Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sie 2009, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sie 2009, 14:39
Posty: 1
GG: 0
Samochód: star

Witam
Mam nastepujacy problem, na zlaczu do przyczepy w starze 200 idzie powietrze jak samochod pracuje ale gdy np zatkam wyjscie ręką to po pewnej chwili przestaje lecieć powietrze do zlacza i juz wiecej nie idzie,trzeba znowu wylaczyc silnik i poczekac jak w zbiorniku spadnie cis.To jest uklad jednoobwodowy.Czy to moze walniety ten ostatni zawór przekażnikowy?prosze o pomoc. dzięki Wczesniej mi nie byla potrzebna przyczepa a tweraz chcialem zapiąć i nici.


Post Wysłano: 11 sie 2009, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Ale to powietrze syczy jak już podłączysz przyczepę, czy jak jesteś solo??

Ja mam to samo w jelczu (obieg dwuobwodowy). Spinam przewody z przyczepy do samochodu, naciskam pedał hamulca, jest zasilanie, a nie ma powrotu, i siłowniki nie działają, ale jak nabije stan w samochodzie i pójdzie na przyczepę i zbiorniki są pełne, to ręczny przyczepy działa. Co jest nie wiem. Zawołałem mechanika zrobił mi to, ale następnego dnia to samo. Któryś zawór nie przepuszcza albo się zawiesza, próbowałem wd do zaworów i do odmrażacza i nic.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: