Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2006, 16:03
Posty: 39
GG: 5688840
Lokalizacja: Lublin/Zamość

Choć zazwyczaj ostatnio tylko czytam to... tym razem jednak coś napiszę. Bardzo fajnie wszystko opisane!
Wiele zdjęć i filmów a do tego zwięzłe opisy, całość pozwala wczuć się w to co Ty sam przeżyłeś. Świetnie że zamieściłeś też zdjęcie taty a także i swoje, wielu zapomina o tym albo też specjalnie pomija. W trasie musiało być fajnie, zwłaszcza, że podróżowałeś z ojcem. Swoją drogą to zaciekawiło mnie czy zdecydujesz się kiedyś na fryzurę w stylu taty ?? ;-) Pozdrawiam serdecznie, czekam na CD....


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

4 Lipiec 2007,budzę się,oczy otwieram i co widzę ? Nie ma komputera,szafek,to nie mój pokój,wreście budzę się w kabinie ciężarówki.Mamy kilka minut przed dziewiątą,wyspany jestem,poleżałem trochę,ale wciąż leżeć nie można.Schodzę z leżanki i widzę ciężarówki,dużo ciężarówek,ahh raj. :) Trzeba się ubrać,tata już na nogach,majstruje przy Toll Collect.A dlaczego ? Mamy z nim problem,po wjechaniu na Niemcy,nie nabijał nam.Nie pamiętam już jak to tata zrobił,ale naprawił to.Kolega obok z Mana Tga TGL,ma problem.Akumulator mu padł i szuka kabli,na szczęście jakiś kierowca miał.To był taki mały wstęp przejdziemy do materiałów.

Majstrujący tata.
Obrazek

Widoki zza szyby.
Obrazek Obrazek
Śniadanie.
Obrazek

Zdjęcie i filmik jak konsumuje śniadanie.
Obrazek

>> http://pl.youtube.com/watch?v=8zr_aTWR9oI <<

Po śniadaniu wybrałem się na spacer po parkingu.Zgrzeszył bym jeśli bym nie pokazał zdjęcia naszego pomarańczka :serce3:.I reszta zdjęć ze spaceru.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Wróciłem do kabiny,tata zagrzał żurek.Smaczne było.
Obrazek

Chciałem jeszcze pospacerować i porobić zdjęcia,ale niestety pogoda mi na to nie pozwoliła.Tata postanowił sie zdrzemnąć.Jest też "proporczyk" BTC,wtedy jeszcze w postaci surowej,ale powiesić nie zaszkodziło.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Godzina 12:00,czas wyruszyć,jedziemy w świat.
Obrazek

Pada deszczyk pada,a obok autostrady mamy salon bmw,a co na autostradzie ? Ano roboty drogowe i vosiak :zakochany06:
Obrazek Obrazek Obrazek

Pierwsza krzyżówka.
Obrazek

Kolejne,na którym my kierujemy się prosto na Drezno,Berlin,Magdeburg,Postdam.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obserwuje co tam przy autosradzie,rzeka,kolejny salon BMW,a tymczasem "TIR"-y nas wprzydzają.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Smart,ciekawe autko.
Obrazek

Przestało padać,ale kolejne chmury nadchodzą.
Obrazek

Roboty drogowe,na szczęście się nie korkuje,a wiemy że Niemcy to lubią najbardziej.Ciasno jest,a osobówki lewym się wpychają.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Koniec robót,a więc można przyspieszyć.
Obrazek Obrazek

Dojeżdżamy do autostrady numer 9.Oczywiście na Hannover się kierujemy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Tego dnia wymijaliśmy dużo takich wojskowych ciężarówek.
Obrazek

Nas wyprzedzają,ale i my też wyprzedzamy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejny filmik,mknie "roburek" mknie.
>> http://pl.youtube.com/watch?v=1vD71lBagGc <<

Pik pik odezwała się satelita,a więc sprawdzam dokąd jedziemy.Załadunek mamy w Enschede następnie jedziemy we Francji,kawałek za Paryżem rozładować.Oczywiście dziś musieliśmy tam dojechać.Załadunek mamy jutro rano.
Obrazek

Rasthof Buckautal.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Znów nas wyprzedzają,ale my też mobilka bierzemy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

To teraz trochę zdjęć otoczenia.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Mamy zjazdy na Magdeburg,dojeżdżamy do skrzyżowania z autostradą numer 14.Możliwość zjechania na Drezno,Halle,Salzwedel,Haldensleben a my nadal dwójką na Hannover i Braunschweig.
Obrazek Obrazek

Rasthof Magdeburg a na drugim zdjęciu kolejny rasthof,nazwy nie znam.Na którym stoi JAS FBG,wypatrywałem tabliczek za szybą,czy to przypadkiem nie Kasia.Lecz tabliczek brak.
Obrazek Obrazek

Wiatraki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Pagórki.
Obrazek

Godzina 15:00 niedługo wybiję,więc zjeżdżamy na Rasthof Lappwald,aby zrobić godzinną pauzę.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zostawiliśmy roburka i poszliśmy się załatwić.
Obrazek

Po tej czynności wróciliśmy do samochodu,zgrałem zdjęcia z aparatu na laptop,zjedliśmy obiad,i powoli trzeba było się przygotowywać do startu,ponieważ godzina 16:00 zbliżała się wielkim krokiem.

No to jedziemy.Na 2 zdjęciu zerknięcie ile kilometrów zostało.A 3 zdjęcie,te litery z przodu dafa ładnie wyglądają nad lampami.
Obrazek Obrazek Obrazek

Koła. :P
Obrazek

Skrzyżowanie z autostradą numer 39,można zjechać na Wolfsburg,Flechtorf.A my nadal "dwójką".
Obrazek

Norbert z tyłu a po chwili już z przodu.
Obrazek Obrazek

Kolejny wojskowy,jak już wcześniej mówiłem dużo ich w przeciwną stronę jeździło.
Obrazek

No to zaraz lunie.
Obrazek

Jeszcze nie.
Obrazek

Lunęło.
Obrazek

Ciekawe co ma za ładunek,skoro radioaktywny.
Obrazek Obrazek

Malowanie solówki mi się podoba.
Obrazek

Volksvageny.
Obrazek

Maniuś nas bierze.
Obrazek

Zjazdy na autostradę numer 39.Na Hannover,Hamburg,Celle.
Obrazek Obrazek

Sprawdzenie ile tam jeszcze kilometrów zostało.
Obrazek

Otoczenie drogi.
Obrazek Obrazek Obrazek

Auto straży,przepraszam właściwie to Feuerwehr.
Obrazek

Polizei. :zolnierz:
Obrazek

Z górki.A po prawo też górki.
Obrazek Obrazek

Tablica informująca o robotach drogowych,a co to oznacza ? Że zapewne będzie korek,i proszę.Mamy korek,staliśmy i co chwilę co kawałek dojeżdżaliśmy.
Obrazek Obrazek Obrazek

W związku z tym,że staliśmy zrobiłem zdjęcia krajobrazu.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

"Rikolot" z regulowanym siodłem i drugi mobil z firmy Huppertz.
Obrazek Obrazek

Skończyły się roboty drogowe my sie rozpędzamy,ale w przeciwną stronę koledzy stoją.
Obrazek Obrazek

Michalec. :D Z dedykacją dla braci Michalców.
Obrazek

Zjeżdżamy z autostrady numer dwa,teraz zjeżdżamy "landówkę" drogę numer 514 na Bad Oyenhausen i przez tą miejscowość będziemy przejeżdżać,aby następnie dojechać do autostrady numer 30 i kierować się w stronę Amsterdamu.
Obrazek

Pociąg ICE,nas bierze prawą stroną,zdjęty ma kaganiec. :)
Obrazek Obrazek

Dajemy w prawo.
Obrazek

Bad Oyenhausen.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

A tu rozgrywał się mecz,sporo osób było.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy na autobahn.
Obrazek

Skrzyżowanie z autostradą numer 33.My prosto jedziemy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Ponowne spojrzenie na kilometrarz.
Obrazek

Na dzikim mobile pauzują.
Obrazek

Polizei. :zolnierz:
Obrazek

Kolejne roboty drogowe,ale tym razem obyło się bez korków.
Obrazek Obrazek Obrazek

Znów zaczęło padać,przejeżdżamy nad Dortmund Ems-Kanal.
Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie z autostradą numer 31.
Obrazek Obrazek Obrazek

ADAC.
Obrazek

Wyprzedza nas Holender,niedługo przekroczymy granicę niemiecko-holenderską.
Obrazek

1.2 km do granicy.
Obrazek

Prawie już.
Obrazek

Witamy w Nederland.Nie wszyscy wiedzą,więc informuje jest to granica w Oldenzaal.Zjechaliśmy na parking po winietę,tata poszedł kupić a ja zostałem w kabinie,ponieważ się mocno rozpadało nie robiłem zdjęć na zewnątrz.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Holenderska autostrada,już mało kilometrów zostało nam do celu.
Obrazek Obrazek Obrazek

I holenderska ciężarówka,ale nie złapałem,ostrość. :( Na drugim zdjęciu widać,że Elcon przewodzi reszcie.A Scania z firmy Hermes,znana mi z Włocławka.Ich auta ładują się na pewnej firmie we Włocławku.
Obrazek Obrazek Obrazek

Za 1200m zjeżdżamy na Enschede.
Obrazek

No to zjechaliśmy.
Obrazek Obrazek

"Szkania" z Heisterkamp'u i Volvo FH12 z GODS & BIL A.S.
Obrazek Obrazek

Za chwilę wjedziemy do Enschede.
Obrazek

Enschede wita.A więc zaczyna się szukanie firmy, "kaśka" czyli nawigacja wskazuje drogę do firmy,więc jedziemy na razie według jej wskazań.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Tu przerwa mała w zdjęciach,sytuacja wygląda następująco."Kasia" mówi żebyśmy jechali prosto,ale droga nie ciekawa jak dla ponad 18 metrowego auta.No to odbiliśmy w lewo,tu z kolei po dwóch stronach samochody,a dalej droga się zwęża i zakręt.Nie powiem miałem obawy,ale w szybach sklepów zobaczyliśmy ciężarówke,więc teraz już z pewnością jechaliśmy.Kolega z Niemec skręcił w tą uliczkę z której my wyjechaliśmy i cofał.Więc wracamy do zdjęć,przed nami właśnie on.Na skrzyżowania "Katarzyna" mówi w prawo,no to w prawo.Lecz czuliśmy się już pewnie,bo były drogowskazy na dzielnicę przemysłową.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Dojechaliśmy,w tym miejscu postanowiliśmy zaparkować i tu nocować.
Obrazek Obrazek

Postanowiliśmy wybrać się na spacer,zobaczyć gdzie firma na której mamy się rozładować.Myślałem czy podawać i takie szczegóły,ale myślę a powiem.Taki zawód,zdarza się.Musiałem załatwić się,niestety ta gorsza sprawa.Ale były gęste zarośla i tam mogłem spokojnie to zrobić.Firmę znaleźliśmy i wróciliśmy do auta.Wziąłem aparat i poszliśmy na kolejny spacer,trochę dłuższy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

O 21:50 wyszliśmy a o 22:11 byliśmy już w aucie.Oczywiście zdjęcie "roburka" musi być :serce3:
Obrazek Obrazek

Scania,która stała za nami,podoba mi się ten zestaw.
Obrazek Obrazek

Wróciłem do kabiny,tata zagrzał kolację.Zjedliśmy,sprawdziłem czy jest internet.Był,najpierw tata przejrzał internet a później ja.Tata kilkanaście minut po 23 położył się spać a ja do 1:00 korzystałem z laptopa.Pamiętam,że rozmawiałem z Danielem_Vos choć nie tylko z nim.Zapomniałem dodać,że o 21:00 dojechaliśmy do naszego celu,a moim zdjęciem zakończę tą część.
Obrazek

Koniec części trzeciej,najpóźniej za tydzień możecie się spodziewać kolejnej.Pisałem,że w tej będą zdjęcia z załadunku i z Oss,lecz postanowiłem,że w każda część to będzie kolejny dzień,który spędziłem w ciężarówce.Także w następnej części będzie załadunek i wizyta w Oss pokazana.Mam nadzieję,że ta część się podobała.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć ? Napisz na PW,GG lub na e-mail.

Odpowiedź na pytanie Tomikiera,w przyszłości być możę będę miał taką fryzurę jak tata. :wink:

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Jesteś mistrzem w pisaniu recenzji swoich tras. Ciekawa trasa, mnóstwo zdjęć, "jadłospis" podobny do mojego :mrgreen: A ta scania 94D mnie rozwaliła. Nie dość że ładne połączenie to jeszcze te "920" koni... :wink:
Z niecierpliwością czekam na następną recenzje...

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:

Jesteś mistrzem w pisaniu recenzji swoich tras
Podpisuje sie pod tym obiema rękami :D :!:
Traska mi dobrze znana , bo w Emschede byłem juz kilka razy . Ostatnie zdjęcie Roburka o zmroku mnie rozwaliło - super :!:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

No jak dla mnie to opis bomba!! Super szczegółowa recenzja, nie można oderwać się od czytania. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością i ilością zdjęć a to dopiero 3 część Twojej recenzji. SUPER OPIS

A teraz mam takie pytanko. Czy w Vosie często zdarzają się tak długie przeloty na pusto jak wam? Napisałeś w I części że mieliście jechać na pusto do Hannoveru, potem zmienili wam załadunek na Enschede. Kawał drogi z Mińska do Holandii i to na pusto...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Cytuj:
A teraz mam takie pytanko. Czy w Vosie często zdarzają się tak długie przeloty na pusto jak wam? Napisałeś w I części że mieliście jechać na pusto do Hannoveru, potem zmienili wam załadunek na Enschede. Kawał drogi z Mińska do Holandii i to na pusto...
My spotkaliśmy się pierwszy raz z takim czymś,tak samo tata nie miał jeszcze takiej sytuacji,ale pytaliśmy kolegów z Vos'a i mówili,że czasem zdarzają się takie przeloty.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2005, 19:43
Posty: 23
GG: 0
Samochód: Tgx+płyta,wiórki
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Myślałem czy podawać i takie szczegóły,ale myślę a powiem.Taki zawód,zdarza się.Musiałem załatwić się,niestety ta gorsza sprawa.Ale były gęste zarośla i tam mogłem spokojnie to zrobić

Dziwisz sie chłopie gdzie to kanapka z szynka i jogurt muahahhaha


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

Haha Twoje opisy normalnie nastrajają mnie pozytywna energią :D Ta szczegółowość opisów i teksty z filmików po prostu mnie rozbrajają :)
I na przyszłosć jakbyś chciał dac podkład muzyczny pod filmik - nie rób tego, bo teksty typu "juz sikałem" rządzą :P
Oby tak dalej, pozdro...

_________________
LKW KoRnik


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Cytuj:
Matez napisał:
Myślałem czy podawać i takie szczegóły,ale myślę a powiem.Taki zawód,zdarza się.Musiałem załatwić się,niestety ta gorsza sprawa.Ale były gęste zarośla i tam mogłem spokojnie to zrobić



Dziwisz sie chłopie gdzie to kanapka z szynka i jogurt muahahhaha
Takie kanapki to tylko w erze. :) Racja dosyć dziwna kombinacja. :lol:

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2007, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Zabardzo nie ma co pisac bo caly czas trzymasz rowny poziom z relecji z tras. Szczegolowo z duza iloscia zdjec. Mam nadzieje ze nasteopne odslony beda rowniez tak samo dobre jak i pozostale. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lis 2007, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2007, 14:44
Posty: 2
GG: 0

Widzę że zrobiłeś zdjęcie Lublinka z mojej firmy.
Trasa ładnie opisana dużo fotek,dobra robota. http://shrani.si/?2R/13q/2ujT1jdd/dsc01167.jpg


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 3:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 2:57
Posty: 1
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Witam. Piszesz że korzystałeś z ciężarówce korzystałeś w internetu. Możesz napisać skąd miałeś tzn np; radiówka czy przez modem telefoniczny, czy ten dostęp do internetu był bezpłatny, i czy dużo jest miejsc przez które można podłączyć sie bezprzewodowo z netem.
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

5 lipiec,kolejny dzień się rozpoczyna,wstajemy kilka minut po ósmej,jestem niezbyt wyspany,tata mówi,żebym nie wstawał,ale ja i tak swoje,nie pojechałem z nim aby spać.Tata się ubrał,następnie ja,za ciepło nie jest,zrobiliśmy sobie śniadanie i tata odpalił samochód,ruszyliśmy pod firmę.Załadunek jest na godzinę 9:00,podjechaliśmy przed firmę,tata poszedł do biura,ja poczekałem 10 minut.A więc mamy się ustawiać,tata miał nadzieję,że może pod kieszeń,nie nie będzie rozładunek boczny.A więc się ustawiamy,ja po części byłem zadowolony,bo będę mógł się nauczyć i zobaczyć jak się to robi.Zdjęcia,jak widać rozładunek właściwie na ulicy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wzięliśmy się do roboty,najpierw tył,oczywiście na początek wyciągnąć linkę celną,później plandeka,deski i burty,pierwszą lekcję mam za sobą.Ale na tej pierwszej lekcji to jeszcze tata większość robił.
Obrazek Obrazek

Teraz trzeba się wziąść za przód.
Obrazek Obrazek Obrazek

Przód załadowany,następnie załadowują tył,po kilkunastu minutach towar mamy już na "pace".
Obrazek

To teraz plandeka musi wrócić na swoje miejsce,bierzemy się do roboty,teraz już więcej pomagałem,nawet poznałem się z drabiną.Tata oczywiście nalegał,żebym nie pomagał,"Mateusz nie brudź się,masz wakacje".A ja oczywiście i tak swoje,że muszę pomagać,z resztą świetnie się czułem to robiąc.

To teraz zdjęcia,jeszcze ostatnie poprawki,przeciągnąć przez kilka oczek linkę,schować drabinę i zaraz jedziemy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Auto już prawie gotowe do jazdy,tata schował drabinę,umył się a ja strzeliłem zdjęcia naszemu "roburkowi" :serce3:.
Obrazek Obrazek

Trzeba wypełnić CMR-ke,tata właśnie to robi.A tu nagle "pik pik",oo fleet manager coś napisał.Dobra sprawdzamy,mamy jechać do Oss na bazę,tam napewno przepinka,jeszcze nie wiemy gdzie.Tata zdenerwowany,mieliśmy ładny kurs na Francję,a tu do Oss.Mnie ta wiadomość ucieszyła,zobaczę Oss.Tata też później to stwierdził.
Obrazek

Tata odświeża oddech.
Obrazek

Gotowi do startu,maszyna ruszyła.
Obrazek Obrazek

Jeszcze zatrzymujemy się na "siusiu".
Obrazek

Przebijamy się przez Enschede,zmierzamy do autotrady,słuchając głosu "Kasii".
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Rowerzyści,jak już jestem przy tym to muszę wam powiedzieć,że bardzo mi się podoba to co jest w Holandii,mianowicie mowa tu sieci ścieżek rowerowych.Szkoda,że w Polsce nie mamy czegoś takiego.
Obrazek

"Skręć w prawo następnie pojedź drogą ekspresową" do królestwa Vos'a.Za chwilę wjedziemy na autostradę numer 35,kierujemy się na Amsterdam.
Obrazek Obrazek

Autostrada,no to teraz tempomat na 90 km/h.
Obrazek

O po prawo mamy fabrykę piwa. :beer2:
Obrazek Obrazek

Zerknięcie na kilometraż.
Obrazek

Ciekawe autko nas wyprzedziło.
Obrazek

A co po prawej stronie autostrady ? Mamy wodę i czerwone światło.
Obrazek Obrazek

Chmurzy się,czyżby miało być to samo co wczoraj ? :(
Obrazek

Teraz będziemy odbijać na autostradę numer 1.Na Amsterdam,Deventer.
Obrazek Obrazek

Patrzymy w lusterko.
Obrazek Obrazek

Pusto się zrobiło,nie na długo.
Obrazek

Scania nas bierze,królowa szos. :zolnierz:
Obrazek

No to się rozpadało,niestety. :(
Obrazek Obrazek Obrazek

Patrzymy co jedzie w drugą stronę,mobile się wyprzedzają,ja też chcę kogoś wyprzedzić.
Obrazek

Dawaj dawaj kolego ciągnij tu do przodu,wyprzedają nas.
Obrazek Obrazek Obrazek

"RiKolot leci".
Obrazek

Zjeżdżamy na stację wyrzucić śmieci.Wiem przecież można to było zrobić później,po co się zatrzymywać ? Reklamówka była pełna,nieprzyjemny zapach ogarniał kabinę,było zagrożenie wypadnięcia śmieci z reklamówki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Z powrotem na autostradzie,do Amsterdamu 115 km.
Obrazek

Trzeba znów sprawdzić co tam po prawej stronie,ano krówki mamy z prawej.
Obrazek Obrazek

Nasi ciągną osobowe.Tylko,że nie jadą w stronę Polski. :nie2:
Obrazek

Kolejny most.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Zjeżdżamy na autostradę numer 50,my kierujemy się na Arnhem.
Obrazek

A tu filmik,na którym ukazane jest wjeżdżamy.
>>> http://pl.youtube.com/watch?v=Qh1rwcOiEkc <<<

Jesteśmy już na A50.
Obrazek

Mmmmmm,piękne Volvo.
Obrazek

Przystanek autobusowy ?
Obrazek

Skrzyżowanie A12 z A50.My na razie prosto na Nijmegen,Eindhoven,Utrecht.Na drugim zdjęciu Mercedes-Benz Citaro,który zjechał na Arnhem a na trzecim Volvo NH12.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wyprzedzają nas wyprzedzają,ale my "hajsterkampa" też bierzemy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Jadziemy,jadziemy.
Obrazek

Teraz odbijamy na prawo,na A50,kierunek Rotterdam,Eindhoven,Nijmegen.
Obrazek Obrazek Obrazek

Vos Vos Vos ! :zakochany06:
Obrazek

"Dzikusek".
Obrazek

Następny most.
Obrazek Obrazek Obrazek

Salon Porsche,mogliby taki we Włocławku zbudować.Na drugim zdjęciu mamy Scanie a na trzecim przejeżdżamy obok parkingu i stacji "Weerbroek"a właściwie do niej dojeżdżamy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Cip Cip! Vos jadzie ! :zakochany06:
Obrazek

Kolejne spotkanie się autostrad,tym razem możemy odbić w prawo i jechać drogą A15 na Rotterdam,albo jechać prosto drogą A50 a zarazem A73 na Eindhoven,Nijmegen,Venlo.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Piękna Scania.
Obrazek

Most wiszący,mmmmm.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

A50 i A73 się rozłączają,my jedziemy autostradą numer 50,na Eindhoven i 's-Hertogenbosch a w prawo na A73 do Nijmegen,Venlo,Koln i na N322 do Druten.
Obrazek Obrazek Obrazek

Ahhh Daf XF 105 SSC.
Obrazek

Zerknięcie na kilometraż,niedługo będziemy w królestwie Vos'a. :D
Obrazek

Jedzie pociąg z daleka,na nikogo nie czeka...
Obrazek

Kolejny most.
Obrazek

17 kilometrów do Oss ! :spoko:
Obrazek

Pędzimy pędzimy.
Obrazek

Za 400m zjazd na Oss. :D
Obrazek

Już już zaraz zjeżdżamy,również mamy tu skrzyżowanie autostrady numer 50 z autostradą numer 59,a my będziemy odbijać na N329,drogę prowadzącą do dzielnicy przemysłowej w Oss.Autostrada numer 50 kieruję się na Uden,Eindhoven,z kolei A59 na 's-Hertogenbosch.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Na światełkach dajemy w prawo.
Obrazek Obrazek

Mobilki pauzę rysują.
Obrazek

Kolejne światełka,na których my prosto,prosto jedziemy,na lawecie przed nami Ferrari,może dla szefostwa Vos'a. ;)
Obrazek Obrazek

Świetna Scania :serce3: ale "Roburek" też ładny,CF również ładny.
Obrazek Obrazek Obrazek

Przejazd kolejowy.
Obrazek

Viosiu Vosiu jedzie. :serce3:
Obrazek

Na skrzyżowaniu przy Norbert Dentranssangle dajemy w lewo.
Obrazek

Za chwilę będziemy na miejscu.
Obrazek

Serwis Dafa.
Obrazek

Samochód zza oceanu.
Obrazek

Nie skręciliśmy w ulicę w którą powinniśmy skręcić,jedziemy zawrócić.
Obrazek Obrazek

Już na właściwej drodze,teraz to będą same Vos'y. :zakochany06:
Obrazek

Ahhhh :zakochany06:
Obrazek Obrazek

Tata już zdenerwowany,niedługo będzie go czekała przepinka "kontenerów".Póki co mamy jechać na sprawdzenie kontenerów.Następnie na umyć auto,po umyciu mamy jechać zdjąć kontenery,i czekać jak przyśle zlecenie.A tak po za tym to Królestwo Vos'a wita. :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Tu się sprawdza zabudowy BDF.Tata w tym czasie poszedł do biura,a ja włączyłem grę.
Obrazek

Euroady,myślałem,że to co stoi w Mińsku Mazowieckim,to jest cały Euroad,a tu proszę w Oss to samo.Nie wiedziałem,że Euroad to była taka potęga.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Teraz jedziemy na myjnię.
Obrazek Obrazek

Dotarliśmy do celu,ładne mają łódki ? :D Szczególnie ta druga ładna.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Po umyciu się jedziemy teraz zdjąć kontenery,w tym czasie dostaliśmy zlecenie,zdejmujemy te i zakładamy inne.A z tamtymi jedziemy do Rotterdamu,do portu rozładować.Tata oczywiście zdenerwowany,że czeka nas przepinka.Na tym filmiku jest przedstawiony przejazd od myjni do strefy kontenerów.Nawiązując do tego co mówi tata,okazało się to nieprawdą,pauzę można kręcić za bramą,nie trzeba przed.

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=_xKfcI6EsdQ <<<

Na tym filmiku wjeżdżamy w rajkę,aby zdjąć kontenery.

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=GQHvSdyJ2Rk <<<

Teraz zdjęcia.
Obrazek Obrazek

To są te kontenery,które mamy zabrać,jeszcze nie wiem,że to te.
Obrazek

"Roburek ogórek". :serce3:
Obrazek Obrazek

Dzień Dobry to ja to ja. :zolnierz:
Obrazek

Tata poszedł szukać kontenerów.
Obrazek

Nowe Scanie.
Obrazek


Dobra już wiemy,które kontenery mamy wziąść,hmm ale coś jest nie tak brama nie chce się otworzyć.Tata poszedł do Holendra zapytać,on powiedział,że to specjalna strefa,a jest to strefa z ładunkami narażonymi na kradzież.Wyjechaliśmy stąd i pojechaliśmy podpytać kolegę.Kolejna rzecz,która denerwuje tatę,że nie możemy otworzyć bramy,mamy już dwa powody zdenerwowania.A teraz filmiki.

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=kY9s6V-htFM <<<

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=dKyyDf3vDg0 <<<

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=gjwk9bkldLE <<<

Wszystko się wyjaśniło,kolega pomógł,tata napisał do fleet'a.Musiał on tacie uaktywnić kartę,aby mógł wjechać na tą strefę,ale najpierw musiał iść jeszcze do biura i dopiero.Mimo tych utrudnień wreście udało nam się wjechać na tą strefę.Musieliśmy trochę poczekać,więc ja zrobiłem zdjęcia "roburka" i zrobiliśmy sobie obiad.
Obrazek Obrazek Obrazek

Leczo,pycha.
Obrazek

Fleet napisał,że karta już aktywna,okej jedziemy po kontenery,teraz zapraszam do filmiku.

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=FeNePIzaO8E <<<

To teraz zdjęcia z przepinki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Mercedes-Benz Actros 6x6 ;)
Obrazek Obrazek

Jeszcze dwa filmiki z tych manewrów.

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=ygfXuw6Yoq8 <<<

>>> http://pl.youtube.com/watch?v=byEPDfUy3CI <<<

Kontenery już mamy na sobie,teraz jedziemy się ustawić,aby kręcić pauzę,do Rotterdamu nie jest daleko,rano sobie wyruszymy na rozładunek.Zaczęliśmy rozmowę z kolegą z "Roburka" obok,później podjechał Vosiak Manem Tga XXL czy nie chcemy jechać do sklepu,tata z kolegą pojechali a ja włączyłem sobie grę,zrobiłem zdjęcia w środku.Co tam Kenwood,radio Daewoo to jest coś.
Obrazek Obrazek Obrazek

Na tym etapie kończą się zdjęcia,filmiki z tego dnia.Tata przyjechał,później dojechał też "roburek" i dojechały dwa Many Tga XXL,było nas 7,i zaczęła się rozmowa,śmiech przez długi czas,i wspólna kolacja.Po 23:00 położyliśmy się spać,czekała nas pobudka,jeszcze później odwiedziłem Toy Toy w tej strefie za bramą gdzie są kontenery,muszę wam powiedzieć,że luksusowy,jakby ktoś tam kiedyś u Vos'a jeździł,i jakby stał w Oss,to polecam polecam. :spoko:

Koniec,mam nadzieję,że się podobało.Zachęcam do wyrażania swoich opinii.

W kolejnej części : rozładunek w Rotterdamie i kolejny załadunek.

Następna część ukażę się w następny weekend.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć,a może chcesz mieć któryś filmik na dysku ? Napisz na PW,GG.

Pozdrawiam.

Tą część dedykuję Czołgiemu,bo on jest kochany i bolał go brzuch.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Ostatnio zmieniony 26 lis 2007, 0:55 przez Matez, łącznie zmieniany 5 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Opis trasy bardzo dokładny i ciekawy :wink: Z niecierpliwością czekam na dalszą część. 8) Dzięki za foto Michalca :D Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Nawet nie wiesz jak długo czekałem na opis Twojej trasy.Jak się go czyta to tak jak by się jechało razem z wami. Twój tata zawsze tak klnie przy Tobie Matez? Mój to tylko w ostateczności :P


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Cytuj:
Twój tata zawsze tak klnie przy Tobie Matez? Mój to tylko w ostateczności Razz
Mój tato klnie tylko w pracy.Gdy jest zdenerwowany a wtedy był,czekała go zmiana zabudowy.W dodatku później doszły problemy z wjazdem na tą zamkniętą strefę. :wink:

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Cytuj:
wój tata zawsze tak klnie przy Tobie Matez? Mój to tylko w ostateczności
Ależ Ty delikatny... Kierowcy bardzo często używają przekleństw (nie mówię o wyjątkach którzy używają ku*** jako przerywnik) nie twierdzę że to jest reguła ale u większości tak to wygląda. W sumie to nawet nie dziwie się, nie da się ukryć że to jest stresujący zawód.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Relację z wyprawy śledzę od samego początku i jestem pełen podziwu za trud włożony w tę prace.Zdjęć jest mnóstwo i to całkiem dobrej jakości.Oczywiście spodobała mi się najbardziej ostatnia część a mianowicie zdjęcia i klipy z bazy VOSa.Czekam na kolejne części z niecierpliwością.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Kierowcy bardzo często używają przekleństw (nie mówię o wyjątkach którzy używają ku*** jako przerywnik) nie twierdzę że to jest reguła ale u większości tak to wygląda. W sumie to nawet nie dziwie się, nie da się ukryć że to jest stresujący zawód.
Zawód stresujący, jak każdy inny. Rozumiem zdenerwowanie i można sobie poprzeklinać siedząc w kabinie - problem w tym, że wielu kierowców przenosi to na fale eteru, co z kolei mnie doprowadza do szewskiej pasji :evil:

Szkoda Matez, że nie pociągnąłeś dalej tego filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=byEPDfUy3CI . Byłem bardzo ciekaw jak wygląda wymiana skrzyni, a on kończy się w najlepszym momencie :(

_________________
Czerwone i bure


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2007, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Harry dokladnie to samo mialem powiedziec. Myslelem ze ten filmik bedzie do momentu osadzenie drugiej skrzyni. Opis i wykonanie jak zawsze bardzo szczegolowe i tutaj duzy plus. Czekam na dalsza czesc.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: