Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 9 z 20 [ Posty: 398 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1120 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sie 2014, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Tym wnętrzem to rozbroiłeś system po prostu. Rewelacja to mało powiedziane! Czym to malowałeś?

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 21 sie 2014, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Jest dobrze :U tylko czekam co z tym grillem :twisted:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 22 sie 2014, 14:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

Ogłaszam maskotkę forum! :)


Post Wysłano: 22 sie 2014, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Szalona jest, pełen szacunek ;-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 sie 2014, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Matko Boska Transportowa :shock: :shock: :shock:

Rozwaliłeś system!


Post Wysłano: 23 sie 2014, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości. Naprawdę wielki szacunek za prace włożone w samochód.
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam i czekam na sesje. :mrgreen:


Post Wysłano: 23 sie 2014, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Szymon tylko pogratulować. Co do tych daszków przeciwsłonecznych z guzikami moim zdaniem pomysł dobry ale guzików troche za dużo ale jakoś się komponuje więc można pominąć. . A co do scanii przydała by się wysoka półka na środku pod kolor jak boczki drzwi. I reszta plastików z deski w ten ciemniejszy odcień i już jak robiłeś to plastiki od kierownicy jak i reszta jak ramka szyby w drzwiach . A dopełnieniem była by kiera Vabis biała . Wiadomo nie wszystko od razu i tak sporo zrobiłeś pewnie bez deski jeździłeś od momentu wypłacenia z ubezpieczalni po stłuczce u helmuta.

Mam pytanie czym malowałeś plastiki albo ile takie przyjemności kosztują. Oraz jeśli to nie problem to pokaż zdjęcie górnych schowków w całości .

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 23 sie 2014, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2009, 9:35
Posty: 110
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Szczecin

Na wstepie, naprawde fajnie że auto Wam sie podoba.

Czak\8/ zgadza sie byłem w electroluxie jakos w czerwcu , ale ogólnie żadko tam bywam.

wojtas92 no jakoś jeszcze nie mam konkrentej kocncepcji na ten grill
W sumie juz z miałem lakierowac siatki na niebesko , ale finalnie odswiezyłem je ma biało

W odpowiedzi na pytanie czym była decha lakierowana , to prysnieta była z pistoletu
lakierem który zamówiłem sobie w mieszalni lakierów, dali tam jakis dodatków do lakieru i
oczywiscie chciałem mat. Kosztowało to około 180 zł za litr , plus utwardzacz 3:1 i podkład
do tworzyw sztucznych. Litr nie starczył :/ musiałem dokupic troche lakieru ale juz w innej mieszalni,
gosc sie walnął i sprzedał mi połysk :/ tak wiec przednie słupki przy szybie i jeden element przy
kierownicy mam w połysku :/
Natomiast poszycia drzwi polakierowałem sprayem , ale oczywiscie wczesniej tez dałem specjalmy podkład.

patrykR500 na te kiere co piszesz to już dawno choruje ,ale narazie cena stanowi bariere :(
Reszta plastkiów też bedzie prysnieta , nie da sie wszystkiego zrobic naraz , bo auto stac nie moze.
Półka na srodku tez jest , ale obita w materiał taki raczek zamszowy , cos w kolor zasłon.
Te osłony przeciwsłoneczne to napewno beda obite na nowo, teraz to jest jakis
dramat :oops: , ale sa to pierwsze elementy które dawno temu tapicerowałem i kiepsko
to wyszło.
Zdjecia które chciałes:
Obrazek
a tutaj już z półka
Obrazek


Post Wysłano: 24 sie 2014, 3:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Czyli sumując podkład, utwardzacz , lakier polakierowanie tego co pokazałeś z litra nie starczyło . Więc około 500 malowanie trzeba liczyć czy podkład i utwardzacz są droższe niż lakier na zamówienie.

Nie rozglądałeś się za schowkami i patentem z czwórki aby górne kojo przenieść nad szybę . Ale raczej już bez sensu skoro widzę że zrobiłeś schowki w materiał, a dwa górne i tapicerkę na tylnej ścianie masz w super stanie. Ładnie by się ułożył jak byś dał gąbkę 0.5-1.0 cm na nie i zamki niezasłonięte ale jak sam materiał to nawet jest ok, narożniki też są zrobione tak aby było dobrze ale niestety fabryki nie poprawimy ogólnie jest fajnie . Dół schowków będzie malowany czy też dasz je w materiał ?? A jeszcze ostatnie jakie lampki masz te czerwone przy podłodze zamontowane jak mniej więcej wyglądają i gdzie je można dostać. Sory że się tak czepiam a raczej nie czepiam bo wszystko zrozumiałe że czasami idealnie wręcz nie wyjdzie bo sie nie da ale szczegóły u mnie biorą górę.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 24 sie 2014, 11:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 16:12
Posty: 295
GG: 44807873
Samochód: daf xf 95
Lokalizacja: Kościan

Scania prezentuję się bosko :) , a takie pytanko czy nie leciałeś może w zeszły wtorek przez Kościan. Bo mignęła mi się taka Scania. Pozdro. :wink:

_________________
!!!!! B R E D L A S T !!!!!


Post Wysłano: 25 sie 2014, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 paź 2010, 20:55
Posty: 133
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Zewnątrz ciągnik prezentuje się bardzo dobrze ,przykuwa uwagę na drodze :wink: Pokusiłbym sie jeszcze o jakieś niebieskie akcenty (intercooler) w mojej wizji aż się o to prosi :D .Środek ma już "ten" klimat lecz jak dla mnie tak w 90 % :) .Myślę jednak ze te 10% za jakiś czas będzie "dodane" .Sam doskonale wiesz co trzeba zmienić a co już zostawić :wink: . Gdyby jeszcze był ten gulgot 8) ... A może nawet dobrze że nie tylko V'ki dobrze wyglądają :wink: Jakieś plany z tyłem ciągnika już są :> ?

_________________
INTERCOOLER


Post Wysłano: 25 sie 2014, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Sory że się tak czepiam a raczej nie czepiam bo wszystko zrozumiałe że czasami idealnie wręcz nie wyjdzie bo sie nie da ale szczegóły u mnie biorą górę.
Wstyd byłoby mi coś takiego napisać na twoim miejscu, o samym wypowiadaniu się w tym temacie nie wspominając. Szczegóły? Ja [wycenzurowano], popatrz na to swoje 430 co wymodziłeś i zastanów się nad szczegółami swojej głupoty.

Przepraszam Szymon, że w Twoim temacie, ale po prostu nie mogę czytać takich głupot, bo aż mnie skręca...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 sie 2014, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
swoje 430
Tatowe :wink:
Szymon mnie kopara opadła.


Post Wysłano: 26 sie 2014, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Bajzel Powiedz mi o co ci chodzi nie napisałem nic co nie jest ani obraźliwe ani nic . Szymon sam wie że pare rzeczy nie jest idealnych i poprawi lub nie, zależy od niego . Więc nie wiem o co ci chodzi co swoim oburzeniem wnosisz do tego.
I nie wiem czemu masz taki skręt skoro też manem jeździsz i je**e cie każdego zdanie bo jeździsz manem jesteś panem. Zakładasz sobie co chcesz spoko nie wnikam a załóż sobie nawet ze 30 lampek po 20 euro sztuka ważne żebyś był zadowolony i wszyscy klaskali. Próbujesz się upodobnić do zachodu a to jest polska. Każdy chce zabłysnąć w inny sposób i niech tak zostanie i nie ma co drążyć tematu . Każdy wie swoje i niech sie tego trzyma. A co do mana jest autem które z zasłonkami, pokrowcami czy dywanikami nigdy ładne nie będzie ... .

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 26 sie 2014, 5:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Co Ty za brednie człowieku wypisujesz?! Jak czytam Twoje posty, to mam wrażenie że masz udziały u Macierewicza...
Co do auta, to bardzo fajnie zrobione. Dołożyłbym jedynie biały rant na przedniej feldze i jakiś akcent niebieskiego na przodzie.

Powodzenia! :)


Post Wysłano: 26 sie 2014, 8:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Każdy robi jak chce jeden obija auto materiałem ze starych foteli ini wkładają w to wiecej zaangażownia, To co zrobił Szymon w tej scanii przechodzi ludzkie pojęcie dla mnie najlepsze autko z forum to co szymon nazywa "słabym wykonaniem i dramatem" dla mnie jest prze hu... zajebis.... poprostu szacunek za to że robisz to sam. Nie sztuką jest oddać sprzet do tapicera zapłacić 40tyś i iść na gotowca jesteś kozak. Tylko zżera mnie cholerna ciekawosć jak by w twoich rękach wyglądały nie tylko scania a np. Magnumka.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 26 sie 2014, 10:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Nie długo koniec wakacji, miejmy więc nadzieję, że niektórzy użytkownicy nie będą się tak udzielać na forum w tematach, o których nie mają pojęcia.
Zakończcie OT bo szkoda tematu.


Post Wysłano: 26 sie 2014, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Świetnie! Ale zgodzę się z Szakim, coś niebieskiego na przód by się przydało. Może emblemat Scania w kolor dasz?
Tak by to wyglądało, oczywiście bardziej równo pomalowane. :lol:
http://iv.pl/images/63435900444228707260.jpg

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 26 sie 2014, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2009, 9:35
Posty: 110
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Szczecin

Koledzy spokojnie :D nie ma co sie napinac , Patryk jest perfekcjonistą :D
(to nie jest atak w Twoja strone Patryk :D )

Biały rant , na pewno sie pojawi , ogólnie auto nie jest jeszcze skonczone

jurexdaf zgadza sie , jechałem w zeszły wtorek przez Koscian 5-tka na Wrocław
Scania94g na tył powedruje zderzak ,juz prawie gotowy, po trzy okragłe lampy na strone , tylko nie wiem jeszcze czy dac ledy czy na zarówke.
zola1217 jak by nie patrzec, ale scania chyba jest najwdzęczniejszym autem do tuningu,
sztuka jest ztuningowac auto innej marki , np MAN, jezdzi taki jeden pod kontenerami z Gryfina :D :D
DyrdekHz jezeli miałbym malowac napis na niebiesko , to wtedy tez i siatki na grilu,
juz od dawna jest taka koncepcja, tylko jakos nie jestem jeszcze do niej przekonany ,
dosc mocno zmieniłoby to wyglad auta


Post Wysłano: 26 sie 2014, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Kolego moim zdaniem to z tyłu preferowałbym raczej lampy na ledach. Wydaję mi się, że lepszy efekt. Oczywiście zrobisz jak będziesz uważał za słuszne. Powodzenia w dalszych tjuningach :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 20 [ Posty: 398 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1120 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: