Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Trasy By MAC
Post Wysłano: 10 maja 2009, 13:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2007, 22:10
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Slask

:D Witam,jest to moja pierwsza opisywana trasa na tym forum,niestety bez fotek z Traski,ale z biegiem czasu zmieni sie to,obiecam wam.Co do Autka to jest to Nowy Peugeot Boxer,z Plandeka i Kurnikiem. :mrgreen:
W dniu 6.maja 2009 roku, około godzinki 6.30 wyruszyłem sie ładować do Siemianowic,po jedna paletę Mebli Rtv które miałem zawieść do Niemiec okolice Augsburga.Droga mijała jak to o tym czasie bardzo wolno,ale po godzinie 8.00 i krótkim szukaniu Firmy, bylem już na miejscu.Załadunek trwał bardzo krotko jakieś pół godzinki papiery i w drogę do Rudy Sląskiej,w której jak sie dowiedziałem miałem do ładunek we Firmie Leiber, kosze zapełnione jakimiś częściami aluminiowymi do Boscha w Niemczech.W trakcie czekania,poszedłem załatwić papiery,na których doczytałem sie miejsca rozładunku było to Bisigheim wielkie centrum Logistyczne na południu Niemiec,później otworzyłem na spokojnie plandekę z obydwóch stron a w miedzy czasie podjechał już wózkowy z ładunkiem który przebiegał dość sprawnie i szybko,także po dobrych 2 godzinach moglem spokojnie odjechać.A ze miałem dość sporo czasu podjechałem sobie do domu na kawę i obiadek.Z domu wyjechałem około godziny 15.00 w kierunku Gliwic na A4 później na Opole i zjazd na Nysa,dalej droga 46 na Kłodzko i Kudowa Zdrój.W trakcie jazdy do granicy z Czechami mijałem Inspekcje drogowa która ustawiła sie na parkingu w lasku na 71km podajże przed Nysa,a tak czysto i spokojnie,w sumie cala podroż przez Czechy jak i Niemcy do pierwszego punktu rozładunku mijała spokojnie i bez żadnych utrudnień.Także po 12 godzinach spokojnej jazdy dotarłem do miejsca rozładunku,gdzie około godziny 4.00 rano rozładowałem te kosze z tymi częściami.Później tylko spać,w trakcie miałem telefon czy już jestem rozładowany,a ja jasne już dawno he he,no to fajnie to mam czekam na załadunek powrotny który miałem dostać właśnie tez w tej okolicy,czekałem tak w sumie to około 12.00,w tedy dostałem sygnał ze mam pierw jechać zrzucić ta paletę z tymi meblami(220km Drogi) a w miedzy czasie dostane dane z punktami załadunku.Rozładunek przebieg jak zwykle szybko i sprawnie i już o godzinie 16.00 pojechałem na miejsce załadunku do Ingolstadt gdzie miałem sie dopiero następnego ranka około 7 rano tzn.Piątek ładować jakieś części do Opla Gliwice także postój był dość spory,w tym czasie moglem posprzątać sobie autko

:mrgreen: A to ciąg dalszy mojej traski

Piątek 8.Maja rano godzina 7.00 załadunek 4 Palety,wszystko trwało dość wolno jak na piątek,ale minęła chyba godzina pół dziesiątej,dostałem papiery,zostałem załadowany i moglem pomykać do drugiego punktu załadunku który znajdował sie dobre 100km dalej.Dojazd do Firmy w której ładowałem minął dość szybko także przed jedenasta bylem już na miejscu,gdzie załatwiłem szybko papiery a w tym czasie kolega z widlaka załadował mi 2 palety uszczelek do Fiata w Tychach,wszystko trwało jakaś godzinę. Załadowany w końcu moglem wyruszyć w drogę powrotna do kraju.Droga mijała spokojnie jedyne co,to odstałem trochę przed Nurnbergiem w korku(14km) a dalej
przez Czechy aż do Polski cisza.Od Kudowy do Nysy jechałem spokojnie
bo jak każdy wie droga tam niezbyt,wąska i górki no ale jakoś przed 1.00 w nocy na spokojnie dotarłem do Domu.Rozładunek mam dopiero na Poniedziałek także weekend na spokojnie.Myślę ze moja pierwsza traska wam sie spodobała pozdrawiam MAC :D

:D A to moje autko którym jeżdżę :>
Obrazek


Post Wysłano: 10 maja 2009, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 9:45
Posty: 114
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Ool

kolego mam pytanie jak wyglada u ciebie jazda przez niemcy piszesz kartki z czasem pracy? a przez Czechy blizej bylo czy jak to wyglada u ciebie w firmie ? tez jezdze busem i dlatego sie pytam bo co firma to inna polityka jezdzenia


Post Wysłano: 10 maja 2009, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2007, 22:10
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Slask

Cześć,tak kolego przez Niemcy jak jadę to wypisuje Kartki,gdzie notuje czas pracy,jazdy,i postoju,a tak to jeżdżę różnie,tym razem moim zdaniem przez Czechy było lepiej i bliżej,myślę ze pomogłem,pozdrawiam :]


Post Wysłano: 11 maja 2009, 22:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 23:11
Posty: 152
GG: 0
Samochód: Mitsubishi Galant 2.4l
Lokalizacja: Wrocław

Kolego opisuj swoje trasy z busa ponieważ takowe rzadko się zdarzają.
Dasz radę robić fotki z tras ?
Koło Norymbergi, przy tej zwężce stałeś ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: