Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2014, 23:25
Posty: 3

Witam, zwracam się z prośbą do wszystkich kierowców i kandydatów o wsparcie. Otóż mam następujący problem. Posiadam prawo jazdy kategorii C od około 2 lat. Moim celem jest wyrobienie kategorii C+E, jednak nie jest to cel który muszę wykonać jak najszybciej. Zastanawiam się bardziej czy nie zrobić kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Zastanawiam się z tego względu, gdyż C+E tak czy siak chcę zrobić, jednak waham się czy nie lepiej zrobić kursu na przewóz rzeczy czyli dzisiejszej kwalifikacji wstępnej w moim przypadku i nabrać doświadczenia w pracy za kierownicą mniejszego gabarytu z uprawnieniami na kategorię C. Nie jestem tylko pewien na jakiej zasadzie działa ten system kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, czy mogę zrobić teraz go na kategorię C i automatycznie po zrobieniu kategorii C+E jest ona nadal aktualna, czy też muszę jeszcze zrobić osobno na C+E, lub jakąś uzupełniającą? Na czym polega różnica i czy w ogóle mi się to opłaca. Proszę o opinie i z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i porady.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2014, 13:05
Posty: 30
Samochód: Mercedes Atego
Lokalizacja: okolice Teresina

Po zrobieniu E do C masz nadal aktualną kwalifikację.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 wrz 2014, 12:08
Posty: 1

a mając C i KW oraz kartę kierowcy to dorabiając E i D oraz uzupełniającą kartę się wymienia?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2014, 13:12
Posty: 31

Karta jest ważna 5 lat nie ważne czy masz C czy c+e czy D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2014, 23:25
Posty: 3

Witam, odświeżam temat. Zraziłem się do prowadzącego ośrodek ZRYW, dlatego prosiłbym o polecenie innego dobrego ośrodka w Rzeszowie na kwalifikację wstępną przyspieszoną. Albo wymieńcie może jakie znacie. Ciężko jest znaleźć ośrodki w internecie, wiele z nich już nie prowadzi tych kursów.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Najlepiej szukaj takiej szkły która daje Ci opcje e-lerning. Ja robiłem u siebie w taki sposób i sporo chłopaków z forum tak samo właśnie przez e-lerning, więc musisz popytać może ktoś z Twoich okolic właśnie robił taki kurs


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2014, 15:09
Posty: 21

Panowie podłączę się pod temat a mianowicie: Powiedzcie mi skąd uczycie się na kwalifikację wst. przysp. ?? Nie mam pojęcia skąd wziąć testy, pytania itp. Podobno na www.e-kierowca.pl sś dobre testy ale 61,50 zł.... nawet jestem w stanie zapłacić bo to tańsze niż egzamin ale kurde czy naprawdę ktoś może je polecić?? Ktoś korzystał??


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2013, 6:51
Posty: 75

Uczyłem się z testów które podarowali mi z ośrodka :D

A i jeszcze od użytkownika Florence_ paczke z informacjami, którą pozwole sobie udostępnić dla reszty potrzebujących :)

http://speedy.sh/dCmww/KWALIFIKACJA-WSTEPNA.rar


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2014, 15:09
Posty: 21

Cytuj:
Uczyłem się z testów które podarowali mi z ośrodka :D
Mnie nic z ośrodka nie dali..... ;) Dzięki wielkie. Jeśli ktoś jednak jest w stanie się wypowiedzieć na temat tych testów ze strony www.e-kierowca.pl to będę wdzięczny ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: