Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 sie 2008, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Mam nastepujace pytanko. Interesuje mnie kupno tego modelu http://www.hobbysta.pl/volvo-fh-12-glob ... p-506.html. wyrazcie o nim swoje opinie. oplaca sie jego lyknac? czy sam model ma jakies "bonusy" czyli np podnoszona kabina itd? chcialbym zebyscie mi doradzili troche. bedzie to moj drugi model trucku. ze 3 laat temu sklilem dafa ssc od tej samej firmy ale po przejsciach z moja chrzescica rozpadl sie i nie mam narazie sily poddac jego reanimacji :)
moje doswiadczenie to pare modeli samolotow i statkow. jeden nawet prawie mial dlugosc 1m (ladnie plonal i explodowal po 2 achtungach :)). prosza was o najzwyklejasz pomoc/porade :) dzieki :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 09 sie 2008, 9:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 12:05
Posty: 35

Model ma odchylaną kabinę, skrętne koła, odwzorowany silnik. Niestety Italeri poszło z tym modelem na łatwiznę i dali mu resory piórowe z tyłu i masę innych części które były jeszcze w starym Volvo F12. Pod względem odwzorowania oryginału ten model jest bardzo słaby w zasadzie tylko kabina jest ok i parę elementów wnętrza. Oczywiście model można skleić i będzie się ładnie prezentował i pewnie nikt nie zauważy tych błędów. Wybór należy do ciebie.


Post Wysłano: 09 sie 2008, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

a moze moglbys cos polecic? masz moze cos na oku? cena nie gra roli ale musi tez byc w miare rozsadna :) najbardziej interesuje mnie volvo ale moze byc tez inny ladny truck :)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 09 sie 2008, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 12:05
Posty: 35

Jeśli jesteś fanem marki to kupuj Volvo tylko tak jak pisałem z odwzorowaniem oryginału nie jest u niego najlepiej. Wielu modelarzy podejmuje się jego przeróbki, zmienia zawieszenie, kształt foteli, nadkoli i innych rzeczy charakterystycznych dla FH "chińczyka". Z innych modeli możesz się zastanowić nad Scanią 164L topclass lub Mercedesem Actrosem. Niezły jest MAN TGA tylko niestety nie ma silnika, podnoszonej kabiny i skrętnych kół i ma ramę w jednym kawałku ale pozatym jest dość dobrze odwzorowany i dla początkującego napewno łatwiejszy.


Post Wysłano: 09 sie 2008, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

a takie jeszcze pytanko dotyczacce 2 innych modeli: http://www.italeri.com/product.aspx?item=0735S oraz http://www.italeri.com/product.aspx?item=3840S

widzialem ze tego drugiego ktos z forum juz skladal. jak z dokladnoscia w tych modelach? warte grzechu?

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 11 sie 2008, 13:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2008, 16:33
Posty: 35
GG: 5300958
Samochód: jeszcze nie mam bryki
Lokalizacja: Inowrocław

Oj warte kolego, warte...
Ja mam tego drugiego... wypas totalny...
Fajnie się skleja, oczywiście unoszona kabina, skrętne koła, tylko jeśli zamontujesz kangura na stałe to kabiny nie podniesiesz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: