Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 cze 2014, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2012, 13:10
Posty: 15
GG: 0

Dzisiaj zdalem c/e, kwalifikacja zrobiona, poszedlem do wydzialu komunikacji i dowiedzialem sie, ze nie mam badan lekarskich na zawodowego kierowce..., mam zrobione tylko takie zwykle, do egzaminu na prawo jazdy c+e. Nie ta podstawa prawna... I nie chca mi wydac prawa jazdy z kodem 95.

Osrodek w ktorym robilem KW nie przypilnowal, a ja bylem pewien, ze mam odpowiednie badania. I teraz jest problem, bo badania te powinny byc wykonane najpozniej w dniu egzaminu z KW. Zaden lekarz nie wystawi mi badan z data cofnieta o 3 tygodnie. I nie mam pojecia co teraz robic, bo na razie wychodzi na to, ze 3tys wydane na KW poszly w bloto.
Czy ktos z Was mial taki przypadek, jak z tego wybrnal?


Post Wysłano: 23 cze 2014, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2011, 19:12
Posty: 24
GG: 7659272
Samochód: MAN TGA Tandem, MB Sprinter
Lokalizacja: Luboń

Ta, bardzo częsty przypadek. Uczulali mnie na to w ośrodku a lekarz i tak czegoś tam nie zaznaczył i z urzędzu odszedłem z kwitkiem. Trzeba się cofnąć do lekarza (i psychologa też) który robił i powiedzieć że ma zaznaczyć ta podstawę prawną. ja poszedłem i mi dali inny druk i było ok


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: