Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Zabudowa BDF
Post Wysłano: 13 maja 2023, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2023, 17:49
Posty: 6

Witam, posiadam MAN TGA 26.460 z zabudową BDF. Przy wypoziomowanym aucie podłoga zabudowy jest na wysokości 134cm, załączam zdjęcie ramy oraz zabudowy. Proszę o informację czy można coś zrobić aby podłoga była niżej niż wspomniana wcześniej wysokość?
Obrazek


Post Wysłano: 13 maja 2023, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Żeby jakoś zauważalnie obniżyć poziom podłogi to byś musiał... po prostu wywalić ramę BDF i założyć zwykłą, stałą zabudowę.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 14 maja 2023, 0:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2023, 17:49
Posty: 6

Jeszcze znalazłem coś takiego jak podramówka BDF. Czy ma ktoś może zamontowaną, wypowie się?


Post Wysłano: 14 maja 2023, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

jak założysz podramówkę to będzie jeszcze wyżej - nie widać wszystkiego na zdjęciu ale chyba uchwyty i prowadnice do pudła masz zamocowane bezpośrednio do ramy. takie mocowane było stosowane najczęściej do BDF-ów z nadwoziami mega ( opona na niskim profilu)- ty patrząc po oponie masz zwykłego standarda, a nawet więcej bo mało kto ma bdf-a na oponie 80.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 14 maja 2023, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2023, 17:49
Posty: 6

Na ramie mam zamontowany BDF o wysokości 15cm. Mam na myśli podramowkę, która składa się z pojedynczych alementow montowanych z boku ramy dzięki czemu obniżamy o 15 cm wysokość. Jakie opony powinny być zamontowane pod bdf? Mam 315/80/22,5.

Proszę jeszcze o informacje co w przypadku zmiany opon na niższy profil z prędkościomierzem?


Post Wysłano: 15 maja 2023, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Proszę jeszcze o informacje co w przypadku zmiany opon na niższy profil z prędkościomierzem?
Musisz zrobić nową legalizację tacho przy zmianie rozmiaru.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: