Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 maja 2014, 10:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2014, 11:59
Posty: 39

1. po otrzymaniu orzeczenia lekarskiego i psychotestów oryginaly zatrzymuje dla siebie czy je dane gdzies?
2. ile ważne sa te dokumenty 5lat?
3.mając orzeczenie przed robieniem prawa jazdy danej kategorii, to to orzeczenie ile jest ważne? bezterminowo? czyli jesli mialem wydane takie orzeczenie w 2010roku i mam jego kopie to na podstawie jego moge robic dalsze kategorie?
4.jak ogólnie wyglada kwp i jest tam jakis egzamin państwowy?


Czy Ty w ogóle masz prawo jazdy, czy piszesz dla samego pisania?
Jeśli robiłeś kurs (w co wątpię) prawa jazdy tam wszystko miałeś wytłumaczone.
Jeśli nie wiesz odsyłam do lektury: Ustawa o Transporcie Drogowym.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Cytuj:
1. po otrzymaniu orzeczenia lekarskiego i psychotestów oryginaly zatrzymuje dla siebie czy je dane gdzies?
2. ile ważne sa te dokumenty 5lat?
3.mając orzeczenie przed robieniem prawa jazdy danej kategorii, to to orzeczenie ile jest ważne? bezterminowo? czyli jesli mialem wydane takie orzeczenie w 2010roku i mam jego kopie to na podstawie jego moge robic dalsze kategorie?
4.jak ogólnie wyglada kwp i jest tam jakis egzamin państwowy?
1. Zatrzymujesz dla siebie, pracodawcy dajesz do wglądu, celem wpisania ich w zaświadczenie, generalnie dajesz ksera wszystkich papierów razem z prawem jazdy.
2. badania kierowców ważne są 5 lat
3. wydaje mi się, że badania do rozpoczęcia kursu prawa jazdy ważne są rok, ale zadaj sobie ten trud i zapytaj google
4. 280 pełna, 140 godzin przyspieszona, można robić w dużym stopniu online, jest egzamin państwowy.


Te, ojciec - wszystkie kwity (lekarze, wyniki egzaminu na KW) zostawiasz sobie, kserokopie dajesz do wydziału komunikacji i dostajesz na tej podstawie prawo jazdy z kodem 95 a pracodawca, z tego co się orientuję już żadnego zaświadczenia nie wypisuje. To było dawniej, przed 2008 rokiem - wypisywanie zaświadczenia i zostawianie oryginałów kwitów u pracodawcy.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Sory ale jak Ty tym TYREM chcesz jeżdzić jak juź na tym etapie zadajesz takie pytania ? :shock:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2014, 11:59
Posty: 39

cos chyba źle gadacie bo mi w starostwie gadali ze zostawiam oryginal psycho, lekarskiego

a jak jest za naszą granicą tez trzeba miec te psychotesty i kw?


Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 18:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Skoro byłeś w starostwie i wiesz to po co zakładasz temat? Jeszcze jeden idiotyczny temat i będzie warn. Zamykam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: