Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

No dobra niech wam będzie :P jak chcecie to czytajcie, mi się od tego oczy nie popsują :P
Przeca chciałem dobrze :P :P :P

Edit by Mayday: Z dobrych chęci zrobiłeś off-topic. Następnym razem będzie warn :twisted:

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Byłem zaskoczony jak na drogach spotykałem nowe chińczyki oraz Stralisy w barwach DeRooy;a. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lip 2006, 1:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lip 2006, 22:26
Posty: 25

Wiwlu Polaków pracujących w DeRooy narzeka na tę firmę, wiem tylko z relacji ze sprzęt podobno często jest w opłakanym stanie, na bazie zero zaplecza socjalnego i płace zupełnie nie adekwatne do tych, o których się słyszy na rozmowie wstępnej. Zastrzegam, że te inf. pochodzą od kierowcy którego spotkałem, ale wiadomo jak to polacy często narzekają, jednak na różnych forach czytałem równie niepochlebne opinie o tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lip 2006, 1:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Adam84 prześledź sobie caly temat, a w szczególności posty usera Zenek. To powinno roziwac twoje wątpliwści na temat tej firmy. Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sie 2006, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2006, 15:10
Posty: 1
Lokalizacja: Zielona Góra

:/ Soorki,że sie wtrącam,ale jak czytam niektóre zdania to aż mnie złość ogarnia!Robie w de rooyu 22 m-ce.czyli od początku istnienia polskiego oddziału.Z kilkoma sprawami odnosnie tej firmy sie zgadzam,ale nie ze wszystkim.stan techniczny...ja nigdy nie mialem problemów ze zjazdem na serwis.po prostu stanąc trzeba okoniem i sie ma.dziala to w moim przypadku.tacho...przez prawie 2 lata pracy mam przegietych może z 10-15 tarczek.nikt mnie do tego nie zmuszał.wręcz odwrotnie.moi planerzy(dyspozytorzy)widząc mój czas jazdy(satelita)przetrzymywali mnie na parkingu.żeby mi głupote wybić z głowy :oops: i czas wyprostować :lol: a jesli idzie o "szrot" jakim musimy jeździć,to już nie raz i nie dwa widziałem i byłem świadkiem "super" :mrgreen: zdolności niektórych kierowców :?: !!!Fakt,wina firmy,ze zatrudnia ludzi granatem od pługa oderwanych(bez urazy,z góry przepraszam).Ten transport jest transportem gabarytowym,tak więc nie można mierzyć go na równi z plandeką,chłodnią,cysterną,itd.Warunki w firmie(socjal)rzeczywiście sa poniżej jakiejkolwiek krytyki.Pieniadze...nigdy nie miałem jakichkolwiek z tym problemów.Kabiny...w zależności sa i małe i duże.nie wiem jakimi zasadami "przydziału" posługuje sie firma przy obsadzie wozow po wolnym tygodniu.syf w kabinie zostawia mi :!: :?: KOLEGA :!: :?: Ale to akurat świadczy o nim.a tak na koniec tego nudzenia,nie wiem dlaczego,ale ja generalnie nie mam zadnych problemów w pracy.wyrobiłem sobie od poczatku pewną marke(dobra lub złą,wisi mi to)i na pewne zagrania ze strony firmy sobie nie pozwalam!Czasem i owszem ciśnienie rośnie,ale tak jest wszędzie!I nie oszukujmy sie,żadna firma nie płaci 4-4,5 tyś netto za 3 tyg pracy.nie ma żadnych obciazeń typy przepały czy inne polskie wynalazki.i żeby było jasne;nie bronie de rooya.ma swoje za uszami i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.mam stała umowe,wysoka zasadnicza.przestanie mi pasować-zmienie prace. Pozdrawiam wsiech.Szerokiej sciezki


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jedno z aut De Rooya wiozące ciągniki rolnicze-policzcie ile ich jest... :twisted:

Obrazek

zródło:www.lkw-infos.net

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sie 2006, 9:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 18:08
Posty: 16
Lokalizacja: Konin

Bez liczenia wiem że 5!! To są te małe ciągniki jak są duże to wchodzą 4 a dafy 2 koniki i 13 metrowa rama!!

_________________
Iveco i Renówka to nie ciężarówka!!
Na masce gwiazda h... nie jazda!!


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2006, 9:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Kolega Szprunski w swojej wypowiedzi potwierdza opinie swoich kolegów na temat tej firmy, pomimo tego (twierdzi na wstępie) denerwują go niektóre zdania:shock: Zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią na temat serwisowania aut, wysokiej podstawy, jazdy na tzw tacho itp. Pochwaliłeś się długim stażem pracy w Dee Rooyu, a nie wiesz w jaki sposób przydzielane są auta kierowcom?A co powiesz na temat dużej rotacji pracowników? Może to tylko ci odchodzą, którzy są oderwani od pługa kolego? Podstawa to 1000 zł+dodatek za nadgodziny wypłacany ryczałtowo 500 zł+dodatek za nocki 169.80zł+ryczałt za czas dyżurów 300 zł. Na pewno jest to wieksza podstawa niż np w Norbercie, tam jest tylko podstawa bez dodatków i z tego co się orientuję nie przekracza 1000zł. W obecnej chwili coś się zmieniło, przenieśli nam szatnie z kontenerów stojących na placu do blaszaka, przyjęto paru polskich mechaników. Obecnie firma zatrudnia ok 300 do 400 polskich pracowników. Korzysta z usług agencji pośrednictwa pracy w Gdansku. Pomimo tego w dalszym ciągu moi koledzy odchodzą i będą odchodzić. Młodzi muszą podpisywać lojalki tzn po szkoleniu przez rok muszą pracować w tej firmie! Kolego De Rooy to przede wszystkim ponadgabaryty a nie gabaryty. To tyle w skrócie. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2006, 13:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2006, 19:28
Posty: 3

De Rooy sprzedaje kilka swoich Daf-ów pewnie najstarszych i najbardziej dobitych. Są one wystawione na stronie: http://www.bastrucks.com/content/PL


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Ostatmio na lkw-infos.net widziałem zdjęcie DAF-a XF 105 SC od De Rooy.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 16:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Obrazek

(c) lkw-infos.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2006, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Niezły widok. 105 przewozi 95. :P Swoją droga De Rooy coś często nowe auta kupuje. Już widać sporo nowych FH, teraz 105.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2006, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 18:08
Posty: 16
Lokalizacja: Konin

Jak robia wyprzedaz starych aut to trzeba kupic nowe!!

_________________
Iveco i Renówka to nie ciężarówka!!
Na masce gwiazda h... nie jazda!!


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2006, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Jak robia wyprzedaz starych aut to trzeba kupic nowe!!
Poza tym jak się stosuje metode naprawy taboru "drutem i plasteliną" to i na częściach się zaoszczędzi co widać na zdjęciach. Jak się kombinuje i zaniża pensje dla pracowników, to i na nowy tabor jest łatwiej wydać i więcej go kupić niż w uczciwej firmie, dla mnie to oczywiste.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2006, 15:54

Ktoś chętny
Praca

(C)pracuj.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2006, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2006, 1:14
Posty: 67
Lokalizacja: Irlandia

Mój father chciał kiedyś u nich jeżdzić ale miał za słaby niemiecki, a teraz biorą już nawet bez doświadczenia i znajomość języka mile widzana chyba nie ma kto u nich jeżdzić więc mocno zaniżyli poprzeczke, co do zarobków to słyszałem ze nie są rewelacyjne a z tym wolnym to też różnie bywa :?. Ale jak ktoś ma świerze prawko to jest dobra szansa na start tylko jako młody kierowca napewno niech nie liczy na kokosy,najpierw pewnie wezmą go na szkółke


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
jako młody kierowca napewno niech nie liczy na kokosy,najpierw pewnie wezmą go na szkółke
To nie tyczy się tylko młodych, przed rozpoczęciem pracy na szkolenie (dwu tygodniowe w Zarach i tygodniowe w Son Holandia) brany jest każdy nowo przyjęty pracownik. Szkolenie to polega głównie na ćwiczeniu wjazdu samochodami na 'lore', zabezpieczenie ładunku itd. Kiedyś za owe szkolenie nie było nic płacone (poza zwrotem kosztów noclegu) i w takiej sytuacji kierowca przez 3 tygodnie niby pracował a nie miał z tego żadnego dochodu, obecnie ponoć (nie jestem pewny na 100%) za udział w szkoleniu (które zresztą jest obowiązkowe) jest płacona jakaś tam kwota.

Co do ogłoszenia, które pokazał Spirit to żadna nowość istnieje i aktualizuje się ono na portalu pracuj.pl od początków powstania oddziału w PL. W sieci można też spotkać kilka biur pośrednictwa pracy oferujących pracę w dużej holenderskiej firmie transportowej, dzwonimy, wszystko pięknie ładnie, aż tu Pan pośrednik po 15 minutach nam mówi firma De Rooy.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2006, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 19:13
Posty: 8
Lokalizacja: Polkowice

Mam pytanko dotyczące umowy jaką się podpisuje zawiera się ją na czas
nieokreślony czy na czas określony np. 5 lat? :?:

[ Dodano: Pią, 29.12.2006, 14:05 ]
Znalazłem na stronce lkv-infos.de IVECO od DE ROOY :P

Obrazek
lkv-infos.de

_________________
SZEROKOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 16:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2007, 16:00
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk

a ja dzisiaj dostałem takie coś : Zaprzaszamy Pana na spotkanie, które odbędzie się 19.01.2007 o
godz.:11:00

"De Rooy Poland" Sp. zo.o.
ul. Żagańska 42
68-200 Żary
woj. Lubuskie

Z góry dzięki po tym co przeczytałem koszmar!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 18:08
Posty: 16
Lokalizacja: Konin

Stacho Umowe podpisujesz na 6miesięcy po 6 miesiącach dostajesz umowe na czas nieokreślony.



http://img153.imageshack.us/my.php?imag ... rouqm8.jpg
Jestem zdziwiony że jeszcze sa w tej firmie tandemy. Ostatnio rozmawiałem z bratem który pracował w tej firmie i dowiedzial sie że rezygnują z tandemów i wchodza w obrotnice!!

_________________
Iveco i Renówka to nie ciężarówka!!
Na masce gwiazda h... nie jazda!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: