Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Ehhh...Matez kiedy Mój Tata Dołączy do Kierowców Soczystej Pomarańczki... :] Już tam dzwonił już się umawiał i nagle mu się odwidziało...Ale nie bój nic może się zobczymy kiedyś w Oss :D Bo Tata tylko do tego zawodu się nadaje :mrgreen:

Wracając do Wakacji...Bardzo Fajnie się to czyta, filmiki fajne, zdjęcia bardzo ciekawe, mesiek...hmmm...może być :D Ja bym nie pogardził, twój Tato rozmawia z tobą jak z kolegą po fachu 8) Pozdrów go ; )


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2007, 12:45
Posty: 408
Lokalizacja: (Z)Dolny śląsk

Witam Matez, trasy niezwykle ciekawe z ostatniej trasy spodobały mi się 3 zdjęcia :
nr.1 http://img212.imageshack.us/img212/4660/dsc02368ip4.jpg
nr.2 http://images34.fotosik.pl/56/40ff0f2a3e0f8da8.jpg
nr.3 http://images33.fotosik.pl/57/84b2869e42a3bcc9.jpg
Pozwolisz że zdjęcie nr.1 zagości u mnie na tapecie?

Cytuj:
Szkoda Matez, że nie pociągnąłeś dalej tego filmiku...
Krótko mówiąc masz przerąbane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

_________________
Semper Fidelis


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lis 2007, 21:15
Posty: 4
GG: 6615041
Lokalizacja: POLSKA

no chłopie super trasKa:) napewno ta trasa dla ciebie wiele znaczyc jesli to pierwsza:D ja mialem tak samo jak tez pierwszy raz wujek wzial mnie w trase :mrgreen: tzn cieszylem sie


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lip 2007, 12:09
Posty: 6

Nie wiem czy to przypadek ale to właśnie trój opis trasy trafił do PC Formatu 1/08 na stronie 112 lub 122
a teraz ode mnie ten opis jest za*******e zarąbisty


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Witam wszystkich ponownie i przepraszam za nieodpowiadanie na pytania,już się to nie powtórzy.Czas więc zacząć piątą część,ale zanim to zrobię chciałbym wam pokazać stronę z PC Format na której jest zdjęcie mojego opisu,ponieważ zostało opisane w tej gazecie forum wagaciezka.com,dziękuje koledze Patryk_Trucker,że mnie o tym poinformował.
Obrazek

A więc zaczynamy kolejny dzień,6 lipiec 2007.Godzina 4:30,okropny dźwięk budzi mnie i tatę,to budzik w telefonie.Wstałem bez problemu,nie byłem śpiący.Za oknem jeszcze ciemno,umyliśmy się i ubraliśmy.Koledzy z Manów Tga nie spali,jeszcze krótka rozmowa z nimi,a następnie powrót do kabiny.O 5:00 "pomarańczek" wystartował z ossowa.Do celu mamy 108 kilometrów,poniżej przedstawiona jest nasza trasa na mapie.
Obrazek

Film przedstawiający wyjazd z bazy.

LINK http://www.youtube.com/watch?v=ufiNHQ8M9Es


Następnie wjeżdżamy na drogę A59,kierujemy się na 's-Hertogenbosch.Następnie dojeżdżamy do skrzyżowania z drogą A2,my jedziemy na północ na Utrecht aby dojechać do A15,która bezpośrednio prowadzi do Rotterdamu.Niestety dopiero przed Rotterdamem byłem w stanie robić zdjęcia,gdy było już jasno.A więc zaczynamy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Do Rotterdamu pozostało nam jeszcze 23 km,a do Dordrecht 7 km.
Obrazek

Jesteśmy coraz bliżej Rotterdamu,teraz mamy 3 pasy ruchu.
Obrazek

Jedziemy,jedziemy,jedziemy,a nagle ciemno.Wjeżdżamy do tunelu,właściwie to ciemno nie było.
Obrazek Obrazek

Koledzy nas wyprzedzają i to sporo kolegów.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie z drogą A16,my jedziemy na Europoort natomiast A16 prowadzi na Den Haag,a w drugą stronę na Bredę i Dortrecht.
Obrazek

Cztery pasy ruchu tu i cztery pasy ruchu obok,właściwie to można by rzecz ,że osiem pasów.Krótki odcinek na którym A16 i A15 są obok siebie.
Obrazek Obrazek Obrazek

A16 odchodzi na północ,a A15 na zachód.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Zjechaliśmy z wiaduktu,mkniemy dalej w stronę portu.
Obrazek

Za 900 metrów zjazd na autostradę numer 29,kierunek Zierikzee i Roosendaal,tędy można również dojechać do portów 1200-2000.
Obrazek

Dojechaliśmy do zjazdu,my zostajemy ciągle na tej samej drodze.Kierujemy się do portów 2000-9900.
Obrazek Obrazek

Z prawej strony widzimy już port.
Obrazek

''Kasia'' teraz prowadzi nas na A4.
Obrazek

Po lewo kanał portowy.
Obrazek

''Kasia'' nas źle pokierowała,musimy zawracać.Zjechaliśmy z autostrady,aby zrobić nawrotkę.
Obrazek Obrazek Obrazek

Z powrotem na autostradzie.
Obrazek

A co za oknem pasażera ?
Obrazek Obrazek

Teraz kierujemy się na porty 2800-9900.Zapomniałem dodać,że numer określający firmę w której mamy rozładunek to 3011.
Obrazek

Pierwsze światełka,"Kasia" mówi skręć w prawo,drugie światełka "skręć w prawo".
Obrazek Obrazek Obrazek

Po chwili znów w prawo,wiadukt.Coraz bliżej naszego celu.
Obrazek Obrazek

Po prawo autostrada,a po lewo kanał portowy.
Obrazek Obrazek

Vos | Logistics :D Z początku myślałem,że to tutaj mamy rozładunek.Lecz jest to magazyn Vos'a,skręcamy w lewo.
Obrazek

Kasia krzyczy,że dotarliśmy do celu.Teraz tylko sprawdzić,która to firma.
Obrazek

Koniec drogi,przed nami woda.Nasz pomarańczek nie pływa,więc zwracamy.
Obrazek Obrazek

Zaparkowaliśmy auto,tata poszedł sprawdzić,która to firma.Natomiast ja zostałem w samochodzie.
Obrazek Obrazek

Wiadomo już,która to firma.No to wjeżdżamy,mamy godzinę 7:00.
Obrazek Obrazek

"Roburek" zaparkowany.Tata zaczął czatować z Fleet Managerem.Zrobiliśmy sobie "pyszną" zupę w proszku.
Obrazek Obrazek

Chwila i wołają nas żebyśmy podjechali pod rampę.Musiałem wyjść z kabiny pomóc tacie,udało się."Roburek" już pod rampą,a obok nas ładny daf.Korzystając z okazji,że kierowcy nie ma zrobiłem zdjęcie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Wróciłem do kabiny,wyjąłem chleb,masło i zrobiliśmy śniadanie.
Obrazek Obrazek

Wreszcie przyczepa została rozładowana,teraz czas na resztę.A więc odjeżdżamy na chwilę od rampy,aby odpiąć przyczepę.Teraz czas na filmik.

LINK http://pl.youtube.com/watch?v=u0-7wlfqcHU


Przyczepka już odczepiona,wracamy pod rampę.
Obrazek

Wyszliśmy aby zrobić sesję zdjęciową.Następnie wróciliśmy do kabiny i czekaliśmy,czekaliśmy.Tata zajął się dokumentami a ja zacząłem odpoczywać na leżance.
Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz otoczenie "roburka".
Obrazek Obrazek

Wreszcie przychodzi Holender i mówi,że koniec rozładunku,wracamy po przyczepkę.Po chwili przyczepa podpięta,póki co stoimy na firmie i czekamy na kolejne zlecenie.Korzystając z okazji wyszedłem aby zrobić zdjęcia.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Wróciłem do kabiny,dostaliśmy już nowe zlecenie.Mamy jechać do ETTEN LEUR (59 km od Rotterdamu).Natomiast rozładunek mamy w Chalon-S-Saone (Francja).Pierwsza mapa przedstawia trasę z Rotterdamu do Etten Leur,druga natomiast trasę z Etten Leur do Chalon-S-Saone.
Obrazek Obrazek

O godzinie 13:15 ruszamy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Stanęliśmy jeszcze na chwilkę na boku.
Obrazek Obrazek

Pomarańczka ponownie w ruchu,do przodu,do przodu.
Obrazek Obrazek

Kanał portowy,a dwa słowa jeszcze dodam o porcie.Port jest wielki,chyba cały dzień można go by było go zwiedzać.Nie jestem pewien,ale czy to nie jest największy port na świecie ?
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Brama rafinerii Shella i zbiorniki po prawo.Rafineria,ten obiekt również wywarł na mnie spore wrażenie.
Obrazek Obrazek

Kolega z Polski w drugą stronę myka.
Obrazek

Zaraz będziemy na autostradzie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Już prawie,prawie.
Obrazek

Autostrada,można przyśpieszyć.Więc pędzimy do Etten-Leur.
Obrazek Obrazek

To zdjęcie oddzieliłem,aby zwrócić uwagę na Scanię Vos'a z niebieskim kontenerem,która jest na wiadukcie.Ahhhh :)
Obrazek

Robi się ciasno,dodaję iż jesteśmy na drodze A15,wracamy się do A16.
Obrazek

Pada deszczyk pada,kiedy wreszcie będzie ładna pogoda ?
Obrazek Obrazek Obrazek

Jesteś ponownie w miejscu gdzie A16 i A15 są obok siebie,kierujemy się na Bredę.
Obrazek

A15 odchodzi na wschód,natomiast my wjeżdżamy na A16.Na chwilę chcę odbiec od tematu,chciałbym zapytać czy wiecie w jakim celu dźwigi na lawecie wożą samochód ?
Obrazek Obrazek

Jesteśmy już na A16,zerknięcie ile kilometrów zostało.Breda-35 km,Dordrecht-7 km,Zwijndrecht-3 km.A w stronę przeciwną jedzie podwykonawca Vos'a (niebieskie Volvo pod silosem).
Obrazek

"Makaroniarz" nas bierze lewym pasem.
Obrazek Obrazek

Pociąg również nas wyprzedza,oj słabi jesteśmy.
Obrazek

Z prawej jak i zarówno z lewej strony woda,dużo wody.To bardzo mi się w Holandii,czyli kanały wodne.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie z A59 i A17,kierunek Roosendaal,Bergen Op Zoom.My nadal kierujemy się na Bredę,na odcinku drogi,którym jedziemy A59 i A16 stanowią jedną całość.
Obrazek Obrazek

Stacja benzynowa Den Hoek.
Obrazek

A59 odbija na wschód,kierunek s'Hertogenbosch.My zostajemy na A16.
Obrazek

Obsługa autostrady na boku.
Obrazek

Kolejne skrzyżowanie,tym razem z autostradą numer 58.Teraz kierujemy się na Etten-Leur.
Obrazek Obrazek Obrazek

Jesteśmy na A58,do Etten-Leur pozostało nam jeszcze 6 km.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zjechaliśmy z autostrady,następnie skręcamy w prawo.
Obrazek Obrazek

Światełka.
Obrazek

Na następnych skręcamy w lewo,póki co "Kasia" nas prowadzi do celu.
Obrazek

Tata w akcji.
Obrazek

"Skręć w prawo".
Obrazek

"Dotarłeś do celu",tata poszedł z papierami.
Obrazek

Okazało się,że trzeba w inne miejsce podjechać,aby złożyć papiery.A więc podjechaliśmy,"Roburek" zaparkowany,tata poszedł do biura a ja wyciągnąłem laptopa i zacząłem grać w "ciężarówki" rzecz jasna,a konkretniej w 18 Wheels Of Steel:Pethal To The Metal.
Obrazek Obrazek

Po 15 minutach wrócił tata,trzeba było założyć kamizelkę i buty,więc to zrobił.Tata gotowy,wjeżdżamy na firmę o godzinie 14:30.
Obrazek Obrazek Obrazek

Ustawiliśmy się,tata poszedł zająć się plandeką.Pamiętam,że sporo musiał się namęczyć,ponieważ był bardzo silny wiatr.Niestety nie mogłem mu pomóc,zakaz wychodzenia z kabiny.W takim razie wyciągnąłem w laptopa i zacząłem ponownie grać w "ciężarówki".Korzystając z okazji,że "widlak" pojechał,wyszedłem z kabiny zrobić zdjęcie.
Obrazek

Przerwa w grze,aby zrobić zdjęcia zza szyby.Zdjęcia zrobione to dalej pędzę swoim "roburkiem" w grze.
Obrazek Obrazek

Skończyli nas ładować,no to w drogę.Jak widać na zdjęciach,nie tylko my z Vos'ów tu byliśmy,stał też Man F2000.Wyruszyliśmy o godzinie 17:45,do Chalon-S-Saone mamy 703 kilometry,ponad 2 godziny spędziliśmy na firmie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Wyjechaliśmy z firmy.
Obrazek Obrazek

Ładne Volvo w drugą stronę pomyka.
Obrazek

Wybiła godzina,a więc stanęliśmy na boku aby wymienić tarczkę.
Obrazek

Ponownie w ruchu na autostradzie numer 58.
Obrazek

Skrzyżowanie z A16,my kierujemy się na Antwerpen.
Obrazek Obrazek Obrazek

No to pędzimy.
Obrazek

Skrzyżowanie.
Obrazek

Skończyły się trzy pasy ruchu,teraz mamy dwa.
Obrazek

Belgia wita.
Obrazek Obrazek Obrazek

A po lewej stronie wiatraki.
Obrazek

Pierwszy zjazd po stronie belgijskiej na Zundert i Meer.
Obrazek

Koledzy gazują na lewym pasie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

De Rooy a za nim mkną Vosiki !
Obrazek Obrazek Obrazek

Za chwilę wjedziemy na Ring Antwerpen,nasz kierunek to Gent,Brussel,Luik.
Obrazek

Jesteśmy na Ringu,zjazd do centrum Antwerpen.
Obrazek

Antwerpen.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kolego z tego pociągu,jak tam lecisz na Antwerpen to czysto było. :)
Obrazek

"Zjedź,następnie pojedź drogą ekspresową".Tak jest pani Katarzyno,wjeżdżamy na E19 (A1),kierunek Bruksela.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Czyściutko,gazu,gazu.
Obrazek

A1 się kończy,wjeżdżamy na RO Ring Bruksela,kierunek Bruksela,Leuven,Luik,Namen,a w prawo na Gent.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Kasia mówi,że ciągle prosto,w takim razie do przodu.
Obrazek Obrazek

Zjazd na drogę |A3| E40 (Bruksela,Leuven,Luik).
Obrazek Obrazek

Nadal na Ringu.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zjeżdżamy z Ringu,prosto droga prowadzi na Bergen,Charleroi,Waterloo.My zjeżdżamy na E41,kierunek Luxemburg,Namen,Bruksela.
Obrazek

Teraz skręcamy w lewo na Luxemburg,Namen natomiast skręcając w prawo jedzie się na Brukselę.
Obrazek

Jesteśmy już na E411.
Obrazek

Po lewo salon Smarta.
Obrazek

Mknie "roburek" mknie autostradą.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Dochodziła godzina 20:00,czas pracy się kończył.Musieliśmy zjechać na pauzę,tak też zrobiliśmy.

LINK http://www.youtube.com/watch?v=XM2eHjpmKu0


"Pomarańczek" zaparkowany to poszliśmy na stację zobaczyć co jest ciekawego,właściwie to nic nie było.Wróciliśmy do samochodu.Początkowo myśleliśmy,że jesteśmy tylko my z Polski.Okazało się,że jest też kolega z Polski,z firmy Krismar.Przyszedł do nas,zapytał czy był tata w Szwajcarii,ponieważ on jedzie pierwszy raz.I tak zaczęła się rozmowa,później przyjechał kolega z Vos'a Scanią 124L pod silosem.W takim towarzystwie spędziliśmy wieczór,wtedy też zaliczyłem wizytę w Scanii R380 Highline kolegi z Krismara.Chciał mi zaprezentować nagłośnienie,byłem pod wrażeniem.Nie ma nawet czego porównywać z tym co mieliśmy w "roburku".O godzinie 24:00 każdy poszedł do swojego auta,my zrobiliśmy sobie kolację i położyliśmy się spać.Jeszcze zdjęcie naszej kolacji,ale co to jest to nie pamiętam.
Obrazek

KONIEC

Dziękuje wszystkim,którzy skomentowali mój opis.Miło jest po kilku godzinach pisania zobaczyć,że komuś się to podoba.Przepraszam za jakość zdjęć,lecz popełniłem błąd zmniejszając zdjęcia za pomocą http://www.fotosik.pl,więcej razy to się nie powtórzy.W najbliższym czasie wzbogacę resztę części w mapy.Kolejna część tym razem nie za miesiąc.Obiecuję,że pojawi się w ciągu maksimum 7 dni,ponieważ śpieszy mi się aby zrobić jak najwięcej części przed feriami.To by było na tyle.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć ? Napisz na pw lub gg.

Tą część dedykuję Michowi,który ciągle motywuję mnie do pisania kolejnych części.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Ostatnio zmieniony 16 sty 2008, 0:36 przez Matez, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No nareszcie, już myślałem z nigdy się nie doczekam kolejnej części. Jak zawsze świetnie opisana, czuje się jak bym jechał z wami :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Po prostu zajebis*y opis. Bardzo mi się podobał. A te mapki to strzał w dziesiątkę. Miałem się coś spytać ale z wrażenia zapomniałem :mrgreen: Pozdro. I tak czekamy na więcej więc się nie zapominaj :wink:

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:07
Posty: 64
GG: 0

Opis tras twój jest najlepszy.Oglądając opis wyobrażałam sobie zę siedze na miejscu pasażera.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Matez te Twoje opisy naleza do scislej czolowki przedstawianych tutaj tras. Dodajesz sporo fotek z drogi jednak jest i miejce na krajobrazy co mnie cieszy. Nie musze chyba mowic ze to co piszesz jest bardzo szczegolowe. Starasz sie zlapac kazde miejsce w ktorym jestescie przez co jest sporo fotek. Jednak czas stracony na czytanie opisu jest czasem mile spedzonym. Do tego filmiki ktore ukazuja codzienne zycie kierowcy. Nie zapominasz takze o tym co szamiecie. Naprawde bardzo szczegolowo. Pozdrawiam i czekam na kolejne odslony.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

No, na ten opis czekałem :wink: Lubię go ze względu na sporą ilość fotografii z załadunków i rozładunków, a te mnie najbardziej interesują. Poza tym filmiki w których słychać dźwięk silnika i rozmowy zamiast podkładu muzycznego - za to wielki +. Fajnie poczytać i pooglądać tak szczegółowe opisy, kiedy ma się świadomość, że samemu prawdopodobnie nigdy się tego nie doświadczy :)

_________________
Czerwone i bure


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1278
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Rotterdam, Ridderkerk, Barendrecht, Antwerpia czyli moje okolice 8) Fajnie jest popatrzeć na miejsca gdzie przebywa się praktycznie pare razy w miesiącu :wink: A co do opisu jak zawsze dużo fotek, wszystko ładnie i dokładnie. Wielki +.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2007, 13:28
Posty: 21
Lokalizacja: UK

Powiem krotko: za relacje z Twoich tras
Big Respect
Zawsze ogladam/czytam/slucham z przyjemnosia. Tak trzymaj.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

bardzo podobają mi się twoje recenzje-miło się je czyta a fotki też niczego sobie
mam takie pytanko-w jaki sposób ty i twój tata dojeżdżacie do Oss??
Czy może VOS ma jakąś inna bazę z której startujecie :?:

_________________
gdzieś w unii


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2007, 7:15
Posty: 21
Lokalizacja: Bytom

powiem ci kolego ze super opisujesz te trasy z ojcem

ja rok temu przestałem jezdzic ale ciagnie mnie znow za kolko jak cholera czas pokaze

dzieki tym twoim opisom powracaja moje wspomnienia

musze o tym pomyslec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Zakład Transportu i Spedycji Lasów Państwowych


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lip 2007, 17:10
Posty: 8
Lokalizacja: Biała Podlaska

To to sie nazywa doskonele opisana trasa!!Czekam na nastepne czesci!!Pozdr.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lip 2007, 12:09
Posty: 6

Super kolejny opis. mam 2 pytania:
1. ta firma w rotterdamie to ta która mieści się koło 2 petroleumhaven? ta przy której tak strasznie śmierdzi???
2. napisz kiedy masz ferie bo napewno pojedziesz w trasę a to oznacza kolejne super recenzje...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Cytuj:
bardzo podobają mi się twoje recenzje-miło się je czyta a fotki też niczego sobie
mam takie pytanko-w jaki sposób ty i twój tata dojeżdżacie do Oss??
Czy może VOS ma jakąś inna bazę z której startujecie :?:
Kolego ja wraz z tatą wyruszałem ciężarówką z Mińska Mazowieckiego,w tym mieście jest baza Vos'a.Nie wyruszaliśmy z Oss.
Cytuj:
Super kolejny opis. mam 2 pytania:
1. ta firma w rotterdamie to ta która mieści się koło 2 petroleumhaven? ta przy której tak strasznie śmierdzi???
2. napisz kiedy masz ferie bo napewno pojedziesz w trasę a to oznacza kolejne super recenzje...
Z tego co pamiętam kolego to nie było tam żadnych zapachów nie przyjemnych dla nosa.Firma na której byłem mieści się na ulicy Propanweg.Ferie już mi się zaczęły,od 26 stycznia.Prawdopodobnie nie pojadę w trasę,ponieważ stracę 2 tygodnie szkoły i mama nie chce się na to zgodzić.A trochę mam z nią na pieńku,ale kto wie może uda mi się wyprosić wyjazd.Po trzecie zgubiłem aparat,więc nie wiem jakby to było ze zdjęciami.W takim wypadku planowałem godzinę kręcenia kamerą na dzień.No zobaczymy czy pojadę.

Niestety kolejna część znów z opóźnieniem,pewne sprawy prywatne na to wpłynęły.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 18:24
Posty: 30
GG: 9161301
Lokalizacja: Wiśniowa k.Rzeszowa

Kolego Twoje trasy sa swietnie opsiane, zazdroszcze Ci ze tak jezdzisz:) Mam pytanko, wspomniales ze kozystales z internetu gdzies na postoju, jak jest z internetem na zachodzie europy, z platnym i bezplatnym?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 20:54
Posty: 213
Samochód: FSC Żuk A11B+Schmitz 1995r
Lokalizacja: Sobienie Jeziory WOT

Niezłe to. Czekamy na więcxej. W pierwszej części znane okolice. Szkoda że nie powiedziałeś że będziesz jechał tamtędy. Złapał bym okazję w postaci brata alboo taty jak by był i nyś sie stukneli na Cpn. Znane są sobienie :D

_________________
Ale pompa już pękła!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2007, 16:44
Posty: 16
GG: 3385642
Lokalizacja: Modlnica

Ciekawa traska, foty piękne :wink: . Oby było jeszcze więcej takich opisów. :wink:

_________________
Scania : KING OF THE ROAD!!!

[img=http://img185.imageshack.us/img185/1088 ... zh5.th.jpg]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: