Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 0:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Trzeba przyznać, że sposób opisu trasy jest bardzo interesujący i z zaciekawieniem takie się czyta. Nie jest może zbyt długi, ale za to bardzo treściwy i wszystkie ciekawe informacje/zdarzenia można w nim znaleźć. Muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawiły zdjęcia, niektóre kadry są naprawdę bardzo ładne, pasażer pod tym względem spisał na "piątkę z plusem". :wink: Czekamy na kolejne, równie ciekawe recenzje. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 9:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Kasia,super opis trasy :mrgreen: Co tu dużo pisać.Zdjęcia jakościowo genialne.Widze na trasie bez większych problemów.Nic tylko jechać :mrgreen: No nic...Szerokości życze.Czekamy na kolejne zapewne bardzo ciekawe recenzje :wink: Pozdrawiam

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Kasiu nie stałaś dzisiaj rano na A2 na ok. 250 km w stronę Strykowa? Identyczny maniek tam stał tylko nie wiem czy twój?


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:28 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Kasiu nie stałaś przypadkiem we wtorek w Wenecji na parkingu(takim dużym przy autostradzie:p) o 19.30??
Jechała :!:

Kasiu widziałem Cię 3 :D Pierwszy raz gdzieś tak o 13.30 na dzikim parkingu w Austrii parę kilometrów za Packiem.
Drugi raz na pierwszych bramkach na Wenecji koło 19.30. Twój pasażer odprowadził mnie wzrokiem, ja zresztą jego też, może mnie nawet pamięta :D
Trzeci raz to już pauze robiliście na shelu za bramkami, a to tak gdzieś o 5 rano.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2007, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:28 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

To i ja sie dolaczam....Tez cie Kasiu widzialem...;] Na A4.Za Opolem.Lecialem w Kierunku Katowic , Ty natomiast w przeciwnym...:)

_________________
''...Poznałem chleba różny smak,zjechałem kawał świata.Lecz czas o sobie daje znak,niemłode to juz lata...I nie zazdrość synu nigdy mi,nie zazdrość tego chleba.Nikt nie otworzy tobie drzwi,to nie są drzwi do nieba...''


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 11:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Kasiu nie stałaś przypadkiem we wtorek w Wenecji na parkingu(takim dużym przy autostradzie:p) o 19.30??
Ja również miałem okazję widzieć Kasię pomykającą(w zasadzie pełzającą) w korku w Wenecji! w stronę Triestu!Widzę panowie,że wszyscy jechaliśmy w jedną stronę... :) Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Ale byłby spot :D
Mam nadzieje, ze wszyscy opiszą te trasy :)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Z takim opisem pierwszy raz sie spotkalem. Trzeba przynac ze tresciwy i przejrzysty. Z tym kotletem i Kubusiem to trzeba opatentowac. Pomysl naprawde pomyslowy heheh. Fotki rowniez pozadne. No i widze znajomy Lanos nawet sie ukazal. Pozdrawiam i szerokosci zycze w kolejnych eskapadach.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Kasia często jeździsz do Gdańska? Może jak następnym razem będziesz to dasz znać.Może udało by mi się poznać sławną Kasię i jej fure Wink
Teraz byłam tam pierwszy raz od ho, ho, ho...i póki co prędko tam nie zawitam, w 99% wszystkie powrotne ładunki idą na Śląsk ;)
Cytuj:
Kasiu nie stałaś dzisiaj rano na A2 na ok. 250 km w stronę Strykowa? Identyczny maniek tam stał tylko nie wiem czy twój?
Nie, nie w piątek stałam w okolicach włoskiego miasta Mantova ;)
Cytuj:
Kasiu nie stałaś przypadkiem we wtorek w Wenecji na parkingu(takim dużym przy autostradzie:p) o 19.30??
Raczej tak, nie mam przy sobie tarczek z poprzedniego tygodnia, ale było to gdzieś w okolicach Wenecji, w poniedziałek doleciałam do Wiednia, a następnego dnia właśnie do Wenecji ;)
Cytuj:
Jechała Exclamation
Kasiu widziałem Cię 3 Very Happy Pierwszy raz gdzieś tak o 13.30 na dzikim parkingu w Austrii parę kilometrów za Packiem.
Drugi raz na pierwszych bramkach na Wenecji koło 19.30. Twój pasażer odprowadził mnie wzrokiem, ja zresztą jego też, może mnie nawet pamięta Very Happy
Trzeci raz to już pauze robiliście na shelu za bramkami, a to tak gdzieś o 5 rano.
Hehehe, no mój pasażer niestety nie kojarzy :)
Cytuj:
Hehe też lukałem na psażera, a on na mnie. Był w białej czapeczce i robił sobie kanapeczke Razz Radzo czym jechałeś. Ja o 19.30 też tam stałem, ale tylko na chwile bo byłem wody nabrać.
W białej byłam Ja, pasażer był w czarnej 'Jasia' :P
Cytuj:
To i ja sie dolaczam....Tez cie Kasiu widzialem...;] Na A4.Za Opolem.Lecialem w Kierunku Katowic , Ty natomiast w przeciwnym...Smile
Całkiem możliwe, tylko kiedy to było? :)
Cytuj:
Ja również miałem okazję widzieć Kasię pomykającą(w zasadzie pełzającą) w korku w Wenecji! w stronę Triestu!Widzę panowie,że wszyscy jechaliśmy w jedną stronę... Smile Pozdrawiam
Taa, Wenecja i te stau'y :/ Ogółem Włochy pod względem korków to niestety drugie Niemcy :/
Cytuj:
Ale byłby spot Very Happy
Mam nadzieje, ze wszyscy opiszą te trasy Smile
Ano zgadza się, zgadza byłby zastanawia mnie jedynie dlaczego żaden z tylu kolegów nawet słowa na CB nie powiedział? Ja nikogo z Was nie znam, więc też nie wiedziałam że ktoś z WC, ale jeśli Wy mnie widzieliście to dlaczego cisza? Wychodzi na to że albo nie posiadacie radyjek albo po prostu nie umiecie się nimi posługiwać, no jest jeszcze opcja że nie chcieliście ze mną rozmawiać... Co do opisów tras to myślę że jakaś część moich fotek z trasy do Rzymu ukaże się już w niedziele, bo jak narazie brak mi czasu, jutro rano ładuje w Gliwicach do Liege do Belgi i pedałowanie, chciałoby się pobyć w domu, a tu niestety trzeba jechać :( Tak piękna już ta robota jest :( Mam nadzieję że w przyszłości jeśli ktoś mnie gdzieś zobaczy to odezwie się choćby na tym CB, naprawdę Ja nie gryzę, a fajnie spotkać kogoś kogo poznało się na forum gdzieś tam na szlaku, pozostaje tylko powiedzieć: 'Jaki ten świat jest mały... :D' ;) Pozdrawiam :)

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Witaj Kasiu.... hehehe co to tych radyjek to chyba masz racjie( skad ja to znam :( ) no ale coż nie bede nikogo negował czy ma czy niema poprostu ich osobista sprawa :wink: aaaa co to ,,spotkań,, to chetnie zapraszam jak Bedziesz gdzies w okolicach lub w... Tomaszowie Maz (ps.blisko łodzi :wink: ) to zapraszam na kawusie lub jakbys miala jakis problemik czy coś.... chyba jestesmy w podobnym wielku wiec bedzie miło mi spotkac sie z Tobą.... jesli chciala bys jakies namiary to napisz prosze na priv... odpowiem napenwo :) wiec coż... Zycze jak najwiecej powodzonka i szerokosci oraz tyle samo powrotów co wyjazdów
Ps. spotkanko jak najbardziej niezobowiązujace, bez rzadnych głupich podtekstów i domyslec :) Pozdrawiam gorąco :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Ano zgadza się, zgadza byłby zastanawia mnie jedynie dlaczego żaden z tylu kolegów nawet słowa na CB nie powiedział? Ja nikogo z Was nie znam, więc też nie wiedziałam że ktoś z WC, ale jeśli Wy mnie widzieliście to dlaczego cisza? Wychodzi na to że albo nie posiadacie radyjek albo po prostu nie umiecie się nimi posługiwać, no jest jeszcze opcja że nie chcieliście ze mną rozmawiać...
Nie gadałem, bo albo Ciebie w samochodzie nie było, albo mnie, albo spałaś.
Ja podróżuje iveciem z tematransu z numerem CO17 :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 21:53
Posty: 26
GG: 560071
Samochód: Daewoo Espero
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

No dobra to ja też mam pytanko: Kasiu nie jechałaś może w poniedziałek ( 16.07.2007) A4 w kierunku Wrocławia ? Pozdrawiam powodzonka życzę

_________________
Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..

"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2007, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Jak wszyscy pytają to i ja jeździsz może przez Głogów??bo raz widziałem zestaw ale nine wiem czy to ty jechałaś :]


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lip 2007, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Dajcie juz spokoj z tymi pytaniami czy Kasia przejeżdzała przez to, czy tamto miasto - ileż można...
Kasiu, pisalas, ze 99% powrotow jest na Ślask - czy w zwiażku z tym kierowca ze Slaska ma szanse byc czesto w domu? Jak czesto w miesącu Ty zjeżdzasz do domu na dluzej niz 24h? Dzieki za odpowiedź i życze szerokosci.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł: pozdrowionka
Post Wysłano: 22 lip 2007, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2007, 15:04
Posty: 1

Witaj Kasia!!! Spotkaliśmy sie wczoraj pilismy kawke na Żarskiej wsi to ja NORBERT (Paweł) Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lip 2007, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:51
Posty: 20
GG: 0
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: Sierakowice

Czesc :D Kasiu widzailem dzisiaj twoj Manik w Opolu na zlocie MASTER TRUCK ale Ciebie nigdzie niewidzialem :( pozdrowionka!! :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lip 2007, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:38
Posty: 74
Lokalizacja: -->Wrocław<--

Cytuj:
Dajcie juz spokoj z tymi pytaniami czy Kasia przejeżdzała przez to, czy tamto miasto - ileż można...
Kasiu, pisalas, ze 99% powrotow jest na Ślask - czy w zwiażku z tym kierowca ze Slaska ma szanse byc czesto w domu? Jak czesto w miesącu Ty zjeżdzasz do domu na dluzej niz 24h? Dzieki za odpowiedź i życze szerokosci.
Raczej tak bo maja bazę we Wrocławiu tzn tam jest raben ale jak patrze nawet teraz przez okno to od Hu*** stoi zielonych Maników od Kasi z Firmy

_________________
Jest biednie.
Kodak M753-Digital IS ISO1250


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2007, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Spytam sie.Kasia czy dzisiaj nie jechałaś przez Janów Lubelski?

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: