Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2008, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2007, 22:42
Posty: 12

Witam wszystkich.Czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie można kupić dobre(pewne) końcówki wtrysku do mana f-90.Rok temu kupiłem w Suderze,po zamontowaniu we wtryskach lały dokładnie jak te stare(montaż w specjalistycznym warsztacie,więc nie ma mowy o jakiejś niefachowości).Nowe końcówki trzeba było regenerować żeby tryskały w miarę dobrze.Był to produkt Boscha,ale Made in Taiwan.Jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć coś pewnego byłbym wdzięczny!


Post Wysłano: 02 lut 2008, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2008, 19:44
Posty: 57
GG: 0

Teraz z Boschem jest tak że nie ma możliwości kupić końcówek made in germany albo france tylko turkey brazil taiwan to jest loteria niby ma to spełniać normy ale zdarzają się reklamacje i podobno często są uznawane na korzyść klienta z tym że musisz je wyjąć sklep wysyła do ekspertyzy a ty czekasz. Ja słyszałem opinie że warszawskie końcówki są bardzo dobre ale osobiście ich jeszcze nie założyłem. Są jeszcze firmy Diesel Technic i Monark. tych pierwszych nie miałem a z Monarkiem jest różnie u mnie np w scanii 143 420 po założeniu puszczała dymek i założyłem Boscha i jest ok.


Post Wysłano: 03 lut 2008, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 16:04
Posty: 123
Lokalizacja: MIELEC

Jeśli chodzi o końcówki warszawskie to faktycznie są dobre,polecali mi je w serwisie BOSCHA i założyłem,jest ok.Trzeba tylko poszukać na necie firm które są przedstawicielami WUZETEM-u, i można kupić koncówki w niezłej cenie.Ja znalazłem firmę z Tuchowa która sprzedała mi końcówki po 79 zł za szt.podczas gdy,u Hoffmana w Rzeszowie te same kosztowały ok.105zł,a boschowskie 125zł za szt. :U

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Post Wysłano: 03 lut 2008, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2007, 22:42
Posty: 12

Ok ,dziekuję panowie.Zdecyduję się na produkt polski,zobaczymy co się urodzi.Bo z tym tajwańskim Boschem to naprawdę żal było patrzeć na te wtryskiwacze.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: