Strona 11 z 16 [ Posty: 307 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1316 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Warto było czekać, bo trasa opisana jest zajebi**ie :D Opis długi, szczegółowy, dużo fotek niczego więcej nie trzeba :D A że Hiszpania piękna jest to wiem już od dawna i te fotki tylko to potwierdzają ;) Powodzonka i może wreszcie częściej coś do Gliwic będzie szło :D Do zobaczenia ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

W końcu oczekiwana przez wielu relacja trasy w barwach JAS'u i trzeba przyznać, że warto było czekać. :wink: Sam opis jest bardzo dobry, z zaciekawieniem czytało mi się przebieg Twojej "wyprawy", a wszystko to zostało upiększone równie ładnymi fotkami, w szczególności w oko wpadły mi śliczniutkie hiszpańskie krajobrazy, coś pięknego... Czekam na kolejne opisy i zdjęcia. :wink:

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 21:45
Posty: 15
Lokalizacja: Wrocław

Widzę znajome rejony, hiszpański opel i marcotran w pedroli, kuzyn pracuje w marcotranie, bardzo fajne zdjecia, jechałem tą samą trasą też do opla w hiszpani i na zat


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Super opiana została ta traska!!! Naprawdę warto było poczekać na taką relacje. Ciekawe i bardzo długe masz Kasiu te kółeczka. Pozdrawiam i życzę szerokości :D


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Po 1 Kasiu zycze Ci powodzenia w nowej firmie :)
Po 2 trasa swietnie opisana, duzo interesujacych zdjec przypominajacych mi wakacje 2005r kiedy to jeszcze tata jezdził u Vosa ;)
Po 3 na tym zdjeciu http://img133.imagevenue.com/view.php?i ... _546lo.JPG Mana stojacego za Toba bardzo dobrze znam, kierowca pochodzi z mojej miejscowosci i ostatnio mialem okazje zrobic mu kilka zdjec ktore mozesz zobaczyc tutaj viewtopic.php?t=5548&postdays=0&postorder=asc&start=40
Jeszcze raz chcialbym Ci Kasiu zyczyc powodzenia, gumowych drzew i nie daj sie złapac :D Pozdrawiam Cie serdecznie i zapraszam do Ryk :)


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 6:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Witaj Kasiu :!: Ciesze się, że dostałaś się do firmy do której chciałaś się dostać. Traska świetnie opisana. Bardzo dużo zdjęć. Mój tata u Pajdy teraz jeździ cały czas do Hiszpanii i też przez te piękne tereny, więc może kiedyś zobaczymy się na szlaku... Powodzenia :D

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 8:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Widzę, że zaglądałaś do bielska, często widuje auta od JAS FBG, może i Ciebie kiedyś spotkam a nawet może uda mi się pstryknąć fotkę Twojemu Mańkowi. Możesz powiedzieć, w jakim dokładnie miejscu się ładowałaś, czyżby TNT na Komorowickiej?
Po drodze spotkałaś bardzo dużo ciekawych pojazdów i natknęłaś się na piękne miejsca. Oby więcej takich tras i powodzenia na szlaku :)


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Widzę, że zaglądałaś do bielska, często widuje auta od JAS FBG, może i Ciebie kiedyś spotkam a nawet może uda mi się pstryknąć fotkę Twojemu Mańkowi. Możesz powiedzieć, w jakim dokładnie miejscu się ładowałaś, czyżby TNT na Komorowickiej?

W Bielsku ładuje się bardzo często. Ładuję tam we Fiacie silniczki na Zaragozę z naszej firmy jeżdżą tam cały czas więc być może akurat możesz mnie tam spotkać :> :>
Dziękuje za posty mam nadzieje, że traska wam się podoba wkrótce nowe ciekawe traski pozdrawiam :D :D :mrgreen:

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2007, 10:11 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 10:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Piękna trasa i sporo ładnych aut uwiecznionych na zdjęciach. Jak zobaczyłem, że WT podbiła słoneczną Hiszpanię to normalnie kopara mi opadła. Mam nadzieję, że kiedyś może się spotkamy w tamtych rejonach :D


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Trasa bardzo fajna i ciekawa.Spodobały mi się krajobrazy w Hiszpanii i reszta zdjęć.Oczywiście gratuluje firmy i czekam na nastepną tasę w barwach JAS FBG.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 16:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Kasiu, traska super, ciekawie się ją czytało, ładne zdjęcia, widoki. Widać że spotkałaś sporo znajomych po dordze :wink: A co do tych silników, to chyba cała produkcja czekała na ciebie :U Powodzenia w następnych trasach. :wink: Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

W koncu doczekalismy sie aktualizacji. Rowniez gratuluje nowej pracy. Co do trasy to naprawde pieknie i szczegolowo ja opisalas. Dodalas super foty spotykanych pojazdow i krajobrazow. Wykonalas to porzadnie. Z zaciekawiem czytalem i ogladalem. Kasiu chyba jechalas w podwojnej bo niektorych fot nie daloby rady zrobic z lewego fotela. Czekam na kolejna aktualke. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Kasiu chyba jechalas w podwojnej bo niektorych fot nie daloby rady zrobic z lewego fotela.
Jechałam w pojedynczej obsadzie u nas nie ma podwójnych a zdjęcia robił mój bardzo wspaniały i dobry przyjaciel , króremu bardzo dziekuje za wajhową traskę :mrgreen: :mrgreen: i za wspaniałe fotki robione z moim wizerunkiem
ZA WSZYSTKO BARDZO DZIEKUJE :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Opis trasy świetny, zdjęcia jeszcze lepsze, szczególnie te z Tobą :twisted: .
Aż dziw bierze że taka drobna i sympatyczna kobitka świetnie radzi sobie w tym ciężkim zawodzie!

Czekam na następne aktualizacje z zdjęciami z Twoich tras, i na koniec pytanie: numer boczny Twojego MANa to 02?

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Czekam na następne aktualizacje z zdjęciami z Twoich tras, i na koniec pytanie: numer boczny Twojego MANa to 02?
Mój numer boczny to 01 a nie 02 :> :> :>

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

OK. W takim razie będę wypatrywał Twojego MANa na drogach.

PS: napisałem 02 bo dzisiaj miałem okazje takiego sfotografować i jakoś ten nr. mi utkwił w pamięci

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Nie ma sprawy wypatruj wypatruj a 02 to też fajny kierman z mojej firmy POZDRAWIAM :D :D :D

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

Hehe myślałem że tylko Hiob tak opsiuje swoje trasy a tu prosze :wink: Jednak kobiety są dokładne!! :mrgreen:

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Hehe myślałem że tylko Hiob tak opsiuje swoje trasy a tu prosze :wink: Jednak kobiety są dokładne!! :mrgreen:
Z kobietami to my nigdy nie wygramy. Są dokładniejsze, mają zawsze wysprzątane w samochodach, i są często lepszymi kierowcami. Kasia z pewnością jest. :D :mrgreen: :P

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 30 kwie 2007, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:38
Posty: 74
Lokalizacja: -->Wrocław<--

Oj ja to miałem nosa maniek piękny traska tez :) pozazdrościć Pani takiego mańka :D no i oczywiście takich widoczków :)
Kasiu jak będziesz We Wrocławiu daj znać :) może podejdę he bo do Bazy JAS FBG tzn(do rabena mam z Psiaka jakieś 20 min drogi z nogi ale zawsze można podjechać transwajem nawet na Bielany. Pozdrawiam Balek

_________________
Jest biednie.
Kodak M753-Digital IS ISO1250


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 16 [ Posty: 307 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1316 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: