Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

A więc w sobotę 10 lutego około godziny 16 wyruszyłem razem z bratem mojego taty, czyli moim wujkiem z 'bazy' w Blichowie (20km od Płocka), a bazy w cudzysłowiu ponieważ jest to po prostu dom szefa na wsi, aby się tam dostać trzeba zrobić parę km między polami po wsiach :lol:
Kierunek Czerkas (Cerkasy) na Ukrainie, załadowani 16 tonami papieru z Fors w Szwecji ;)
Szliśmy oczywiście na przejście graniczne w Dorohusku ;) Do granicy lecieliśmy w 2 autka, z takim Krzyśkiem od nas z firmy, z tym że My EuroStarem, a on EuroTechem ;) Po drodze w Radomiu wykręciliśmy 45 minut pauzy udając się na zakupy do Carrefoura, po czym ruszyliśmy dalej na granice ;) Zalecieliśmy tam około 1 w nocy, było 6,5km kolejki :) Około 7 rano doszliśmy do bud z paszportami, dalej wjechaliśmy na terminal, odprawiliśmy się i około 15 po zalaniu 700l dieselka ruszyliśmy. My w swoją stronę na Czerkas, a Krzysiek jeszcze z takim Bogdanem, który leciał '4' Topline do Rivnego bodajże (oni wieźli to samo, razem ładowali w Danii, z tym że Bogdan wcześniej był na granicy) ;) A więc fotki do tankowania się ;) Tych z Blichowa do granicy brak ponieważ jechaliśmy jak było już ciemno ;)

Nasz camion, Krzyśka przez wyjazdem nie sfociłem, bo w sumie nie było czasu na latanie z aparatem ;)

Obrazek

I dalej fotki z wyjazdu z 'bazy', śniegu było dość dużo ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następne fotki już z kolejki, dalej wjazdu na terminal i tankowania ;)
Nasze Iveco, a za nami '4' Bogdana ;)

Obrazek

Tył naczepy Krzyśka ;)

Obrazek

Chyba nie muszę pisać co to za znak :D Hehe :)

Obrazek

Droga na terminal:

Obrazek

Tutaj już wyjeżdżamy z terminalu, przed nami oczywiście Krzysiek.

Obrazek

Iveco w kolejce do tankowania ;)

Obrazek

Bogdan z Krzyśkiem zalewają, za nimi widać kawałek naszej Wieltonki :)

Obrazek

Obrazek

No i cała trójka, tyle że teraz My zalewamy ;)

Obrazek

Bogdan z Krzyśkiem już polecieli w swoją stronę, my pomału też ruszamy, fotka przed startem :)

Obrazek

No i ruszyliśmy, kolejeczka na wjazd do kraju:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stanęliśmy na lanie :)

Obrazek

I z godzinę potem jeszcze taką fotkę pstryknąłem ;)

Obrazek

Po 18 zalecieliśmy do Saren tam wykręciliśmy pauzę do 7 rano, po czym ruszyliśmy do Czerkas.
Gdzieś z godzinę za Sarnami w przeciwnym kierunku leciał Amerykaniec TGA z The Great Bear'a, do okoła śnieg, a tamten debil szedł przy środku drogi, no i nie było gdzie uciekać to przyje*** swoim lusterkiem o nasze, na szczęście tylko trochę plastiku odleciało i szkło lekko się potłukło, tak że mieliśmy lustro trójwymiarowe :lol: (Fotki lustra dam potem ;) ).
Po drodze z 30 km przed Kijowem wykręciliśmy 45 minut, razem z dwoma chłopakami z Expresslinera (solówką byli, na Donieck lecieli w podwójnej, firma z Ostrowia Maz.), poszliśmy zjeść do baru (do dziś bierze mnie na rzygi jak pomyśle o tych kotletach mielonych, bleeeee).
Koło 17 zajechaliśmy na Nową Tamorznie w Czerkas ('tamorznie' - jak źle napisałem to mnie poprawić, bo nie wiem czy przez rz czy ż) ;)
No i fotki z Saren w strone Czerkas ;)

Tuż przed startem, foto jest jakie jest, ale cóż statywu brak :)

Obrazek

No i dróżka w stronę Kijowa, ciągle prosto i prosto ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tutaj kręciliśmy te 45 minut pauzy ;)

Obrazek

I obok nasi tą solóweczką ;) W sumie lecieliśmy potem z nimi kawałek za Kijów, potem oni polecieli na Charków, a my na Czerkas ;)

Obrazek

I dalsza dróżka, przed nami idą właśnie oni ;)

Obrazek

Tu zdaje się przed Kijowem jeszcze kawałek ;)

Obrazek

Obrazek

No i Kijów ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalej za Kijowem ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i to właśnie tutaj kawałek dalej rozjechaliśmy się z chłopakami, oni polecieli w lewo na Charków, a My w prawo na Czerkas ;)
I dalsza droga do Czerkas, do okoła biało ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to już ostatnia fota z drogi do Czerkas, po 17 byliśmy na Nowej Tamorzni ;)

Obrazek

Następnego dnia wstaliśmy koło 7 oddaliśmy papiery, no i trzeba czekać aż odprawią :) Koło tamorzni był dość duży targ, więc poszliśmy się tam przejść razem z dwoma Polakami którzy również czekali na odprawę, jeden był Magnumką, drugi Premiumką ;)

Camiony z Polski ;) :D

Obrazek

Obrazek

I nasz sprzęt:

Obrazek

Fotki z targu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze 3 fotki z tamorzni ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Około 18 papiery były zrobione, razem z kierowcą z Magnumki z Miro-Transu pojechaliśmy się zrzucić ;) Zdjęć z rozładunku nie mam ponieważ było już ciemno, jak rozładowaliśmy musieliśmy pojechać po papiery do jeszcze innej firmy, tam wykręciliśmy 9h pauzy do rana następnego dnia ;) Wstaliśmy koło 7, zrobiliśmy kawy i herbaty i ruszyliśmy na zakład w którym mieliśmy ładować, znajdował się on na tej samej ulicy na której poprzedniego dnia rozładowywaliśmy papier ;)

Była lekka mgła ;)

Obrazek

Droga na załadunek ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu już załadowani spinamy się pasami ;) A załadowaliśmy sklejkę do Ostrowia Wielkopolskiego, odprawa w Kaliszu ;) Było tego bodajże około 21 ton ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po załadunku musieliśmy czekać do następnego dnia (czwartek 15.02) na papiery, po czym polecieliśmy na tamorznie, tym razem starą w Czerkasach, tą za garażami kto tam był to powinien wiedzieć ;) I fotki z drogi tam oraz z samej tamorzni ;)

Obrazek

Tu po prawej właśnie garaże ;)

Obrazek

Tu na tamorzni w oczekiwaniach na plombę i papiery rzecz jasna ;)

Obrazek

I jeszcze 2 foteczki camionów ;) Pekaes:

Obrazek

Scanie R, RUS:

Obrazek

Zaplombowani i z papierami wyjechaliśmy z tamorzni po 17, znowu tak wyszło że jazda w noc i zdjęć brak ;) Ale nie obyło się bez przygód, mianowicie w Kijowie, gdzie byliśmy okolo 0:00 mieliśmy małą stłuczke z osobówką. Lecimy sobie spokojnie, jedna krzyżówka ze światełkami, druga, trzecia. No i zapaliło się zielone, ruszamy z mojej strony widziałem że Ukrainiec Nexią Taxi chce się wbić na nasz pas na chama ale myślałem że dał sobie spokój i stoi więc nie mówiłem wujkowi aby hamował, za chwile ruszyliśmy mieliśmy może z 5-10km/h, a ten sukinsyn się wpieprzył, zahaczyliśmy go jakoś tak że wleciał przed nas bokiem i już w trakcie hamowania uderzyliśmy w jego bok, cały przerysowany, drzwi powgniatane, Ukrainiec wylatuje i woła od nas 100$, mimo tego że wina była jego, wujek się wkur*** i mu powiedział że mu może dać ale 100 chuj** :lol: :lol: Skończyło się na tym że popchaliśmy go aż zapaliła mu ta Nexia i on pojechał w swoją stronę, My w swoją, u nas w lewym reflektorze poszło szkło, więc w porównaniu do niego nie tak źle, musiał lusterkiem zahaczyć nas o reflektor, bo lampy są dalej niż zderzak ;)
Dalej już spokojnie dolecieliśmy do Saren, byliśmy tam koło 3, przespaliśmy się 3 godzinki po czym ruszyliśmy dalej w stronę granicy, byliśmy tam ok 9, kolejki było z 200 metrów, osobówek zaś z km jak nie więcej ;)
Fotki już z piątku w drodze z Saren do granicy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tu już zdjęcia z granicy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalej granica:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ta fotka pod słońce niestety :)

Obrazek

Z granicy wyjechaliśmy około 18-19, dolecieliśmy do Chełma i tam na CPN kręcić pauzę ;) Koło 23 doleciał do nas Krzysiek ;) Wstaliśmy rano około 7 i o 8 ruszyliśmy w stronę bazy, nie było niby po drodze do miejsca odprawy, a potem rozładunku, ale trzeba było wymienić lusterko oraz zmienić szkło w lampie ;) Na bazę dolecieliśmy około 15, czyli to kółko zajęło nam pełny tydzień prawie co do godziny ;) Auto zostawiliśmy na bazie, a sami udaliśmy się do domu o Bieżunia ;)
Zdjęcia z Chełma na parkingu oraz z drogi do Blichowa na bazę: ;)

Obrazek

Lampa po stłuczce, aaa i przestawił nam lekko schodek, widać na tym zdjęciu:

Obrazek

Rejestracja cała, jedynie trochę plastik ucierpiał:

Obrazek

Lustro:

Obrazek

Obrazek

No i już zdjęcia z drogi na bazę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po drodze zatrzymaliśmy się jeszcze w okolicach Sochaczewa na obiad ;) Zjedliśmy, zrobiłem parę zdjęć i dalej but na bazę ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jakże piękna dróżka na bazę :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj widok na dom szefa, a przy drodze postawiliśmy nasz zestaw i osobówką pojechaliśmy do domku na weekend ;)

Obrazek

W poniedziałek rano start na odprawę do Kalisza ;) Lusterko, lampa oraz schodek było już ok ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po drodze za Płockiem zatankowaliśmy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Około 10 zajechaliśmy na UC w Kaliszu :) Niestety koło 15 dowiedzieliśmy się iż ktoś tam nie zapłacił jakiejś faktury i musimy czekać do następnego dnia ;?

Obrazek

Stał tam też TGA, więc pstryknąłem fotke:

Obrazek

Poznaje ktoś? :D

Obrazek

Jeszcze fotka od tyłu:

Obrazek

Następnego dnia czyli we wtorek około 10 były już papiery więc ruszyliśmy na rozładunek do Ostrowia Wielkopolskiego, z Kalisza to rzut beretem ;)
I tu już zdjęcia z drogi oraz rozładunku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tutaj zakład w którym się zrzucaliśmy:

Obrazek

Obrazek

Po rozładunku polecieliśmy do Gromadki koło Bolesławca załadować się na Węgry do Budapesztu, ale co gdzie i jak opisze na dniach, na dziś tyle ;)


Ostatnio zmieniony 02 mar 2007, 15:27 przez lukaszml, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

No ML, bardzo ciekawa trasa ;). Szczegółowy opis urozmaicony zdjęciami, naprawdę ciekawie mi się to czytało ;). Nadrobiles zaległości :P

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

Fajna traska z przygodami fajne foty, dojazd do bazy macie super nie ma co w zimie to tam pewnie super się jedzie .

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

No, Majluk muszę przyznać, że odbyłeś naprawdę bardzo ciekawą traskę :wink: Bardzo dobrze opisana i fotki również są ciekawe. Z zainteresowaniem mi się czytało opis.

Miałem okazję być na Ukrainie, ale nie truckiem, tylko na wycieczce i muszę przyznać, że już tam nie chciał bym więcej pojechać. O niebo wole klimaty zachodnie.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

fajna traska fotki i opis oczywiscie troche szkoda tego iveca po tamtych drogach ale taka praca

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Tak jak Fox powiedział. Nadrobiłeś swoje zaległości na forum :D


Trasa jest opisana bardzo dobrze, do zdjęć też nie mam żadnych zastrzeżeń. Najbardziej spodobało mi się Volvo Fh16 Wiesiollka. :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Majluk ciekawie opisales ta trase i dales sporo fotek. Wyjezdzaliscie z Polski - zima, wrociliscie - wiosna. Znam te kolejki na Dorohusku bo raz sam odstalem tam ale osobowka 6h na wjazd na Ukraine. Fajne foty z Ukrainy. Przygody tez mieliscie ciekawe ale coz innego sie spodziewac po tamtych ludziach. No i droga na "baze" to widze ze polna tylko ze ubita. Czekam na relacje z Wegier.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Brawo ML, ciekawy opis i dużo zdjęć, można powiedzieć że wyruszyliście w zimie a wróciliście na wiosne :lol: . Wszystko opisane co do szczegółu fajnie się czyta i ogląda, jedynie zdjęcia ładowały mi się trochę długo a kilka nie działa ale to już wina imageshita który ostatnio pada :wink: .


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Bardzo ciekawa traska Majluk, dobrze opisana, dużo zdjęć, ciekawe przygody mieliście, tylko pogratulować i życzyć kolejnych udanych trasek :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

No chłopak się postrała (wkońcu tych 13godzin przed komputerem nie zmarnował) :mrgreen: Wszystko ładnie opisane i ładne zdjęcia szkoda tylko że nie dałeś ich w miniaturkach :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 1:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2005, 19:43
Posty: 23
GG: 0
Samochód: Tgx+płyta,wiórki
Lokalizacja: Częstochowa

ok traska dzis wiecej ci nie napisze trc tez sie podoba i kasi równiez wiecej napiszemy jutro :)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 1:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 22:37
Posty: 48
Lokalizacja: Szwagrów

Traska fajna ale chyba najciekawiej było jechać przez ukraine. wiem coś o tym bo ja też tam czasem jade. Fotki niezłe.

_________________
Szerokości


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
(solówką byli, na Donieck lecieli w podwójnej, firma z Ostrowia Maz.)
Jak coś to z Ostrowi Maz (Ostrów Mazowiecka) Nie wiesz dokładniej czym lecieli chłopaki?


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Świetne, klimatyczne zdjęcia i opis :) Naprawdę znakomicie się to czytało :] I oglądało ;-) Lubię tamte okolice...

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

ML kozak. Nie da rady z ojcem, to z wujasem. :D Ciekawie spędziłeś ferie. Szkoda, że nie pojechałeś też na N, ale trudno - okazja kiedyś jeszcze będzie. :wink: Czekamy na Madziary...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2005, 12:07
Posty: 57
Lokalizacja: Łabędy!!

ML widze że ferie miałeś udane....:D Ładne zdjęcia najlepsze łady :D a drogę na baze mieliście naprawde swietną :D


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Perfekcyjnie ukazana trasa. Wszystko opisane jak należy i wzbogacone licznymi zdjęciami. Bardzo miło się czyta. Ferie na pewno zaliczone do udanych :wink: Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 14:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Dzięki za komentarze, no i zapraszam do dalszego czytania, oglądania :)
Cytuj:
Po rozładunku polecieliśmy do Gromadki koło Bolesławca załadować się na Węgry do Budapesztu, ale co gdzie i jak opisze na dniach, na dziś tyle Wink
A więc po 13 rozładowani pojechaliśmy na załadunek do magazynów 'Ewals Cargo Care' na starym lotnisku w Gromadce k. Bolesławca, z autostrady zjeżdża się tam w boczną drogę, nie trzeba bawić się z żadnymi zjazdami ;) Na miejsce zalecieliśmy po 16, fotki z drogi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I włączamy się do ruchu na A4 w Legnicy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tutaj właśnie boczna dróżka prowadząca do starego lotniska w którą skręciliśmy z A4 ;)

Obrazek

Na miejscu postaliśmy gdzieś do 18:30 po czym kazali wjechać na teren magazynów do załadunku ;) Lenia miałem i nie chciało mi się robić wcześniej zdjęć przed magazynami, a stała np. Renia Premium II z Alcoppera, ładnie się prezentowała, potem wyjechał jeszcze Chiniol od nich, ale tak jak mówię, zdjęć robić mi się nie chciało :)
Ładowaliśmy jakieś drewniane 'płoty' do ogródków, foto:

Obrazek

I tu już zdjęcie gdy się spieliśmy ;)

Obrazek

Po 20 załadowani i z papierami ruszyliśmy stamtąd, dolecieliśmy do parkingu na wys. Niemodlina i tam pauza do rana, myśleliśmy żeby przelecieć przez mój domek w Gliwicach, ale stwierdziliśmy że to bez sens skoro będziemy tam itak w środku nocy, choć gdybym to Ja był kierowcą to bym pojechał :twisted: Rano wstaliśmy po 7, zrobiłem jakieś foto, wypiliśmy jeden kawę, drugi herbatę i ruszyliśmy w stronę Cieszyna ;)

Najpierw 2 foty z parkingu:

Obrazek

Obrazek

I foty już z drogi, narazie A4:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A4 dolecieliśmy do Gliwic, zjechaliśmy na Pszczyńskiej po czym dalej w stronę Mikołowa, a potem na Żory gdzie stanęliśmy zalać na Shellu (chyba to były Żory, w każdym bądź razie gdzieś w okolicach) ;)

Obrazek

Na parkingu stał sobie Stralis, był też Chińczyk z EL-Transu, ale nie było jak zdjęcia zrobić:

Obrazek

No i droga dalej już w stronę Skoczowa, a potem Cieszyna ;)

Obrazek

Obrazek

No i Cieszyn, a na zegarze godzina 12 (środa), było parę metrów kolejeczki, dosyć dużo autek szło do CZ ;) Fotka wykonana prawie w tym samym miejscu w którym zrobił kiedyś Jacek (Yaca_Tga) ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Krokodyle tradycyjnie stały, tym razem osobówką, fotki niestety nie zrobiłem :)

I foteczki już po przejeździe przez budę od paszportów po stronie PL :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ta 105tka jest z Transdanubii, bo na fotce nie widać ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na Cieszynie postaliśmy do 13:20, w międzyczasie zjedliśmy, po czym ruszyliśmy w stronę Mostów (CZ - SK) ;) No i tradycyjnie fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i Mosty, godzina 14, przed nami było z 5 autek ;) Zeszło z 5 minut, a na granicy się [wycenzurowano]****, zamiast sprawdzać paszporty to pachołki kopali :lol: Słowak obszedł dokładnie zestaw, ale niczego nie znalazł i pokuty nie było :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i but dalej, kierunek Szachy (Sahy, SK - H) ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo dużo naszych widać w tamtych kierunkach z wywrotkami ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i to koniec zdjęć z SK ;) Dalej gdzieś z 20 km przed Szachami wykręciliśmy 45 minut, po czym ruszyliśmy w stronę Budapesztu ;) Na miejscu rozładunku byliśmy o 21:15, oczywiście wszystko było już pozamykane :) Więc poszliśmy spać, wstaliśmy rano po 7 :) Około 8:30 wzięli nas do rozładunku i tutaj fotki:

Obrazek

Obrazek

Już pospinani po rozładunku:

Obrazek

No i o 9:45 ruszyliśmy na załadunek na drugi koniec Budapesztu ;) Zeszło ponad godzine, około 11:30 byliśmy na miejscu ;) Zdjęcia z drogi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trochę się korkowało :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tutaj kręcimy lekko w lewo, po czym jedziemy wzdłuż Dunaju bodajże ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Załadowaliśmy 7 ton papieru toaletowego do Norwegii, gdzieś w okolice Oslo, bodajże 20 km od ;) Ładowali nas tyłem, zdjęć z załadunku nie robiłem - nie chciało mi się :P Jedynie fotka już po załadunku:

Obrazek

O 13:30 odebraliśmy papiery i ruszyliśmy na UC, który znajdował się również w Budapeszcie :)

Obrazek

Po lewej stronie za jakieś 150 metrów właśnie UC :)

Obrazek

Byliśmy tam około 13:50, zanieśliśmy papiery, a sami zabraliśmy się za obiad :) Po 16 byliśmy zrobieni po czym ruszyliśmy w stronę PL :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Znalazł się i Fiat 126P, foto jest jakie jest, ale coś tam widać ;)

Obrazek

I ostatnie już zdjęcie:

Obrazek

Dalej polecieliśmy na Szachy (Sahy), a potem na Chyżne, po drodze na SK wykręciliśmy 45 minut (nie pamiętam gdzie), do kraju wlecieliśmy gdzieś około 23 - 0:00 (dokładnie nie wiem), mgła była straszna, po czym kierunek Gliwice, gdzie byliśmy ok 2:30, Ja zostałem w domu, a wujek wykąpał się i poleciał dalej do Norwegii, najpierw do Świnoujścia skąd miał prom ;) Gdyby nie to że 6-7 marca próbne egzaminy (niby gimnazjalne, no ale... ) to pojechałbym też na tą Norwegię, ale tam mogło się wszystko poprzestawiać, nie wiadomo kiedy powrót i mógłbym nie zdążyć :)
Ważne że przynajmniej te 13 dni ferii spędziłem na szlaku ;)
Myślę że opisane to wszystko nie najgorzej :) Jakby ktoś chciał jakieś foto w większej rozdzielczości to pisać :)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego tyle fot ze mi sie normalnie z 5 minut to wszystko ladowalo. Traska ladnie obfocilem i opisales. Nie ma tych opisow duzo albo najwazniejsze napisales. Bardzo ladne idoczki sa na SK i H. Widac ze spory ruch byl na trasie. Nie mam nic do zazucenia. Szkoda ze nie wyszla ta Norwegia ale mysle ze jeszcze sobie to odpalisz nastepnym razem i nastepna recenzja. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Warto było poczekać, aż się strona załaduje :) Wiadomo, że z większym zaciekawieniem czytałem i oglądałem foty, bo to mniej znajomy mi kierunek. Jest to na co czekalem, czyli Laa Trans, co prawda szkoda, że nie FH ale jest gut. Ino musisz dodać, jeszcze jedną fote, którą pokazywałeś na spocie a nie ma jej w recenzji, mianowicie ten rysunek na ścianie, chyba gdzieś tam na targu w UA, będzie troche śmiechu w recenzji :lol: Co do Madziarów wsio znajome, ale zawsze miło popatrzeć na ulubionone rejony, a i też Ci się udało, że za jednym strzałem zaliczyłeś zarówno Kremnice jak i Bańską, szkoda tylko, że filmików niet, bo chętnie bym zobaczył jak ten E.Star pyrka pod górę :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: