Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2014, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2014, 22:22
Posty: 3

Cześć
Może ktoś polecić jakiś ośrodek w okolicy Bytomia (do ~20km max) dla kategorii CE, + ew. jak ktoś zna szkołę w okolic dla KWP z użyciem metody e-learning i może się podzielić wiedzą to będę wdzięczny.

Dziękuje.


Post Wysłano: 24 gru 2014, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2014, 22:22
Posty: 3

Dzięki za odpowiedź.

Co do CE zrobiłem mały rekonesans, przeczesałem internet i sprawa jasna.

Mam jeszcze tylko pytanie co do KWP.
Dzwoniłem do kilku szkół i nawet jeśli oferują e-learning to zajęcia muszą odbywać się w ośrodku :?: Troche to dziwne (nie mówiąc głupie) no ale nie takie rzeczy można spotkać w nasyzm pięknym kraju.
Dlatego pytanie, czy zna ktoś ośrodek co oferuje e-learning taki do zrobienia w domu ?


Post Wysłano: 24 gru 2014, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2012, 19:45
Posty: 270
GG: 11788624
Lokalizacja: BSK/BI

W swoich stronach jak robilem rozeznanie odnosnie KWP, wszedzie byla opcja e-learningu w osrodku, ale
zawsze mozna sie przeciez jakos dogadac w tym kraju :)

Poczytaj ostatnie posty tego tematu viewtopic.php?f=47&t=27182&start=220


Post Wysłano: 25 gru 2014, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2012, 19:45
Posty: 270
GG: 11788624
Lokalizacja: BSK/BI

Cytuj:
Z tego co mi wiadomo to wszystkie firmy oferujące kurs za pośrednictwem e-learningu tak robią, że musisz ten kurs robić u nich we firmie, na ich komputerach. Zamierzenie tego całego e-learningu chyba polegało na tym, że nie musisz czekać aż uzbiera się cała grupa żeby firma mogła otworzyć kurs i robisz to swoim tokiem - przychodzisz kiedy ci pasuje i siedzisz przed komputerem ile chcesz.

Może chcą uniknąć takich sytuacji, że dają klientowi login i hasło do portalu szkoleniowego, a on sobie w domu bezmyślnie wyklika wszystkie slajdy i ma kurs "zrobiony" w jeden dzień.

Ale cóż, zawsze możesz szukać... :)

W jeden dzien nie wyklikasz, a przydatnych info jest moze 10 %. Pozatym 'wykladowca tez ma swoj login i haslo i najperw on musi sie zalogowac zanim Ty poklikasz. Max mozesz 7 h dziennie siedziec, jak ogarniasz to zrobisz to w 10-11 dni :)


Post Wysłano: 26 gru 2014, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2014, 22:22
Posty: 3

Ciekawe tylko dlaczego nazywa się to e-learning skoro wcale nim nie jest, dodatkowo co za różnica czy klikam w domu czy w ośrodku - jeśli mam to zrobić "bezmyślnie" to nie ma znaczenia gdzie klikam :)

Jeśli mogę wejść na 7h max dziennie a część teoretyczna składa się z 130h to troche to kłopotliwe, mam taką pracę że często wyjeżdżam a przy komputerze mogę siedzieć ile chcę - nic postaram się jakoś z kimś dogadać.

Dzięki wszystkim za odpowiedź - jeśli ktoś ma info jakiejś "dobrej" szkoły w temacie KWP niekoniecznie ze śląska to proszę o PW :)


Post Wysłano: 26 gru 2014, 10:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Ciekawe tylko dlaczego nazywa się to e-learning skoro wcale nim nie jest, dodatkowo co za różnica czy klikam w domu czy w ośrodku - jeśli mam to zrobić "bezmyślnie" to nie ma znaczenia gdzie klikam :)
Po to żeby za Ciebie w domu nie klikał brat, siostra, mama, tata, dziadek, babcia, autoklikacz.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: