Autor
Wiadomość
Tytuł: C+E w Kielcach
Post Wysłano: 12 gru 2008, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2008, 0:06
Posty: 2
GG: 0
Samochód: unimog

Witam. Gdzie polecacie robić kurs na C+E w Kielcach? Chodzi mi o ciągnik z naczepą, z tego co wiem mało która szkoła ma.
Szerokości :)


Post Wysłano: 12 gru 2008, 10:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 20:53
Posty: 25
GG: 9181028
Lokalizacja: Okolice Kielc

Szkola jazdy TOM fajni instruktorzy, krotki czas kursu jesli oczywiscie masz czas na jazdy jazda jest na takim Manie Obrazek Ja ze swojego punku polecam ta szkole

_________________
kat. B 2001
kat. C 2008
kat. C+E 2008


Post Wysłano: 12 gru 2008, 11:50

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2008, 19:40
Posty: 84
Samochód: R410
Lokalizacja: TK

ja robiłem u krzyśka nie narzekam samochód reno premium lub majorka ale majorką tylko po placu jezdzisz


Post Wysłano: 12 gru 2008, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

A mam jeszcze takie pytanie... Na C Maniek z Enigmy jest taki sam jak w MORDzie? I w której szkole można znaleźć dobrych instruktorów? Bajo;)

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Post Wysłano: 13 gru 2008, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2008, 0:06
Posty: 2
GG: 0
Samochód: unimog

Dzięki koledzy. A ile przecietnie trwa kurs w tych szkolach? I gdzie Tom ma plac manewrowy?

dymol: na C polecam Chudego. samochody te same co w WORDzie, instruktorzy w porządku. U mnie caly kurs trwal trzy miesiace, od pierwszego wykladu do egzaminu praktycznego.


Post Wysłano: 13 gru 2008, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2008, 11:52
Posty: 130
GG: 3686521
Lokalizacja: Kielce

Ja robiłem każdą kategorię w innej szkole. "B" u Chudego, "C" w Tomie, "C+E" w Krzysztofie. Najbardziej zadowolony byłem z Toma. Dobre podejście instruktorów itp. Plac Toma jest w Nowinach.


Post Wysłano: 21 gru 2008, 2:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2008, 10:39
Posty: 32
GG: 0

A ja polecam szkole zajdy "U Sławka" ja wlasnie skonczylem u nich kurs na C i zdalem za pierwszym razem :) Instruktor jak najbardziej kompetentny. C+E tez chyba bede robil u nich bo na tandemie latwiej zdac egzamin. Dla mnie tez pomocne bylo to ze pojazd u slawka byl podobny gabarytami do tego na egzaminie:)


Post Wysłano: 21 gru 2008, 10:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Cytuj:
A ja polecam szkole zajdy "U Sławka" ja wlasnie skonczylem u nich kurs na C i zdalem za pierwszym razem :) Instruktor jak najbardziej kompetentny. C+E tez chyba bede robil u nich bo na tandemie latwiej zdac egzamin. Dla mnie tez pomocne bylo to ze pojazd u slawka byl podobny gabarytami do tego na egzaminie:)
A możesz powiedzieć ile cię całość wyniosła? Za kurs, badania...

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Post Wysłano: 21 gru 2008, 15:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2008, 10:39
Posty: 32
GG: 0

Koszt kursu to 1600zł a badanie to juz nie pamietam ale chyba cos okolo 100zł


Post Wysłano: 20 mar 2009, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2009, 14:37
Posty: 2

Jesli ktos jest zainteresowany chcialbym przestrzec przd szkola jazdy Tom. Instruktorzy nie potrafia niczego nauczyc i sa naprawde beznadziejni nie mowiac juz o calej szkole. rekalmowac innych szkol nie bede gdyz byloby wiadomo ze mam w tym jakis interes, a tak naprawde chce tylko przestrzec przyszlych kierowcow, aby zastanowili sie powaznie nad ta szkola. jest naprawde wiele innych dobrych miejsc do nauki w CK. pozdrawiam.


Post Wysłano: 20 mar 2009, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2008, 11:52
Posty: 130
GG: 3686521
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:
Jesli ktos jest zainteresowany chcialbym przestrzec przd szkola jazdy Tom. Instruktorzy nie potrafia niczego nauczyc i sa naprawde beznadziejni nie mowiac juz o calej szkole. rekalmowac innych szkol nie bede gdyz byloby wiadomo ze mam w tym jakis interes, a tak naprawde chce tylko przestrzec przyszlych kierowcow, aby zastanowili sie powaznie nad ta szkola. jest naprawde wiele innych dobrych miejsc do nauki w CK. pozdrawiam.

Czasami są ciężkie przypadki kursantów...


Post Wysłano: 20 mar 2009, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:
Jesli ktos jest zainteresowany chcialbym przestrzec przd szkola jazdy Tom. Instruktorzy nie potrafia niczego nauczyc i sa naprawde beznadziejni nie mowiac juz o calej szkole. rekalmowac innych szkol nie bede gdyz byloby wiadomo ze mam w tym jakis interes, a tak naprawde chce tylko przestrzec przyszlych kierowcow, aby zastanowili sie powaznie nad ta szkola. jest naprawde wiele innych dobrych miejsc do nauki w CK. pozdrawiam.

Możesz trochę dokładniej napisać o co Ci chodzi?

1. zdałeś egzamin po kursie w tej szkole czy nie?
2. z iloma instruktorami miałeś styczność że piszesz o wszystkich?
3. co znaczy że są beznadziejni - czy np. to że nie ubierają się trendy?
4. czemu cała szkoła jest beznadziejna?

Ja tam w Tomie nie robiłem i robił nie będę ale nie podoba mi się Twój post. Bardzo łatwo jest kogoś gó*nem obrzucić tylko co z tego, po co to, kiedyś i Ciebie obrzucą...

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Post Wysłano: 22 mar 2009, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2009, 22:37
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Renault Magnum 480

Osobiście polecam Krzysztofa, na plus można zaliczyć nowy, w miarę dobry plac i dosyć przyjazny samochód-Premium, miałem też nieprzyjemność poruszać się "majorką" co prawda tylko po placu, ale generalnie porażka, podobno teraz jest zamiast niej drugie premium.
Sa i minusy, najważniejsze to mały chaos który czasami się tam wkradał, zdarzało się tak że pierwsza nauka sprzęgania była kilka godzin przed egzaminem. Można tez się doczepić do tego że samochód inny niż na egzaminie bla bla itd. ale uważam że na tym etapie trzeba umieć poruszać się różnymi pojazdami więc nie był to problem.
Generalnie było pozytywnie z tego co słyszę to w innych szkołach warunki są gorsze...


Post Wysłano: 22 mar 2009, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:
Osobiście polecam Krzysztofa, na plus można zaliczyć nowy, w miarę dobry plac i dosyć przyjazny samochód-Premium, miałem też nieprzyjemność poruszać się "majorką" co prawda tylko po placu, ale generalnie porażka, podobno teraz jest zamiast niej drugie premium.
Sa i minusy, najważniejsze to mały chaos który czasami się tam wkradał, zdarzało się tak że pierwsza nauka sprzęgania była kilka godzin przed egzaminem. Można tez się doczepić do tego że samochód inny niż na egzaminie bla bla itd. ale uważam że na tym etapie trzeba umieć poruszać się różnymi pojazdami więc nie był to problem.
Generalnie było pozytywnie z tego co słyszę to w innych szkołach warunki są gorsze...
Kategorie C robiłem właśnie w Krzysztofie - potwierdzam są dwie Premiumki...

Moim zdaniem kursant sam powinien instruktorowi sugerować i "marudzić" co ma robić, co ćwiczyć pytać o wszystko itd.. dlaczego - ano dlatego, ze nikt nie jest Duchem Świętym żeby za kogoś wiedzieć czego dokładnie mu potrzeba albo co ten ktoś wie a czego nie...

Jak ktoś chce ponarzekać to wszędzie znajdzie dziurę w całym, generalnie mimo iż jeździłem "krótkim" Sterem z jednostopniową skrzynią biegów a na egzaminie trafiłem Star Man TGL/S wersja C/N z dwustopniowa skrzynią biegów to zdałem kat. C za pierwszym razem.
Pozwala mi to powiedzieć, że dobrze do egzaminu zostałem przygotowany i dlatego jak będę robił C+E to tez u "Krzyśka"...
Swoją drogą to czy jakaś szkoła w CK ma Iveco Eurocargo takie jak w WORDzie?

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Post Wysłano: 22 mar 2009, 17:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Cytuj:
Swoją drogą to czy jakaś szkoła w CK ma Iveco Eurocargo takie jak w WORDzie?
Po ck jeździ Iveco, czarna kabina z szarą naczepą bodajże... Ale w jakiej szkole tego ci nie powiem bo nie mam pojęcia a reklam na niej nie było...

Pozdrawiam

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Post Wysłano: 22 mar 2009, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

czy moze ktos mi opisac obsluge pojazdu w iveco ?

bede zdawal(szanse 50%) na jakism iveco nowym w skierniewicach a kompletni enie znam iveco
znaczy wiem gdzie sa jakie plyny

a czy ktos mi powie cos dodatkowo ciekawego?

_________________
B C D


Post Wysłano: 22 mar 2009, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:
czy moze ktos mi opisac obsluge pojazdu w iveco ?

bede zdawal(szanse 50%) na jakism iveco nowym w skierniewicach a kompletni enie znam iveco
znaczy wiem gdzie sa jakie plyny

a czy ktos mi powie cos dodatkowo ciekawego?
z doświadczenia nic, tylko to ze strony WORD Kielce

http://www.word.kielce.pl/pl/tablica/tablica2.jpg

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Post Wysłano: 24 mar 2009, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 paź 2008, 17:44
Posty: 20
GG: 13386702
Samochód: mercedes

Z raczej pewnego zródła wiem ze w najbliższym czasie u Chudego ma sie pojawić nowy ciągnik siodłowy Man Tgs identyczny jak ostatni zakup Wordu w kielcach. Ale dopóki szkoła ta nie zmieni placu manewrowego na wyższe kategorie to trudno będzie ja komukolwiek polecać...


Post Wysłano: 26 mar 2009, 13:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:
Z raczej pewnego zródła wiem ze w najbliższym czasie u Chudego ma sie pojawić nowy ciągnik siodłowy Man Tgs identyczny jak ostatni zakup Wordu w kielcach. Ale dopóki szkoła ta nie zmieni placu manewrowego na wyższe kategorie to trudno będzie ja komukolwiek polecać...
a co się dzieje z ich placem?

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Post Wysłano: 26 mar 2009, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 paź 2008, 17:44
Posty: 20
GG: 13386702
Samochód: mercedes

Jest tak podziurawiony ze cieżko mi wogóle go do czegoś porównac. Na calej długośći znajduja sie chyba nierówności wszelkiego możliwego rodzaju. A przy wjeżdzaniu w prostopadle masz taka dziure ze jak jedziesz bez gazu to tam musisz dodać bo zatrzyma Ci pojazd... Linie łuku są częściowo ledwo widoczne a częściowo wogóle ich nie ma. Jedzie człowiek i może tylko mieć nadzieje ze na nie nie najeżdza. To samo z liniami które ograniczają nam miejsce na manewry. O ile łuk można robic na pachołkach to przy np prostopadłym to raczej ważne ile mam miejsca na manewr. Nie wspomne o tym ze jedynie w niedziele można spokojnie pojezdzic bo normalnie przy trzech samochodach na placu trzeba bardziej uważać zeby nie wjechać w żadnego z nich niz koncentorwać sie na manewrach. Jeżeli chodzi o plac manewrowy to moim zdaniem na pewno jeden z gorszych jezeli nie najgorszy w kielcach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: