Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 7 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 963 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 kwie 2011, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Wiatam!
Cytuj:
Mijałem się z Renią dzisiaj około ósmej rano na obwodnicy Mińska Maz. Ładna maszyna
Złapałeś tatę jak gnał z drutami zbrojeniowymi z Zawiercia na budowę OBI w Suwałkach.
Cytuj:
Będę wypatrywał Waszego sprzętu na podjeździe pod cieciownię.
Długo nie musisz czekać. Jutro w godzinach 11-12 tata do Ciebie zawita więc szykuj miejsce i rozgoń kolejkę z pod bramy.
Cytuj:
wygląda całkiem "skowyrnie"
Ciekawe określenie mam nadzieję, że jest to coś pozytywnego :D

_________________
8)


Post Wysłano: 08 kwie 2011, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Cegła z Dobrego do Kamiru u Nas?

Witam kolegę z jednego miasta, przejrzałem calutki temat i muszę powiedzieć, że wkład włożony w to auto od samych początków, jest godny podziwu, to Wasza prywatna maszyna tak? Mieszkasz gdzieś w okolicach Hetmańskiej? No i widzę na wcześniejszych zdjęciach, na pace złocisty napój, czyżby zdarzały się jakieś wyskoki z naszego białostockiego Browaru?

Pozdrawiam!

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 08 kwie 2011, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam kolege z Białegostoku!

Ta cegła jest dla kamiru ale akurat w tym przypadku jedzie na budowę na ulicę Krętą.
KubaBiałystok Jesteś może pracownikiem Kamiru?
Prywatna, Renia należy do taty.
Wyskoki z tym napojem są rzadkością (póki co tylko jeden raz) przeważnie dają tylko butelki, ale to jest z Tychów na ładunek powrotny.
Dzięki za miłe słowa odnośnie Renii i mam nadzieję, że na tym nasz wkład się nie skończy. Są drobne plany ale to na przyszłość.

PS. Borek słyszałem, że rozmawiałeś z Tatem, dzięki za pozdrowienia.

_________________
8)


Post Wysłano: 08 kwie 2011, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Nie, nie jestem pracownikiem Kamiru, nie ten wiek :P Tak tylko zapytałem, czy do Kamiru, bo Tato dwa razy ładował w Dobrem właśnie do Kamiru. Fakt, piwo z Tych to częsty powrót na Białystok. Mam nadzieję, że ujrzę kiedyś auto na żywo, podczas poruszania się po mieście, albo gdzieś na trasie. Pozdrawiam raz jeszcze!

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
PS. Borek słyszałem, że rozmawiałeś z Tatem, dzięki za pozdrowienia.
Jeśli można to nazwać rozmową :)
Wypatrywałem tego samochodu od czwartku wieczorem. Tzn jak jechałem do dziadków/wujka o 22:30 z Dobrego do Rudzienka to stały chyba 3 zestawy w kolejce i miałem wrażenie, że było coś podobnego do Waszej Renaty. Z rana podjazd był czysty, więc myślałem że już pojechał. O 13 wracam sobie 637 w stronę domu no i przed Osęczyzną na górce doganiam "coś". Dołki, zakręty, ograniczenie do 40, potem znowu zakręty, ale na prostej pobrałem. Zerkam w lusterko i od razu nie poznałem. Po chwili odezwałem się na radyjku, życzyłem udanego powrotu i szerokiej czyli standard. Tata w Stanisławowie odbił na 50'tkę, ja poleciałem dalej Polówką 637 na Warszawę.Tak jak wcześniej pisał Jacek to zestaw bardzo schludny (bardzo się nie przyglądałem, tylko tyle co przy wyprzedzaniu), nieźle prezentują się 4 halogeny na dachu no i na prawdę ciekawe malowanie. Może warto pomyśleć nad odświeżeniem czerwonych pasów?

PS: Polecam jedzenie z przyczepki kempingowej przy skręcie w prawo za gminą w stronę cegielni. Można przyparkować się przed GOK'iem tylko tak żeby nie zastawić chłopakom z OSP wyjazdu :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 9:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Mam nadzieję, że ujrzę kiedyś auto na żywo, podczas poruszania się po mieście, albo gdzieś na trasie. Pozdrawiam raz jeszcze!
Może odwiedzasz Auchana na Hetmańskiej? Jak się przyjrzysz z parkingu w stronę piekarni to zobaczysz Renie jak stoi pod domem (wiem, że ją z tamtąd widać).
Cytuj:
nieźle prezentują się 4 halogeny na dachu no i na prawdę ciekawe malowanie. Może warto pomyśleć nad odświeżeniem czerwonych pasów?

Za miesiąc zaczynam wakacje, więc coś się porobi, a korzystająć, że Tata prawdopodobnie opuści Renię na jakiś czas to może uda się ją jeszcze bardziej dopieścić. Co do malowania, są to barwy firmy Pluim Transport.

Na tej stronie nie ma jeszcze zdjęć więc dodam kilka z dzisiejszego rozładunku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ten wózek jest bardzo nieczuły lub taki był operator. Wszystkie palety połamał.

Zapraszam!

_________________
8)


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 11:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Liczyłbym raczej na brak kompetencji wózkowego. :) Renata zadbana. Miło się prezentuje z tą firanką.

Pozdrawiam. 8)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Dzisiejsza aura nie rozpieszczała. Zrzucaliście na budowie wieżowca przy Wiejskiej? O której? Kręciłem się w tamtych stronach z Tatą jakoś koło 11, ale nie widziałem tego auta. Mam nadzieje, że niedługo ujrzę auto na żywo bo będę mieszkał blisko Hetmańskiej :) Dlaczego Tato opuszcza wóz? Usiądzie ktoś na niego, czy będzie stał?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Zrzucaliście na budowie wieżowca przy Wiejskiej? O której?
Tak to ta budowa, a byliśmy tam od 7.00 do 9.00
Cytuj:
Mam nadzieje, że niedługo ujrzę auto na żywo bo będę mieszkał blisko Hetmańskiej
To będziemy sąsiadami!
Cytuj:
Dlaczego Tato opuszcza wóz? Usiądzie ktoś na niego, czy będzie stał?
Zdrowie musi podreperować i Renia będzie pod moją opieką.

_________________
8)


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 13:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Tak zgadza się, będziemy mieli do siebie blisko, tak mi się wydaję, że blisko :D Czyli siadasz za koło?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Czyli siadasz za koło?
Nie. Tata nie pozwoli tylko on może ujeżdżać Renię bo nikt tak nie pojedzie jak on, zresztą mam prawko tylko A i B i co najwyżej mogę usiąść nie za kołem a pod kołem :mrgreen: .

_________________
8)


Post Wysłano: 15 kwie 2011, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!

Trzeba odświeżyć temat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mieliśmy też próbę sił Renia vs Renia :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

_________________
8)


Post Wysłano: 15 kwie 2011, 19:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cześć.

Bardzo miłe dla oka są takie "rodzynki" czyli starsze auta zadbane i prowadzone w takim stanie jak ta.

Pozdrawiam. 8)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 15 kwie 2011, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Zdjęcia robione przy Biawarze gdzieś, czy mi się wydaje? (ten budynek w tle) Tą Renówkę po prawej, skądś kojarzę, ale nie wiem.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 1:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 19:13
Posty: 29

Aż miło popatrzeć ile włożyliście w nią serca :)
Pozdrawiam!


Post Wysłano: 16 kwie 2011, 11:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Witam, mam takie pytanie czy będziesz ją wyszczególnił i wyróżniał z innych ciężarówek np,lampki w nietypowych ułożeniach,różne bajery samoróbki,itp.I jeszcze jedno co z tymi halogenami co one mają jakiś zaślepki czy coś? Jedno co mam co do powiedzenia to że Cie bardzo szanuje za to że tak dbasz o auto z tego roku, mój tata ma scanie z 1992 r i świata po za nią nie widzę jest tak zadbana i odpicowana że niejedna scania serii 4 się chowa.


Post Wysłano: 17 kwie 2011, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Cytuj:
Zdjęcia robione przy Biawarze gdzieś, czy mi się wydaje? (ten budynek w tle) Tą Renówkę po prawej, skądś kojarzę, ale nie wiem.
Te zdjęcie jest robione w Biawarze, ponieważ wozimy ich produkty, a ta druga Renówka to naszego konkurenta, którą można często spotkać w Białymstoku.
Cytuj:
Aż miło popatrzeć ile włożyliście w nią serca
Wychodzimy z takiego założenia, że jesli my zadbamy o nią to ona nas nigdy nie zawiedzie i tak było, jest i miejmy nadzieję, że tak będzie. W końcu to nasz członek rodziny.
Cytuj:
czy będziesz ją wyszczególnił i wyróżniał z innych ciężarówek np,lampki w nietypowych ułożeniach,
Do Renii zostały właśnie zamówione takie lampki: http://allegro.pl/swiatla-dzienne-jazdy ... ?source=oo
co do nietypowego miejsca to będą one zamontowane w miejscu dawnych halogenów przeciwmgielnych.
Cytuj:
różne bajery samoróbki,itp
Mam w domu proporczyk Renault, który przez jakiś czas jeździł razem z Tatem. Co do wyróżniania się to myśle, że drugiej w takim malowaniu nigdzie nie spotkasz, bo dawna firma miała tylko jedną Renówkę i to jest właśnie moja.
Cytuj:
.I jeszcze jedno co z tymi halogenami co one mają jakiś zaślepki czy coś?
Halogeny zostały zasłonięte, gdyż policja miała wątpliowości czy mogą być one tam zamontowane. Zaślepki zrobione są z czarnej skóry, a zamontowane w następujący sposób:
- Zostały odkręcone obudowy tak jak wyciąga się klosz aby wymienić żarówkę
-na klosz została nałożona skóra i wszystko zostało ze sobą ściśnięte za pomocą obudowy.
- Gotowe :D
Cytuj:
mój tata ma scanie z 1992 r i świata po za nią nie widzę jest tak zadbana i odpicowana że niejedna scania serii 4 się chowa.
I oto chodzi!!! Stary samochód ma w sobie to coś czego najnowsza ciężarówka nawet po drogim tuningu nigdy nie osiągnie, chyba że się zestarzeje :mrgreen: . Często na parkingach widzę nowe samochody, które z wyglądu przypominają co najmniej 15-20 lat i wtedy aż chce się takiego kierowcę i jego szefa delikatnie mówiąc obstawić.

Co do naszej Renii:
- zostały wymienione filtry i olej
- zmontowałem dodatkowe uchwyty do wiązania naczepy( teraz są na środu i w drzwiach)
- oczywiście została wymyta i przygotowana do kolejnej trasy

Światła mam nadzieję, że zostaną zamontowane już wkrótce i mam takie pytanie: Blachy będą malowane, w jakim kolorze jej widzicie: biały lub czerwony?

Zapraszam!

_________________
8)


Post Wysłano: 17 kwie 2011, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

jest OK mi sie podobają te pomysły i te zmiany a jak byś mógł zrobi taka przysługę,zdejmuj ta skore i to zaraz bo to nie ciekawie wygląda.Pozdrawiam i niech renia się trzyma :)


Post Wysłano: 17 kwie 2011, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
jest OK mi sie podobają te pomysły i te zmiany a jak byś mógł zrobi taka przysługę,zdejmuj ta skore i to zaraz bo to nie ciekawie wygląda.Pozdrawiam i niech renia się trzyma :)
Hola hola, nie zapędziłeś się trochę? To jest samochód taty Jokerra, my możemy tylko coś doradzić, ostateczna deyzja należy do właściciela.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 18 kwie 2011, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
jest OK mi sie podobają te pomysły i te zmiany a jak byś mógł zrobi taka przysługę,zdejmuj ta skore i to zaraz bo to nie ciekawie wygląda.Pozdrawiam i niech renia się trzyma :)
Hola hola, nie zapędziłeś się trochę? To jest samochód taty Jokerra, my możemy tylko coś doradzić, ostateczna deyzja należy do właściciela.
no ja nie wiem jak to można się zastanawiać nad takim czymś czy zasłonięte czy nie i tak je widać i tak żeby to była propozycje zdjęcia ich to rozumiem a nie taka pierdółka.A na jasności to ja to napisałem z żartem a nie rozkazem.Ale też nie upieram się bo to szef decyduje,ja nie znam takiego czegoś jak rozkaz szefa zrób albo nie mój tata sam dla siebie jest szefem a nawet jak jeździł w zimę u kogoś z drzewem to i tak robił co chciał a szefa to nie obchodziło jego obchodziło to żeby za to nie płacić i tyle ale nie powiem firma taka,co szef kupuje takie życzy jak:firanki,lampki,pułki AGD itp.Po prostu nie jest taki że liczy się tylko pieniądz,liczy się i wygląd firmy :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 963 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: