006, 10:36
Posty: 14
GG: 11720573
Lokalizacja: PL

JęDza-Paulina napisałaś, że:
Cytuj:
...Każdy powinien robić to na co ma ochote.. chociaż nie zawsze to możliwe...
natomiast Dr. Hannibal Lecter to seryjny morderca psychopata, który czerpie przyjemność (czyli robi to na co ma ochotę) z zadawania bólu innym. :twisted:

więcej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hannibal_Lecter

_________________
Aston Martin Lagonda


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2005, 17:03
Posty: 3

Jak już mówimy o kobietach za kółkiem i o robieniu na co ma sie ochotę to patrzcie co znalazłem:
Styl życia kobiety współczesnej w astrologii

Obrazek Wodnik chce robić to, na co ma ochotę. Nie znosi szarej codzienności...
Co o tym myślicie? :lol:

(C) http://www.kobieca.linia.pl/astro5.html

_________________
Ż.A.R.T. żrący argument ratujący tiry *( ^_ ^ )*
‹^›_‹(•_•)›_‹^›
*Co*Mnie*Nie*Nabije*To*Mnie*Wzmocni <*_*>


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

Cytuj:
natomiast Dr. Hannibal Lecter to seryjny morderca psychopata, który czerpie przyjemność (czyli robi to na co ma ochotę) z zadawania bólu innym.
Uuuuuuuuuuu.... to fajnie napisałam..:D
A RYBY kobieta urodzona w tym znaku wiedzie konserwatywny albo artystyczny tryb życia. Doskonale prowadzi dom i wychowuje dzieci. Zdarza się, że nadmiernie poświęca się dla rodziny i popada w perfekcjonizm. Jednocześnie szuka możliwości realizacji swoich sił twórczych, ale nigdy nie odrzuca tradycyjnej kobiecej roli. Chętnie spotyka się z przyjaciółmi w różnych kółkach zainteresowań.
To mnie określili...:D

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2006, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2005, 1:59
Posty: 14
Lokalizacja: śląsk

"Kobieta a TIR"- widzę że zajeliście sie tylko kobietami za kółkiem więc i ja coś dodam bo moim zdaniem są co najmniej 2 rodzaje kobiet mających ścisły związek z ciężarówką. 1. kobieta kierowca lub pomocnik kierowcy (bo takie też istnieją!) to osoba ogólnie NIE UZNAWANA przez męskich szowinistów z kategorią C+E! Narażona 90% na kpiny, złośliwe uwagi, kąśliwe docinki, wystawiana na wieczną próbę przez kolegów po fachu! Musi ciągle udowadniać że to co robi, robi dobrze a nawet lepiej od płci męskiej. Jesli siedzi na fotelu pasażera narażona jest na NIEWYBREDNE kawały i często może usłyszeć dosadne i pikantne dowcipy. Jeśli pojawia się wieczorem na parkingu np. wracając z toalety do samochodu to już 99% pewności że dojrzy na twarzch "polskich" kolegów kierowców dwuznaczne UŚMIESZKI! Jeśli np. na parkingu podejdzie do innego samochodu niż swój również musi mieć "zdrowe nerwy" i dużo samozaparcia (a już niedaj bóg jeśli jest ładna!!!) Natomiast jeśli np. potrzebuje pomocy przy zmianie koła w załadowanej naczepie może liczyć tylko na....BOSKĄ POMOC! najczęściej zdaje egzamin z własnej zaradności bo koledzy zmykają w najdalsze zakamarki parkingu, zasłaniają firanki lub gwałtownie głodnieją!!!!! :mrgreen: 2. kobieta pasażer :evil: - tzw. sezonowe wyposażenie samochodu czyli wakacje w tirze. To czasami horror! Mylenie samochodu z autokarem wycieczkowym a firmy z przedstawicielstwem biura turystycznego to najczęstsza bolączka pań na "gościnnych występach" w ciężarówce mężą czy narzeczonego. Dalej już nie piszę bo pewnie znów mi się oberwie.... :lol:

_________________
Nareszcie w drogę! Do zobaczenia w trasie!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2006, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2005, 16:15
Posty: 33
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
To mnie określili...
A jesteś taka ?? :mrgreen:

_________________
GG : 9352835
traker14@op.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2006, 1:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2006, 21:09
Posty: 12
Lokalizacja: woj.śląskie

Ja uważam ze branża transportowa niejest dla kobiet to jest robota hamska i twarda a kobitki to delikatne stworzonka dlatego powiiny sobie cos lzejszego i lepszego szukać.Oczywiście są wyjatki bo poza granicami duzo wiecej kobiet jeżdzi zawodowo.Ale jakos niewidze dziewczat przynajmniej z mojego srodowiska jak jezdzą spia w szoferkach jedza ze słoików itd Widze to równierz po mojej dziewczynie która zajechała ze mna gdzies pare razy i poprostu juz jej sie niechce siedzieć na dupie iles tam godzin jak w tym samym czasie moga gdzies z kolezankami buszowac po sklepach i tak ma wiekszosc które ja znam

_________________
Transport & Spedycja


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 850 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: