Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2006, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Sylwia Pomykacz, polka która obecnie jeździ w belgijskiej firmie FH12 460 wozac głównie meble, kto był w Pyrzycach albo w Krakowie na zlocie mógl zobaczyc Sylwie i jej autko...
No wiadomo :wink: Mam nadzieję, że na tegorocznym TS również się pojawi. Jej FH jest utrzymane w naprawdę "kobiecym stylu" :wink: Mówiła, że często rozładowuje się w Łodzi, ale Jej FH-cza jeszcze nie widziałem w moim mieście, choć zestawy Widem Wimatrans spotkałem kilkakrotnie.

Jest też jedna Pani, robiąca krajówkę czerwonym Volvem F12 (firmy nie pamiętam). Był o Niej kiedyś artykuł w Trailerze.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Jest też jedna Pani, robiąca krajówkę czerwonym Volvem F12 (firmy nie pamiętam). Był o Niej kiedyś artykuł w Trailerze.
Juz przez moment myslalem ze ja widzialem, ale to nie mogła być ta, bo ja widzialem raz jak wracalem z trójmiasta z fatherem całkiem niezłą blondynę :wink: prowadzącą Renaulta Majora, również czerwonego..no ale ta o ktorej ty wspomniales jeździ F12. A oprócz tej blondyny to widzialem jeszcze czeszke,która zakopała się niedaleko mnie Volvem FH12...

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

No ja tez widzialem tą Babke z Agrotexu jak pomykala na Świecko :D Na zachodzie bardzo duzo jezdzi kobiet,raz nawet jak jechalem z tata to nas wyprzedzala Straliskiem chłodnia ładna blondynka z pozoru nie wygladala na kierowce.Jeszcze widzialem na parkingu w Niemczech ale to juz taka starsza pani:D

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Ta z Agrotexu jest baaardzo fajna... A co do kobiet na zachodzie to bardzo duzo jezdzi Czeszek i Francuzek... A tak to mniejsze ilosci

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

No co Wy.. kobiety tak jak faceeci są stworzone do jazdy zarówno samochodami jak i TIR-ami!! :!: Jeżeli ktoś w to nie wierzy to niech się ze mną skontaktuje albo moją qmpelą wredziorą :D

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Ja uważam, ze kobiety mogą być równie dobrymi kierowcami jak faceci. Niejednokrotnie zdarzało mi się widywać "płeć piękną" za kierownicami dużych zestawów, np. w krajach Beneluksu. Według mnie, jeżeli jakaś Pani decyduje się na jazdę w transporcie międzynarodowym, i zdaje sobie sprawę z problemów sanitarnych, jakie może spotkać na trasie (jak wiadomo kobiety są bardziej wymagające pod tym względem niż mężczyźni, choćby z samej ich fizjologii) i z tego, jak cięzka jest to praca to nie mam nic przeciwko ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Ja niemam nic przeciwko kobietom za kółkiem a nawet myśle że to lepiej bo kobieta dba o swego trucka jak o dom. Zawsze porządeczek w kabince jest. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Ja raz miałem jechać przyjemność jechać Iveco (pomoc drogowa) którą kierowala kobieta i jechała z prędkością 125km/h. Jak ja zobaczyłem ile on popierdyka to mi oczy wyskoczyły :shock: 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2006, 9:45

Widziałem w Katowicach jak śmiga STAR-em laska no oko gdzieś 25 lat , widziałem ją dwa razy może kiedyś uda mi się zrobić jej fotę, i jeszcze w Zabrzu jeździ Babka Fordem około 40-tki na pomocy drogowej :D


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2006, 11:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ostatnio w "Na Osi" było o takiej piknej co Actrosem pomyka. A na codzień robi magistra ;-)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2006, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Jak ja robiłem prawko na "C", to była też kobitka około 23-25lat... i uczył ją ten sam instruktor co mnie... jego słowa:"Jeszcze tak klnącej kobiety w życiu nie słyszałem..." hihihihi :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2006, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

W każdym razie NIEKTÓRYM :!: :!: na szczęście większości:P dziękuję za poparcie.. :mrgreen:

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2006, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2006, 17:20
Posty: 17
Lokalizacja: Rozkochów

JęDza-Paulina Ja też w zupełności się z tobą zgadzam...Kopiety mają te same uprawnienia co mężczyźni!! :mrgreen:

_________________
Waga Ciężka- to brzmi dumnie!!!
Żyj swoimi marzeniami:)
Scania R THE BEST...
WC- Wytwórnia Czekolady:) :D
PKP - polskie krakersy państwowe


Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2006, 2:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

Jak znajde to wam przepisze taki artykuł z gazety jak kolesiówa się wypowiadała na ten temat :)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 7:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
No co Wy.. kobiety tak jak faceeci są stworzone do jazdy zarówno samochodami jak i TIR-ami!! :!: Jeżeli ktoś w to nie wierzy to niech się ze mną skontaktuje albo moją qmpelą wredziorą :D
ja bym tu się spierał, bo widzę cały wachlarz innych rzeczy do których stworzone są kobiety, ale niech będzie.

jednak najważniesze, aby nasze zdanie o nas jako kierowcach pokrywało się ze zdaniem otoczenia. ważne jest, aby człowiek robił to co potrafi robić dobrze.


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, 11:56 przez Cyryl, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 11:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2006, 17:20
Posty: 17
Lokalizacja: Rozkochów

Cyryl napisał:
ja bym tu się spierał, bo widzę cały wachlarz innych rzeczy do których stworzone są kobiety, ale niech będzie.

Napisz mi kilka przykładów!!! Chyba nie sugerujesz że kobiety są stworzone do: gotowania, prania itp itd

_________________
Waga Ciężka- to brzmi dumnie!!!
Żyj swoimi marzeniami:)
Scania R THE BEST...
WC- Wytwórnia Czekolady:) :D
PKP - polskie krakersy państwowe


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

co do gotowania: jeżeli chcę dobrze zjeść to gotuję sam, w myśl powiedzenia: "jeżeli chcesz, aby coś było dobrze zrobione - zrób sam".

od prania jest pralka automatyczna.

co to rzeczy do których są stworzone kobiety, jest ich setki. począwszy od prezentowania odzienia, poprzez fryzjerstwo, na sewardesach skończywszy, nie wspomnę o zawodach artystycznych.
ale jeżeli któraś z nich potrafi i ma chęć robić to o czym Ty myślisz żebym tam zagnał kobiety, to chyba byłby ideał.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

Cytuj:
ja bym tu się spierał, bo widzę cały wachlarz innych rzeczy do których stworzone są kobiety, ale niech będzie.

jednak najważniesze, aby nasze zdanie o nas jako kierowcach pokrywało się ze zdaniem otoczenia. ważne jest, aby człowiek robił to co potrafi robić dobrze.
Np?? Jakie rzeczy?? Zdaniem na szczęscie WIĘKSZOŚCI Kobieta, a TIR to jest naturalne..Hmmm.. ja sama amierzam w przyszłości robić coś właśnie związane z Truckami :!: :lol: :D

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 15:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Ja nie jestem przeciwnikiem kobiet za kołkiem tira tylko One musza, wiedzieć, kiedy mają przestać śmigać po trasach, bo każdemu przychodzi czas na założenie rodziny i jak już mówiłem kobieta lepiej wychowa dzieci od mężczyzny, choć nie zawsze to się sprawdza, ale to są wyjątkowe sytuacje.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2006, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:48
Posty: 32
Lokalizacja: Rozkochów

Cytuj:
Ja nie jestem przeciwnikiem kobiet za kołkiem tira tylko One musza, wiedzieć, kiedy mają przestać śmigać po trasach, bo każdemu przychodzi czas na założenie rodziny i jak już mówiłem kobieta lepiej wychowa dzieci od mężczyzny, choć nie zawsze to się sprawdza, ale to są wyjątkowe sytuacje.
Jasne.. Kobiety nie muszą być w tym lepsze.. :) ale dziękujemy(ja i WreDziora) za poparcie:]

_________________
Pod żadnym pozorem nie klikaj !
http://www.rozkochow.fora.pl <---- POlecam!:)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: