Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 wrz 2008, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

ja pojawie sie raczej w sobote po poludniu a jezeli nie to napewno w niedziele. moje 28 ton zelastwa na kolach wzywa mnie do pracy w sobote od rana na dolinie smierci w fordonie jakby ktos chcial popatrzec :lol:

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2007, 13:18
Posty: 280
Lokalizacja: Pomorze GWE

Mam pytanko, jak wygląda plan nocnej części zlotu? Czy jest coś przewidziane i do której godziny?
Proszę o szybkom odpowiedz jeżeli ktoś się orientuje :/


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

powiem tak
bylem, zobaczylem, wrocilem do domu. jak dla mnie to impreza gastronomiczna bo zdiec na tle aut jakos juz nie chce miec. natomiast co do tematu to bylo kilkanascie aut z polski. reszta to wystawcy ktorzy cos tam sprzedaja. z ciekawszych aut byl jedek Mack i 2 Kenworth'y , 2 holowniki, reszta to typowe auta z transportu drogowego czyli ciagniki i kilka solowek. jak wychodzilem to zaczynala rozgrzewke kapela wiec sadzac po grafiku imp[rezy maja zamiar grac do 23. ogolem ludzi bylo tyle o ile , tloku nie ma. wedlug mnie pogoda tez sie do tego przyczynila bo jest 13 st C i wieje wiatr

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2008, 20:53
Posty: 52
GG: 9580328

No nie było tak źle...Auta ciekawe,a szczególnie spodobał mi się DAF XF 105 ''300" :D Ja zaliczyłem tą imprezę i jestem zadowolony,choć mogło być więcej samochodów :/ Tłumów tez nie było,bo tak się składa że był dziś mecz żużlowy...
Ale ogólnie fajniutko


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 9:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

Lepszego miejsca na tą imprezę to już chyba nie mogli znaleźć. Przez godzinę doprowadzałem buty do porządku po powrocie do domu. Okropny syf unoszący się do góry po każdorazowym postawieniu nogi sprawiał, że przejscie przez plac bądź odpoczynek pod parasolami bez uprzedniego wytarcia ławki tak, aby się nie unorać graniczył z cudem. Całe szczęście że nie padało, bo wszyscy paplaliby się w błocie do kostek. Oprócz tej jedynej bomby, jaką organizatorzy zafundowali zwiedzającym i uczestnikom imprezę można zaliczyć do udanych i pomimo dość skromnej liczby uczestniczących ciężarówek było na czym zawiesić oko.
Pozdrawiam wszystkich, którzy odwiedzili tą imprezę a przede wszystkim dwie ekipy fotografujących "bagażnikowców" :D


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 20:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2006, 19:44
Posty: 168
GG: 7571940
Samochód: Mercedes Atego, Renault Premium
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szału nie było ale zawsze coś ;)

_________________
-Renault Premium 440DXi Zdjęcia
Pomykam tandemem :P
GG:7571940


Post Wysłano: 14 wrz 2008, 20:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Cytuj:
Szału nie było ale zawsze coś ;)
dokładnie, jechałem z myślą głównie o skandynawskich zestawach, takich jak były przed rokiem, niestety pod tym względem się zawiodłem.. nie dopisała też pogoda co widać na szarych zdjęciach, szkoda też że buty są do porządnego czyszczenia :] ale to nic, da się to załatwić, w końcu mogło cały dzień padać a buty się rozlecieć :mrgreen: szkoda tylko że na kolejną tego typu imprezę trzeba będzie czekać do przyszłego roku..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 18 wrz 2008, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2008, 22:41
Posty: 68
GG: 2997953
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chciaż pogoda nie dopisała to i tak zlot można uważać za udany :) zapraszamy za rok tym razem w czerwcu.. byle było cieplej :)


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 0:12
Posty: 50
Lokalizacja: Tczew

Ekipa z ciemnego Volva S80 napewno sie pojawi ! :D


Łukasz, szykuj sie na nowy film w czerwcu ;)


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Czemu MODO nie ma na żadnym zlocie ani w Bydgoszczy ani w Krakowie :shock: ?


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 12:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

Bo to buraki nastawieni na Szwecję i Nordic Trophy, na którym w tym roku zostali wydymani i nie zostali wpuszczeni na teren wystawy z powodu zbyt późnego przyjazdu na miejsce. Muszą się nauczyć, że to nie krajowa impreza i że tam nikt nie będzie lał w majtki z wrażenia że przyjechało MoDo obojętnie o której godzinie by to nie było. Moje nie zbyt przyjazne nastawienie jest umotywowane tym, że brak Nemo lub Epoki Lodowcowej na krajowych imprezach a przede wszystkim na Master Truck - jedynej imprezie w Polsce poświęconej Show Truckom odbieram jako brak szacunku dla polskich miłośników tego typu ciężarówek lub/i pogardliwe traktowanie krajowych imprez i ich organizatorów. Czyżby poziom krajowych imprez był zbyt niski aby właściciele firmy MoDo zechcieli pojawiać się na nich? Dziwne, bo jest w kraju kilka zetawów, które dorównują a nawet przewyższają estetyką pojazdy z firmy MoDo i jakoś ich właściciele nie zadzierają głów do góry i z wielkim entuzjazmem prezentują swoje pojazdy przy każdej nadażającej się okazji.
Pozdrawiam :D


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

jeśli nie masz sprawdzonych informacji to lepiej się nie wypowiadaj bo tylko głupoty piszesz.. nie chcę nikogo bronić, ale z poziomu dyskusji można zrozumieć że każdy kto ma show truck'a musi przyjeżdżać na wszystkie zloty i pokazywać się rozwydrzonym dzieciom z aparatami co by miały się z czym pokazać między kolegami... a jak nie to złapiemy i zniszczymy zestaw bo po co ma być taki ładny, skoro na zloty nie przyjeżdża...
niestety głównym celem ciężarówki był, jest i będzie zarobek.. i chcesz czy nie, musisz się z tym pogodzić..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

Cytuj:
jeśli nie masz sprawdzonych informacji to lepiej się nie wypowiadaj bo tylko głupoty piszesz.. nie chcę nikogo bronić, ale z poziomu dyskusji można zrozumieć że każdy kto ma show truck'a musi przyjeżdżać na wszystkie zloty i pokazywać się rozwydrzonym dzieciom z aparatami co by miały się z czym pokazać między kolegami... a jak nie to złapiemy i zniszczymy zestaw bo po co ma być taki ładny, skoro na zloty nie przyjeżdża...
niestety głównym celem ciężarówki był, jest i będzie zarobek.. i chcesz czy nie, musisz się z tym pogodzić..
Kolego sam głupoty piszesz lub nie potrafisz wyłowić z tekstu istoty zagadnienia. Nie twierdzę, że wszyscy właściciele zbajerowanych ciężarówek mają pojawiać się na wszystkich zlotach i dobrze o tym wiem, że ciężarówka to nie mebel i służy do zarobku. Dziwne jest tylko to, że jakoś nigdy nie pasują im terminy polskich imprez a na NT zawsze znajdują czas. Z łaski na uciechę pojawili się na Pomorskiej Miss SCANII, bo poza Bydgoszczą, w której i tak nie byli już im nic w tym roku nie pozostało zarówno w kraju jak i w Europie. Z założenia pojazdy typu Show Truck są budowane z myślą o pokazywaniu ich na wszelkiego rodzaju zlotach i imprezach oczywiście bez pozbawiania ich typowo zarobkowych funkcji oraz z myślą o rywalizacji pomiędzy tego typu pojazdami. Wybiurcze traktowanie tego typu spotkań ze wskazaniem na uczestnictwo w imprezach zagranicznych świadczy o jednym. Od czasu pojawienia się Nemo zaliczyli wszystkie NT a na krajowych imprezach (przypominam, że organizowanych jest ich kilka w roku) pojawili się przez ten czas tyle razy, że policzyłbym na palcach jednej ręki i jeszcze by wolne palce zostały. Wnioski sam sobie wyciągnij.


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2008, 22:41
Posty: 68
GG: 2997953
Lokalizacja: Bydgoszcz

zobaczymy za rok.. moze ich u nas w bydgoszczy zobaczymy.. :) z checią bym zobczył czy coś zmienili sie w swojej ciężarówce. :)


Post Wysłano: 04 lis 2008, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2008, 14:48
Posty: 57
GG: 1045565
Samochód: VOLVO 500
Lokalizacja: Polska/Pomorskie/Człuchów

warto??


Post Wysłano: 05 lis 2008, 0:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2007, 13:18
Posty: 280
Lokalizacja: Pomorze GWE

Warto! Bo mają dwa pojazdy pierwszoligowe (profesjonalnie z tuningowane zabaweczki) :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: