Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2007, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Cytuj:
To znaczy ze zrezygnuje z Renowki i zaczne rozgladac sie za jakims mercem lub scania .
Ja na twoim miejscu nie rezygnował bym tak szybko z Renówek Ponieważ w tej cenie można kupić młodszą Renówkę z mniejszym przebiegiem niż np Scanie czy Mercedesa, a takie gadki ze renówki sie spóją to troche pierdoły bo nie ma auta bezawaryjnego. Ja na twoim miejscu przemyślał bym dokładnie decyzje i popytał kierowców co jeżdżą np Premiumkami :wink:

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2007, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

magnum - prawda ze nie ma auta bezawaryjnego

ale, w przypadku używanego pojazdu, najbezpieczniej chyba wybrać sie do najbliższego serwisu cięzarówek, tego w ktorym najprawdopodobniej bedziemy sie serwisować, i tam posluchać opinii...

reńki nie mają najlepszej opinii w warsztatach, głownie z racji braku zamienników, i drogie oryginały. Tak zeznaje tutaj lokalny serwis.

ja narazie wybrałem i szukam Mana :) zobaczymy co z tego wyjdzie...

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2007, 23:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Scania - ceny niewiele wyższe niż w przypadku odpowiednika z Monachium, występują jednak częściej - w związku z tym dużo łatwiej jest znaleźć części zamienne czy zasięgnąć porady ;)

Osobiście wielkim fanem marki nie jestem, aczkolwiek myślę dość rozsądnie, głównie za sprawą komfortu jazdy, który odbiega od aut niemieckich czy nawet największego konkurenta Scanii - Volva ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 17:09
Posty: 86
Lokalizacja: WLKP.

Cytuj:
To znaczy ze zrezygnuje z Renowki i zaczne rozgladac sie za jakims mercem lub scania .
Ja Ci kolego tylko sugerowałem.Wybór należy do Ciebie. :P


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

mały 166 nawet się nie rozglądaj się za mercem częśći drogie i mało serwisów!!!!!! :shock: :roll: bież SCANIE lub RENO!!!! :lol: :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
RENO!!!! :lol: :lol:
Więcej części i serwisów jest do Merca...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

ja powiem tylko tyle merca polecam rok 2001 naprawdę jest już po wszystkich poprawionych błędach mój znajomy śmigał mp1 z roku 2000 a teraz śmiga mp2 i bardzo sobie chwali te autka dodam jeszcze tyle , że nie rozumiem waszych kłutni wiadomo każdy samochód ma prawo się popsuć ponieważ jest to autko do pracy i zależy w aucie używanym tylko to jaki stan sie zakupi np: kupisz scanie i może sie zacząć sypać a iveco nie zależy od stanu ponieważ jest to autko używane więc zależy to od gustu a części dostanie się do każdej ciężarowki bez problemu nie wiem tylko jak jest z iveckiem ale tak to wszystko jest :)

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 19:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
ja powiem tylko tyle merca polecam rok 2001 naprawdę jest już po wszystkich poprawionych błędach mój znajomy śmigał mp1 z roku 2000 a teraz śmiga mp2 i bardzo sobie chwali te autka dodam jeszcze tyle , że nie rozumiem waszych kłutni wiadomo każdy samochód ma prawo się popsuć ponieważ jest to autko do pracy i zależy w aucie używanym tylko to jaki stan sie zakupi np: kupisz scanie i może sie zacząć sypać a iveco nie zależy od stanu ponieważ jest to autko używane więc zależy to od gustu a części dostanie się do każdej ciężarowki bez problemu nie wiem tylko jak jest z iveckiem ale tak to wszystko jest :)
Podpisuje się pod tym obiema rękoma!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2007, 10:58
Posty: 24
GG: 1403588
Lokalizacja: Tarnów

KLIK- tu masz skakankę 400KM w dobrej cenie, tylko rocznik nie za bardzo...:)

_________________
Moje marzenie: Jeździć SCANIĄ a po przejściu na emeryturę opowiadać swoim wnukom o moich nie zapomnianych trasach i wciągnąć w ten fantastyczny zawód jakim jest Driver:pXD


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

no to w dobrej cenie czy rocznik taki sobie ?:>

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 16:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

maly166 widzisz "styczu" ci pokazał scania za dobrą cenę i choć ma milion to na pewno prawdziwy przebieg!! i jeszcze ci stuknie miliona bez napraw POLECAM SCANIE 124L 400KM!!!! :lol: :lol: :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 19:58
Posty: 121
GG: 5348040
Lokalizacja: Piła

Słuchaj kolego. Jaci polecam Scanię albo Premiumkę. Renówka to bardzo dobry samochód. Mój tata objechał cała Europę Renault Premium 385. Nie zawiodła go ani razu. W Austrii "szła" po górach jak żadne inne auto. Co do Scanii polecam 124L 400 z kabiną Topline.

Spójrz na te:
http://autoline.com.pl/sales_full.php?c ... 5176348800
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T455151
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T420136
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T414951


Ostatnio zmieniony 22 lis 2007, 20:39 przez kaziu515, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Nie wiem czy jeździłeś tylko Renaultem Premium, czy swoimi słowami chcesz się dowartościować, ale jeśli mówisz że 385 koni (i to jeszcze Renaultowskie) idzie po górach jak żadne inne auto to coś jest nie tak... Po drugie ani Scania, ani Premium nie słyną z komfortu podróżowania, z tym że za Scanią przemawia jeszcze bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji, raczej o Renault tego powiedzieć nie można ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

McBeZeL, tak się składa, że auta Francuskie słyną z komfortu podróżowania, i to bardzo.
Choć zgodzę się, że Premium jest dość awaryjne, szczególnie w stosunku do "Szwedów".


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2007, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

"McBeZeL" a co pewnie powiesz że MERCEDES!!!! ma najlepszy komfort pdrużowania! :mrgreen: :P


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2007, 20:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
McBeZeL, tak się składa, że auta Francuskie słyną z komfortu podróżowania, i to bardzo.
Choć zgodzę się, że Premium jest dość awaryjne, szczególnie w stosunku do "Szwedów".
Magnum na pewno tak, ale Premium niestety chyba raczej nie...
Cytuj:
"McBeZeL" a co pewnie powiesz że MERCEDES!!!!
A tak się składa, że to chciałem powiedzieć :mrgreen: Mercedes ma kabinę zawieszoną podobnie do Renault Magnum*, co daje mu dużą przewagę nad konkurentami ;)

*Kabina MS.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

Nie chce sie kłócić ale dlaczego merca kupują w większości Ukraińce Białorusini i Rosjanie a Polacy bardziej kupują renówki!!! :wink: a merce slyną
z dużej awaryjności elektroniki i skrzyń


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 17:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Nie chce sie kłócić ale dlaczego merca kupują w większości Ukraińce Białorusini i Rosjanie a Polacy bardziej kupują renówki!!! :wink: a merce slyną
z dużej awaryjności elektroniki i skrzyń
Pff... Modele przed 2002 rokiem - zgodzę się, choroba wieku dziecięcego, ale chyba się z młodszym Mercedesem nie zapoznałeś... :)

http://www.egospodarka.pl/25038,Rosnie- ... ,39,1.html

Pomyliłeś się - częściej kupowanymi ciężarówkami są Mercedesy.

Aha i jak można kupić coś "bardziej"?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

Cytuj:
maly166 za te 100tys. kupisz VOLVO GLOBETLOTTER w XL. Samochód będzie miał około 8 latek !! samochód super sie nadaje na kraj i na międzynarodówkę!! 8) :D :)
Kolego ja mam volva ale nie wiem nie jestem jakoś zadowolony z volva scania pod moim wzgledem jest lepsza!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

u mojego taty w firmie była scania 480km v8 i volvo muszę powiedzieć że volvo
jak i scania nie sprawiały nigdy większych problemów i podkreślam to jeszcze raz że liczy sie stan auta :U

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: