Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2008, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2008, 18:38
Posty: 2
GG: 0

Witam koledzy. Pierwszy post na forum więc jeszcze raz witam wszystkich serdecznie. Jestem wrocławianinem (i jestem dumny z naszych dróg!;)) tu mieszkam i tu pracuję jak można sie domyślić po nicku jestem taksówkarzem od 3 lat. Aktualnie przymierzam się do zrobienia prawka kat.c i następnie c+e. i w tym momencie zwracam sie o poradę/podpowiedz do szanownych forumowiczów:
Którą szkołę nauki jazdy we Wrocławiu polecacie? Której unikać? Gdzie robiliście kurs wrocławiacy? Na co ZWRACAĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ przy wyborze szkoły/kursu nauki jazdy kat. c? (czy samochód egzaminacyjny to nadal Mercedes Atego?)
Oczywiście pytań mam więcej, ale pomału, krok po kroku. Najpierw kurs.

PS.forum przeglądam od pewnego czasu, ale odpowiedzi na moje pyt. nie znalazłem.

pozdrawiam,-


Post Wysłano: 12 mar 2008, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 mar 2008, 0:46
Posty: 17
GG: 0

Cytuj:
Witam koledzy. Pierwszy post na forum więc jeszcze raz witam wszystkich serdecznie. Jestem wrocławianinem (i jestem dumny z naszych dróg!;)) tu mieszkam i tu pracuję jak można sie domyślić po nicku jestem taksówkarzem od 3 lat. Aktualnie przymierzam się do zrobienia prawka kat.c i następnie c+e. i w tym momencie zwracam sie o poradę/podpowiedz do szanownych forumowiczów:
Którą szkołę nauki jazdy we Wrocławiu polecacie? Której unikać? Gdzie robiliście kurs wrocławiacy? Na co ZWRACAĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ przy wyborze szkoły/kursu nauki jazdy kat. c? (czy samochód egzaminacyjny to nadal Mercedes Atego?)
Oczywiście pytań mam więcej, ale pomału, krok po kroku. Najpierw kurs.

PS.forum przeglądam od pewnego czasu, ale odpowiedzi na moje pyt. nie znalazłem.

pozdrawiam,-

witam! ja uczyłem się w osk przy ul.weigla 12. właścicielem jest p. Paweł Brychczyński. Instruktorzy konkretni,wszystko Ci wytłumaczą. Kat.c zdałem za pierwszym :lol: razem,kat.e za drugim,ale to tylko z mojej winy :( .
samochód egz.to nadal mercedes atego,natomiast c+e star i przyczepa typu "jumbo"


Post Wysłano: 13 mar 2008, 2:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2008, 18:38
Posty: 2
GG: 0

Dzięki kolego za odp. Na dniach podjadę do tej szkoły, nie ma co szukac innej, choć liczyłem na nieco więcej komentarzy;) Zobaczymy.


Post Wysłano: 13 mar 2008, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2007, 15:28
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Dołożę swoje 3 grosze do tematu.
Niedawno robiłem kurs E/C w "Kursancie", Tarnogajska 5/9 (wejście od ul.Armii Krajowej).
Jestem zadowolony (podwójnie, bo zdałem za pierwszym razem).
Mają wysoką "zdawalność" wg. rankingu.
Instruktor w porządku, zwraca uwagę na to co może zaważyć na wyniku egzaminu.
Plac manewrowy mają konkretny.
O autach na "C" nie mogę powiedzieć zbyt wiele, poza tym, że mają kilka.
NA E/C - jeden Star z przyczepką jak na egzaminie.
I ten Star to jedyny minus tego ośrodka - lata świetności ma już za sobą.
Ale na pocieszenie dodam, że na egzaminie w WORD-zie jest niewiele lepszy.
Powodzenia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: