Strona 8 z 17 [ Posty: 321 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1017 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sie 2008, 16:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2007, 21:11
Posty: 34
Lokalizacja: Slask

Oj panowie zdarzy sie niekidy jakas scheda , a pozatym jak ty piszesz ze komus spadl najazd to tylko wspoczuc kierowcy stresow w ch.... a przeciez gostek nic nie zawinil a sprzet czy nowy czy stary czasem nawali . Ja widziałem jak w Cassino nowy Ktt mial problem z najzadem nie podchodziłem blizej sie przygladac ale wygladalo jakby urwalo mu podpory negatywu !


Post Wysłano: 03 wrz 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2007, 13:26
Posty: 67

ja już sie naoglądałem takich cyrków z bliska ;d i zaskocze was ze przeważnie to wina kierowcy... pomijając prowizoryczne firmy ,gdzie jezdzi sie typowo dla kasy i ,, olewa,, wszelkie usterki to kierowca najlepiej zna swoje auto i on 1 zauwaza co jest nie tak z jego zabudowa -nic nie urywa sie na aucie tak poprostu- czy nozyca , czy nakrętki na śrubach czy nawet negatyw... pewnie zaraz pojawi się fala krytyki na temat tego co tu napisałem , ale taki fakt ,, po co będe stawał na serwis tracił czas i pieniądze - pociągne na tym troche,- a potem efekty widoczne ale wydaje mi się , ze kazdy kto jezdził kiedyś ,, lochą ,,czesciowo poprze to co napisałem .
pozdrawiam .

_________________
Najlepsza cięzarówka to taka... która sie nie psuje ;-d


Post Wysłano: 06 lut 2009, 0:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Ma ktoś jakieś newsy o tym orodzaju transportu jakieś fotki?? w Olsztynie to widze zestawy z firm MOSTVA CAT POLSKA i STS TRANSPORT jakie wogóle są firmy w Polsce które zjamują sie takim transportem?? pozdrawiam


Post Wysłano: 06 lut 2009, 18:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Słyszał ktoś o firmie Danvera ? Jadąc DK61 na którejś stacji widziałem trzy cięzarówki tej firmy, były to dwie SCANIE R lub P(90km/h było to nierozpoznałem :D ) i jedno Volvo FM wszystkie w niskich kabinach z zabudowami do osobówek.Miały całą kabine białą z zielonym napisem DANVERA i zielonymi zabudowami.Mieli z boku założone troche więcej niż przeciętnie obrysówek.Kilkanaście kilometrów dalej jak zachciało się do WC - etu :wink: staneliśmy na staneliśmy na stacji rafinerii gdańskiej i jak wychodziłem z samochodu to widziałem ich jak gnali we trzech w strone warszawy.Nie wiem czy to polska firma.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Nie chodzi Ci przypadkiem o litewską firmę DAIVERA?

http://www.daivera.lt


Post Wysłano: 07 lut 2009, 0:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Koledzy a czy jest jakaś określona nośność górnych pokładów w zabudowie na samochodzie jaki przyczepie.I powiedzmy ile można przewieść dużych i cieżkich limuzyn na poszczególnych zabudowach(firmy),rodzaje(samochod+2,3 osiowa przyczepa,c.s+naczepa)-powiedzmy Audi A8-2t masy,5m długości.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 08 lut 2009, 17:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Witam

Firma Rolfo produkuje specjalnie na rynek brytyjski : 3 pokładowe serii Formula Orion UK o wysokości 5 metrów . Oto zdjęcia :

Obrazek

Obrazek

I jeden zabytek , również z firmy Rolfo :

Obrazek


źródło : http://www.rolfo.com


Pzdr !!!


Post Wysłano: 09 lut 2009, 9:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Tak faktycznie chodziło mi o tą firme.Nie zauważyłem, że tam jest I no i pomyliłem to z N.Gdzieś w warszawie alo pod warszawą widziałem 10 golfów algo innych samochodów na zestawie ciężarówka 2 osiowa + przyczepa 2 osiowa.I jakoś to wyglądało jakby tego za dużo było :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 10 lut 2009, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2007, 21:11
Posty: 34
Lokalizacja: Slask

10 x vw Polo wchodzi bez problemów tak jak panda , 500, renault twingo , peugeot

Kolego Jesli chodzi o te Audi A8 , firmy produkujace zabudowy nie roznia sie w tym temacie niczym , np. na zestaw Auto 2 osie + przyczepa 2 osie zabierze 7 szt Audi A8 to jest max poprostu gabaryty auta nie pozwola ci na to zeby zapakowac ich wiecej..


Post Wysłano: 06 mar 2009, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Większa porcja zdjęć z autostrady :) i niech ktoś mi powie że polska motoryzacja słabo stoi :lol:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 10 mar 2009, 0:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 22:01
Posty: 1
GG: 3425322

Witam.
Czy ma ktoś(albo wie gdzie można znaleźć)informacje na temat dokładnej budowy, schematy autotransporterów. Szukałem na stronach lohr i rolfo, ale nic konkretnego tam nie ma, googole tez nie pomogło. jeśli ktoś ma coś takiego to prosił bym o pomoc.


Post Wysłano: 10 mar 2009, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2009, 3:44
Posty: 16
GG: 297540
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Witam. Regan niezłe fotki. Tak czuje że 90% tamtych zestawów miało tablice litewskie. :lol:

kowi006 takich projektów musiał byś szuakć tylko na stronie producentów. No chyba że sam byś zaprojektował.


Post Wysłano: 14 mar 2009, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 15:22
Posty: 205
GG: 4667666
Samochód: Mercedes Vario 814

Witam

Mam nietypowy pomysł - mianowicie chciałem zabudować jakiś lekki 12tonowy (np Mercedes Atego) do przewozu... 5 aut!:) Czy w polsce jest jakaś firma która była by w stanie coś takiego zrobić? Tzn chodzi o górny pokład podnoszony hydraulicznie no i co najważniejsze musiała by to być lekka konstrukcja (aby te DMC nie przekroczyć zbyt wiele:). Do tego szukam jakiejś gotowej ale LEKKIEJ przyczepy do przewozu kolejnych 4 aut. Czy koledzy się może orientują ile mogły by ważyć najlżejsze przyczepy tego typu (na tandemie - długość tak do około 9m) - oczywiście z hydrauliką.

Pzdr


Post Wysłano: 15 mar 2009, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 15 mar 2009, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
Witam

Mam nietypowy pomysł - mianowicie chciałem zabudować jakiś lekki 12tonowy (np Mercedes Atego) do przewozu... 5 aut!:) Czy w polsce jest jakaś firma która była by w stanie coś takiego zrobić? Tzn chodzi o górny pokład podnoszony hydraulicznie no i co najważniejsze musiała by to być lekka konstrukcja (aby te DMC nie przekroczyć zbyt wiele:). Do tego szukam jakiejś gotowej ale LEKKIEJ przyczepy do przewozu kolejnych 4 aut. Czy koledzy się może orientują ile mogły by ważyć najlżejsze przyczepy tego typu (na tandemie - długość tak do około 9m) - oczywiście z hydrauliką.

Pzdr
W Gnieźnie jest firma co zamjuje się przebudową, zabudową, oraz renowacją zabudów. Może tam poszukaj? Nie wiem też czy Gniotpol by się nie podjął czegoś takiego.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 16 mar 2009, 10:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 15:22
Posty: 205
GG: 4667666
Samochód: Mercedes Vario 814

Cytuj:
W Gnieźnie jest firma co zamjuje się przebudową, zabudową, oraz renowacją zabudów. Może tam poszukaj? Nie wiem też czy Gniotpol by się nie podjął czegoś takiego.
Hej

Możesz podać jakieś bliższe namiary na tę firmę w Gnieźnie bo nie mogę ich znaleźć??

Pzdr


Post Wysłano: 16 mar 2009, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Odezwij się do mnie na priv w weekend, to zapytam kolegi.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 17 mar 2009, 9:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2007, 21:11
Posty: 34
Lokalizacja: Slask

Kolego w czestochowie chlopaki robia i powiem ci ze sprzet 1 klasa


Post Wysłano: 17 mar 2009, 10:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 15:22
Posty: 205
GG: 4667666
Samochód: Mercedes Vario 814

Odezwę się na pewno, szukając w sieci znalazłem coś co by się prawie nadało idealnie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bb ... 6039c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c3 ... 5f006.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c77 ... 126da.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25c ... 46e7b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e85 ... 25dde.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b20 ... 1245b.html

Tylko by trzeba to troszkę przedłużyć i pewnie wzmocnić siłowniki:)
Cytuj:
Kolego w czestochowie chlopaki robia i powiem ci ze sprzet 1 klasa
No ale kto robi i co?:) Może jakieś konkrety zapodasz... Też kwestia ceny - Gniotpol się przykładowo ceni straszliwie (w czasach recesji ich ceny nie do zaakceptowania).


Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 23:52 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pisz posta pod postem. Używaj funkcji "zmień".


Post Wysłano: 17 mar 2009, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2007, 21:11
Posty: 34
Lokalizacja: Slask

kolego cena na mercedesa atego to okolo 30 tys zl za nowa zabudowe musisz sobie ich poszukac mi sie nie chce


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 17 [ Posty: 321 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1017 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: