Strona 2919 z 3479 [ Posty: 69572 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12917 2918 2919 2920 29213479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:21

Kierowca kierowcy nie równy, zależy kto jak podchodzi do swoich obowiązków. Jak tato nie będzie miał to siłą rzeczy ja też, więc nie umiem pojąć czasami takiego postępowania.


Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ciężko jest znieść prawdę. A prawda jest taka, że większość kierowców, którzy mają stałą czy od godziny płacone to mówią: "Jo to mam [wycenzurowano] bo stary płaci mi od godziny to niech se łeb urywa". A jak jest na akord, z kilometra czy od frachtu to nagle jakoś człowiek bardziej się stara zrobić robotę. Oczywiście wszędzie potrzebny jest zdrowy rozsądek. U mnie jest taki jeden co to kilka, lat temu wiecznie nigdzie by nie zdążył, tego się zrobić nie da. Teraz jak ma kredyt na głowie i trzeba robić, to dwa kółka na Austrię to nie problem czy weekend w trasie. Bo to taka natura ludzka, jak jest stała płacona to się robi byleby odbębnić swoje.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:27

No ale właśnie ja o tym mówię.

Skoro wiesz, że Ci kierowca ściemnia to dlaczego się zgadzasz, żeby pojechał do domku?

To ty masz wiedzieć ile on ma rzeczywiście czasu i czy jest w stanie to zrobić, a nie on o tym decydować.

Po prostu robią Ci kompletną samowolkę a ty na to przytakujesz.


Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

Kierownik wychodzi totalny brak kontroli co robia twoi szoferzy.
skoro im pozwalasz to korzystają.
jak taki zawodnik ci tłumaczy że ma 20% więcej jazdy niż Ty na tej samej trasie to gdzie On był??? wydrukuj mu raz czy drugi dniówkę z tacho i pokaz mu swoją może zrozumie.
zupełnie inna sprawa jest robota bez planu "na hurra" ja moich spedytorów skutecznie tego oduczyłem od razu przy umawianiu się na robotę zgłaszam że może być "problem" (uwielbiam to słowo) i z reguły jak dzwonię " z problemem" wiedza że naprawdę coś się dzieje i trzeba wysilić komórki by temu zaradzić.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Jaki brak kontroli, jak właśnie w wyniku kontroli wyszedł temat?

Na jednym aucie mam gps. I jak wyszło że miał być czas, a kierowca twierdził że nie ma, to powiedział że "bo ten gps ci źle pokazuje" :D .

Finał jest taki, że z jednymi da się pracować a z innymi nie. Ot polski kierowca.

Ps. On wtedy nie pojechał do domu. Jak postawiłem na ostrzu noża, nagle czas się znalazł.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 16 maja 2020, 22:53

Na to wychodzi że najlepiej być kierowcą właścicielem z jednym autem i się martwić o siebie.


Post Wysłano: 16 maja 2020, 23:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Albo jeździć z nimi i ich odpowiednio „motywować”. Jak miałem epizod z własnym transportem to jeździło z nami 2 asów mojego wujka. Ja i drugi koleś co jeździliśmy dla siebie sami robiliśmy większy obrót jak oni dwaj razem wzięci. Bardzo ciężkie przypadki, non stop im brakowało czasu bo oni to pi3rd0lo

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 16 maja 2020, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kieras, większe światło rzucasz na Twoje podejście do łączników,ale powtórzę nie wszyscy mają tak wysprzęglone.Serio masz chyba od dłuższego czasu "ciekawy" skład i szczerze nie zazdraszczam.Dlatego wolę po 2tyg trzasnąć drzwiami,i jechać na chatę, wziąć na koniec miesiąca odpowiednie za to wynagrodzenie i mieć za sobą tematy transportu chociaż na tydzień... :mrgreen: Już kilka razy chodził mi po głowie swój transport,ale wobec tego co zarabiam obecnie,ta górka która zostałaby więcej za ten cały "bajzel" wiążący się z tym, dziękuję tu wysiadam... :U Jeszcze jak masz sam jedno auto, może to inne podejście,ale dziś w tych ciężkich, niepewnych czasach,ja Wam co macie swoje firmy szczerze współczuję.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 16 maja 2020, 23:22

Może przez wirusa czasy dla haziajów będą lepsze, już nie będzie tylu kierowców co po krzywej minie u bossa się już będą zwalniać. :D


Post Wysłano: 17 maja 2020, 8:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Zdecydowanie tak jest. Wczoraj wrzuciłem ogłoszenie. Telefon gorący, jak nie połączenie, to powiadomienie o mailu. 3/4 zgłoszeń od rodaków. Nie zraża nawet to, że rozmowę o kasie zaczynam od kwoty o tysiaka niższej niż płacę dotychczas zatrudnionym.


Post Wysłano: 17 maja 2020, 8:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

To ja się zgłaszam. Tylko robotę tak proszę ułożyć, abym z Klaudkiem jednym autem dojeżdżał :D


Post Wysłano: 17 maja 2020, 8:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Nie no skład ogólnie jest bardzo spoko, te historie to z wcześniejszych lat, ludzi których już nie ma. Ci którzy są nadal to większość po kilka lat, i nie ma takich krzywych akcji, choć zdarzają się lepsze i gorsze chwile, jak wszędzie :wink:.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 maja 2020, 9:13

Cytuj:
Zdecydowanie tak jest. Wczoraj wrzuciłem ogłoszenie. Telefon gorący, jak nie połączenie, to powiadomienie o mailu. 3/4 zgłoszeń od rodaków. Nie zraża nawet to, że rozmowę o kasie zaczynam od kwoty o tysiaka niższej niż płacę dotychczas zatrudnionym.
Problem w tym , że obecnie mało która firma ma nadmiar roboty , więc ciężko o zmianę na lepsze w takiej sytuacji. Ale spokojnie , bo część firm się wykruszy , część zredukuje flotę , a jak już wszystko ruszy to rekiny transportu znów dobiorą po kilka skladów i wszystko wróci w krótkim czasie do sytuacji sprzed kryzysu , czyli milczacego telefonu :D


Post Wysłano: 17 maja 2020, 9:23
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

U znajomego w firmie, szef chciał tymczasowo zmienić system wynagrodzenia, żeby jakoś przetrwać ten dziwny okres. 2 chłopaków się nie zgodziło bo jak to dziad sobie myśli. Zwolnili się, a na drugi dzień wrócili i darli wypowiedzenia bo okazało się, że w miejscu gdzie miała być robota jej nie było i ostatecznie wrócili zgadzając się na jeszcze gorsze uposażenie, niż dzień wcześniej im oferowano.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 maja 2020, 9:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Zdecydowanie tak jest. Wczoraj wrzuciłem ogłoszenie. Telefon gorący, jak nie połączenie, to powiadomienie o mailu. 3/4 zgłoszeń od rodaków. Nie zraża nawet to, że rozmowę o kasie zaczynam od kwoty o tysiaka niższej niż płacę dotychczas zatrudnionym.
Podobno na parkingu jest taka teoria ' W dzisiejszych czasach tylko dziady wrzucają ogłoszenia,porządna firma ma komplet i do przyjęcia prowadzone są zapisy' :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 17 maja 2020, 9:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ja potrzebuję 75 szoferów, jakby ktoś się rozglądał.
System 2/1, automotive, CZ-DE, dojazd busem z Legnicy ,baza niedaleko Pilzna w CZ.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 17 maja 2020, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

Korni bez urazy ale jak zatrudniacie takich asów jak widziałem to .... szkoda gadać.
tak w skrócie jazda tylko do przodu z cofaniem słabiutko - pojazdy były prawie na pewno spod automotiva.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 17 maja 2020, 10:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Ciekawe, czy Ty jeśli miał byś znaleźć 75 ludzi, to przyjął byś elitę, czy poprostu kogo się trafi? I to jeszcze do Firmy Której Nazwy Nie wolno Wymieniać :D .
Przecież oni wszyscy w gadce, to są najlepsze asy na świecie, a wykonaniu no to tak jak widać.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 maja 2020, 10:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Są też fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Przy tych ilościach niebywale ciężko stworzyć "dream team".

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 17 maja 2020, 10:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

kolos tylko podstawa jakaś taka słabiutka :D .

Kierownik dlatego ja łyżeczką a nie chochelką konsumuję.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2919 z 3479 [ Posty: 69572 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12917 2918 2919 2920 29213479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: