Strona 15 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1723 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lut 2010, 23:16

właśnie zauważyłem:

http://etransport.pl/forum39571.0.html
jest może ktoś kto właśnie współpracuje z dls jak wygląda kooperacja z tą spedycją.Sporo samochodów się ładuje właśnie u mnie w mieście


Post Wysłano: 03 lut 2010, 23:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

viewtopic.php?f=44&t=20654&hilit=premium

Kolegi tata jeździł pod DLS, zapytaj na PW ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 03 lut 2010, 23:59

dzięki


Post Wysłano: 04 lut 2010, 0:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Osobiście nie wybrałbym żadnej, choć tylko Thermo-Traxs daje możliwość utrzymania się(bez zarobku oczywiście). Jestem tego zdania, że na cudzym to nigdy się nie zarobi i tak jest w przypadku jeżdżenia z naczepami tych firm. A co do samych ładunków to stawka na pewno nie będzie większa jak 0.8 EUR. Jeden mały plus tych firm to małe puste przebiegi.


Post Wysłano: 04 lut 2010, 0:43

ale ponoć jest takie coś że jak się ciąga czyjeś naczepy to jest większe prawdopodobieństwo że będą ładunki bo ciąga się naczepę,choć to prawda najlepiej ciągać własną bo spłacisz i masz ją na własność i stawka na chłodni powiedzmy 1,0-1,4E/km


Post Wysłano: 04 lut 2010, 1:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
ale ponoć jest takie coś że jak się ciąga czyjeś naczepy to jest większe prawdopodobieństwo że będą ładunki bo ciąga się naczepę,choć to prawda najlepiej ciągać własną bo spłacisz i masz ją na własność i stawka na chłodni powiedzmy 1,0-1,4E/km
To czy masz swoją czy ichnią naczepę nie ma większego znaczenia, ojciec tak jeździ po LKW Walterem firaną (nie dzierżawioną) i frachty są normalne, bez przestojów.

Co do stawek, które podałeś, to górna granica jest praktycznie nieosiągalna pod spedycją, 1E jest już "dobrym" wynikiem...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 04 lut 2010, 1:14

wiem 1.5e/km to może wyjść ale pod warunkiem fracht Hiszpania-Moskwa to podejdzie ale na chłodni to stawka w miarę do przeżycia to powiedzmy 0,9-1,0e to dobrze


Post Wysłano: 05 lut 2010, 0:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
wiem 1.5e/km to może wyjść ale pod warunkiem fracht Hiszpania-Moskwa to podejdzie ale na chłodni to stawka w miarę do przeżycia to powiedzmy 0,9-1,0e to dobrze
Mając ich naczepę oczywistym jest, że masz zagwarantowaną robotę. A co do tych stawek na Moskwę z Hiszpanii to marzenie :wink:


Post Wysłano: 05 lut 2010, 1:18

JoHn to nawet pod chłodniami stawki również poleciały


Post Wysłano: 05 lut 2010, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
witam zamieszczę tutaj moje pytanie aby nie tworzyć niepotrzebnego zaśmiecania forum pytanie dotyczy chłodni są może spedycje dla chłodni mam namyśli tu coś w rodzaju spedycja LKW WALTER firanki i plandeki ale czy wy znacie spedycje dotyczące chłodni będę wdzięczny za informacje na ten temat
pozdrawiam
Nie wiem czy to Cię zainteresuje, ale Fresh Logistics również oferuje ładunki na chłodnie(tylko). Tutaj :arrow: http://www.freshlogistics.com.pl/sub.php?p=36&lng=pl
Nie mam pojęcia co do płac, warunków itp. Może wie ktoś jak tam jest ?

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 05 lut 2010, 19:39

dzięki kolego


Post Wysłano: 24 sie 2010, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2010, 18:05
Posty: 24
GG: 0
Samochód: scania 124l 470

wiecie może po ile firmy potrącają za eurohaki?


Post Wysłano: 28 paź 2010, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2010, 21:47
Posty: 1
GG: 0

Koledzy proszę o opinię o naczepie chodni FRAPPA. Mam taką do zakupu rocznik 2008, agregat Carrier Maxima 1300. Chodzi m głównie o wytrzymałość tych naczep. Nie jest pewnie tak trwała jak Schmitz, ale za to znacznie tańsza i pewnie szczelniejsza, bo nie ma zabudowy panelowej. Bardzo czeto przewozimy towary na głębokim mrożeniu, jaka jest szczelność? Najszczelniejsza naczepa jaką mam to naczepa marki Vedecar. Kierowca chwalił się wioząc lody jak dowalił na -25 to 2-3 razy w ciagu nocy się załaczyła tylko, a było to latem. Ciekaw jestem czy ktoś potrafi się wyrazić na temat Frappy. Cenę jest kusząca, ale nie wiem jak to się ma do szczelności i wytrzymałości. Naczepa jest w fajnym stanie, bo w miarę świeża. Proszę o pomoc. Dziękuję.


Ostatnio zmieniony 31 paź 2010, 1:07 przez Danio, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczelniejsza a nie szzelniejsza.


Post Wysłano: 30 paź 2010, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2009, 10:48
Posty: 158
Lokalizacja: KLI

mam jedno nietypowe pytanie ale związane z transportem chłodniczym, możecie mi podać większe ubojnie na północy Polski? tzn z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego, mam na myśli te największe gdzie bija na cala Polskę lub na zlecenie zakładów mięsnych z całej Polski


Post Wysłano: 04 lis 2010, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2010, 18:33
Posty: 7
GG: 0
Samochód: MB Actros 2544 mpII

Przedewszystki to DUDA zaklady mięsne

_________________
Mało pisze dużo czytam.


Post Wysłano: 04 lis 2010, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Przedewszystki to DUDA zaklady mięsne
Jeśli dla Ciebie DUDA pochodzi z północy kraju, to gratulacje ;)


Post Wysłano: 07 lis 2010, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Oto Dafik którym jeździłem :wink:
Obrazek

Scania z wysp złapana na rozładunku w firmie Vion we Frankfurcie nad Menem
Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 25 lis 2010, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2010, 19:25
Posty: 1
GG: 0

Jako, że to mój pierwszy post na forum, to witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Mam pytanie odnośnie chłodni firmy Chereau i Samro, chciałem się dowiedzieć jakie są różnice
w konstrukcji i wymiarach ramy itp. Pytam ponieważ spotkałem się z ogłoszeniami typu
"sprzedam Chereau - Samro". Jeżeli macie jakąkolwiek wiedzę w tym temacie to będę wdzięczny
za każdą podpowiedź. Może ktoś dysponuje specyfikacją techniczną tych chłodni?

Z góry dzięki

Pozdrawiam


Post Wysłano: 26 lis 2010, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 maja 2010, 15:11
Posty: 176
GG: 6760669
Lokalizacja: Kraków

witam, mam dosc pilne pytanie bo potrzebuje to do prezentacji na studia: jaka jest temperatura transportu jaj do wylegu w chlodniach (np firma Sztuder)? z gory dzieki


Post Wysłano: 28 lis 2010, 0:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
witam, mam dosc pilne pytanie bo potrzebuje to do prezentacji na studia: jaka jest temperatura transportu jaj do wylegu w chlodniach (np firma Sztuder)? z gory dzieki


Może to Cie zainteresuje?
http://stewor.w.interia.pl/drob/3.htm


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 15 z 23 [ Posty: 457 ] Przejdź na stronę Poprzednia 113 14 15 16 1723 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: