Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 10:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2006, 21:31
Posty: 18
Lokalizacja: ...:::Choszczno:::...

No brawo... Trasak naprawde bardzo ciekawa i swietne foty... ładne widoczki i co wazniejsze piękne trucki... szczegolnie Volvo z serii "Black Thunder". :)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2006, 16:30
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań

Traska cudo, jak zawsze świetnie opisana i ładne fotki, pozdrawiam i czekam na nastepne opisy :)

_________________
www.trucki.dreamhosters.com


Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Bardzo fajna traska, ale mam jedno pytanie: czemu to magnum
Obrazek
ma chromowaną listwę na grilu :?: jakaś wersja limitowana czy renault tylko daje to jako ozdobnik :?: zastanawiam się już nad tym od wczoraj bo widziałem na A4 magnumke z takim bajerem.
Zamawiają sobie to, jako bonus do Magnumki. We Francji też takich dużo jeździ. To można dokupić ( ale trzeba mieć $ :D ) gdy się kupuje nowe auto. Bardzo ładnie to wygląda.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2007, 5:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Też właśnie mi się tak wydaje, bo widziałem wiele nowych Magnumek ale tylko niektóre miały te listwę.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2007, 15:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2007, 20:56
Posty: 58
GG: 0
Samochód: ..

siwetna trasa, super opisana, ale niektore fotki za ciemne (nie rob pod slonce) ale ogolnie trasa jak i jej opis robi wrazenie.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Wszystko bardzo fajnie opisane,a zdjecia no coz... szkoda ze bez panienek w rozowych oknach. Pozdrawiam i zycze wiecej takich ekstra trasek.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Wszystko bardzo fajnie opisane,a zdjecia no coz... szkoda ze bez panienek w rozowych oknach. Pozdrawiam i zycze wiecej takich ekstra trasek.
Nawiązując do Twojego nicku, chciałem powiedzieć, że za młody jesteś, choć niewiem ile masz lat ;) . A jeszcze co do tej trasy. Ile przejechaliście Uśmiechem Paryża przez ten czas kilometrów ? Widzę, że obejmowałeś te same kierunki co i ja ;) . Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2007, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 14:49
Posty: 84
Lokalizacja: Obrzycko k/Szamotuł

http://darusia15.wrzuta.pl/film/un10lzZyKj/s5009358 ---> zapraszam do obejrzenia filmiku ze slubnego korowodu :) Kurde kto by tak nie chciał... :mrgreen:

[ Dodano: Nie, 04.11.2007, 18:36 ]
Filmik mojego autorstwa jednak zapodała go moja kolezanka Daria( z góry dzieki) bo mi na chacie padł net :|

_________________
Foto-forum samochodów ciężarowych i autobusów....
http://www.transportmedia.pl

"WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ"


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Do tej pory bylem przekonany ze jak zeni sie kierowca to z firmy jest tylko kilka samochodow a nie wszystkie :shock: :shock: Trzeba pogratulowac szefa ze zgodzil sie wyslac wszystko co stalo na wesele. Romus ktos ze znajomych sie hajtal???

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Dziś przez przypadek widziałem go w dzień na YT (<-- click!):) (ten link z wrzuta mi niestety nie chce pokazać filmiku).
Bardzo miły aspekt i zapadający w pamięć nie tylko dla młodej pary,ale chyba i wszystkim mieszkającym przy trasie przejazdu :)

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2007, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 14:49
Posty: 84
Lokalizacja: Obrzycko k/Szamotuł

Cytuj:
Romus ktos ze znajomych sie hajtal???
Jakaś kobitka ze spedycji wychodziła za mąż :)
Ale nie powiem, szef jej ładna niespodziankę zrobił :mrgreen:



Po długiej przerwie wreszcie udaje się w traske do Nowej Sikorskiej Huty ok 15 km za Kościerzyną. O godzinie 9 umawiam sie z Bartkiem na krzyżówce w Obrzycku,nastapiło lekke opóźnienie i o o 9:36 siedze juz w Premiumce ( szkoda ze na miejscu pasazera hehe) Obieramy kurs na Czarnków. Gdzieś za Czarnkowem spotykamy "stado" św. Mikołajów :D dalej na Piłę-> Człuchów-> Chojnice-> Kościerzyne.Ruch niewielki wiec idziemy jak burza Po drodze na Orlenie przy pilskiej obwodnicy robimy 45 min. pauze i w tym czasie uderzamy na stacje na hot-dogi :D W Chojnicach natykamy sie na Mondeo z wideorejestratorem ktore zatrzymało jakiegoś Niemca. Z Chojnic jedziemy na Koscierzyne, po drodze same lasy i jeziorka. Bartek stwierdził ze sie tam wyprowadza ( ku*wa z kim bede jezdził w traski ?? :D ) Z trasy Koscierzyna-Gdynia zjezdzamy na miejscowosc Szymbark i dalej na Nw. Sikorska Hute, dojazd tam jest lekko powiedziawszy przeje**** co zreszta widac na fotkach, sama firma połozona jest w szczerum polu :D Magazynier nie ma co do roboty wiec rozplandekowywujemy autko,i jedziemy z tym koksem. Póltorej godziny pózniej auto jest puste a na magazynie nie idzie sie ruszyc hehe :D Wywijami oberka i wiksa do domu bo jutro załadunek do Irlandii i Irlandii Północnej a czas jazdy sie konczy. Prawie cała droge towarzysza nam opady deszczu. Na krajowej 11 stajemy na obiadek i dalej but tą samą trasą co w pierwszą strone. O godzinie 20 jestem juz w domu, niestety interent nie łazi wiec dopiero dzis zrobiłem recenzje z tej trasy :P POZDRAWIAM !!!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
Foto-forum samochodów ciężarowych i autobusów....
http://www.transportmedia.pl

"WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ"


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2007, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Widze ze krotki wypadzik jednak opisany w miare szczegolowo. Fajna ekipa mikolajow :D Dojazd do firmy naprawde nieciekawy. Fajne fotki krajobrazow i Waszej Reni. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 14:49
Posty: 84
Lokalizacja: Obrzycko k/Szamotuł

PIERWSZA TRASA W NOWEJ FIRMIE:
Wtorek 18.12

O 2 w nocy ładujemy w Glaxo Smith Kline w Poznaniu 12 palet do Katowic(2 punkty) i Mysłowic, załadunek expresowy-30min i ruszamy w kierunku drogi krajowej numer 11. Koło Kluczborka robimy 45 minutowa pauze i śmigamy dalej :) Już w Chorzowie pytamy na radyjku o pierwszą ulice no ale niestety nikt si nie orientuje gdzie to jest wiec nie pozostaje nic innego jak kupić mape, tak tez zrobiliśmy i po 10minutach jesteśmy u pierwszego klienta :) Rozładunek 4 palet nie mógł trwać długo. Zamykamy naczepę i jedziemy do drugiego punktu,dojazd przesrany, wąskie uliczki, full aut. Ale dajemy rade i po chwili stoimy pod rozładunkiem, czekały z nami 2 auta ale nas wzięli jako pierwszych na tapetę z tego względu ze mieliśmy tylko 3 palety :D Po rozładunku ruszamy na Mysłowice gdzie czeka nas test zręczności w wjechaniu przez wąziutką bramę na teren hurtowni. W kolejce do rozładunku jesteśmy drudzy, ale na nieszczęście Volvo stojące pod rampa ma 20 palet do zrzutki i magazynierzy wszystko liczą :| Tak zchodzą nam prawie 2 godzinki. Przychodzi na nas kolej. Jako ze GSK firma solidna to naszego towaru nie przeliczają i po kilkunastu minutach stoimy na parkingu przed firma i czekamy na dalsze dyspozyjszyn...godzinkę później telefon...Załadunek w DHL Racibórz 17 ton proszku do Poznania :) Ruszamy w kierunku Tych potem Rybnika i dalej na Racibórz. W Orzeszu o dziwo przechodzimy pod wiaduktem 3,6 :D W Raciborzu na DHL-u kolejka na załadunek zarąbista. No nic trzeba czekać...chwile potem na firmę wjeżdżają jeszcze 2 Anwile, wylatuje gościu z portierni i mówi żeby jechać za nimi, podaje numer rampy ustawiamy sie i czekamy na załadunek. Chwile później widlak popierdziela już po naczepie, dostajemy papiery: 2 rozładunki: Intermarche i HCP Ciegielski. Po załadunku ruszamy w kierunku autostradki A4, nocą ruch znikomy, Wrocław prawie pusty wiec idziemy jak burza :D
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Środa 19.12

Rano dojeżdzamy do Poznania, awizo na 8 wiec 2 godzinki kimiemy, przed ósma ojciec idzie z papierami i wraca z lekka podkur*****, pytam o co chodzi a on ze awizo było na 6 i nas nie rozładują :| Dzwoni na firmę pyta co i jak a oni ze mamy stałe awizo na 8 i nie wiedza skąd sobie IM wymyśliło ze na 6. Idzie ojciec jej to wytłumaczyć a ona ze i tak nas nie rozładują. Jeszcze raz telefon...każą czekać..przychodzi rozkaz z "góry"...jechać do Sadów na DHL i zrzucić, tak tez zrobiliśmy...następnie druga zrzutka w "Ceglorzu" w trakcie rozładunku przychodzi dyspozycja...załadunek o 21 w GSK 20 palet do Teresin Logistic Park kolo Warszawy. Jako ze ojciec mieszka koło zakładów HCP, auto zostawiamy na zakładowym parkingu i jedziemy na obiad :) W miedzy czasie umawiam sie z Adamem(Adamo02) i Kuba()i do oporu śmigamy Adama autkiem po Pozku :D o 19 podjeżdżamy pod dom ojca i jedziemy po Scanie na parking...jako ze na GSK nie można wjeżdżać w dwóch ja spierdzielam na wyro i nie daje znaków życia :D Załadunek jak zwykle poszedł sprawnie. Przed nami niecałe 300km. Drogi puste jak zwykle i na 4,5 godziny dojeżdżamy na parking oddalony o 5 km od miejsca rozładunku i tam śpimy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Czwartek 20.12

Rano dobijamy na Logistic Park Teresin DSV i jako pierwsi podstawiamy sie pod rampę. Magazynierzy nie kwapią sie żeby ruszyć dupska i dopiero po dwóch godzinach naczepka jest pusta. Dajemy cynka ze jesteśmy rozładowani no i dyspozytor zabiera sie za szukanie powrotu...w tym czasie wykręciliśmy 11 godzinna pauzę :D W miedzy czasie ja idę na sesje leżącej w rowie Scanii :) Godzina 20 nareszcie jest ładunek- 22 tony Whiskasa i Kitekata do Rabena w Gadkach...załadunek w miejscowości Kożuszki Parcel czyli w pobliżu miejsca gdzie robiliśmy rano pauzę. Jako że firma leży tuz przy DK nr 2 znalezienie jej nie było problemem. wjeżdżamy na wagę a następnie ustawiamy sie pod magazyn "karmy mokrej" panowie podczas godzinnego załadunku zrobili 3 przerwy , ale przy okazji i my trochę wypoczeliśmy :P Załadowani ruszamy spod rampy a tu dymówa z auta...jak sie okazało sprzęgło które ledwo łapało lekko przysmażyło sie pod 22 tonami :P Teraz tylko sie modlić żeby nic po trasie sie nie zdarzyło !! Nasze modlitwy zostają wysłuchane :D Późną nocą wjeżdżamy na teren Rabena i ustawiamy sie na parkingu.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Piatek 21.21

Rano wzywają nas pod rampę...rozładunek poszedł bardzo szybko. Następnie udajemy sie na bazę do Maniewa odstawić auto na warsztat...Ja pakuje swoje rzeczy i z gorączka ponad 39'C spadam do domu. Ojciec wieczorem przejmuje taka samą Scanie ładuje w Lidlu w Jankowicach koło Poznania i udaje sie w traskę do Stargardu Szczecińskiego, Szczecina i Zielonej Góry. Ja niestety lezę we wyrze i sie kuruje :D
To by było na tyle Pozdrawiam wszystkich czytelników :P

_________________
Foto-forum samochodów ciężarowych i autobusów....
http://www.transportmedia.pl

"WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ"


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 15:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 gru 2007, 18:18
Posty: 12
GG: 13402574
Lokalizacja: Kowale Oleckie

fajna traska :D ładne trucki ,a ten kierowca ze scani w rowie to przysnął czy wpadł w poślizg? jak to sie stało ze do rowu wjechał? szkoda tak niszczyć auto :(

_________________
Scania najlepsza!
Zobacz mój film o ciężarówkach.
http://pl.youtube.com/watch?v=Qw04Nujnez4


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 15:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

I kto powiedział że trasy po kraju są nudne... :mrgreen: Jak Romuś wypierniczy opis i da fotki to ja stwierdzam że mi nie jest żadna międzynarodówka potrzebna :D Przygód mieliście sporo, najlepsza oczywiście z tym sprzęgłem :D Szkoda mi tej Scanii w rowie bo widać że zdrowy egzemplarz (Romek mi powiedział że "temu gościowi Scania zasnęła") :lol: Czekam na kolejny opis z trasy, niekoniecznie Waszym autem :) Pozdrawiam!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 14:49
Posty: 84
Lokalizacja: Obrzycko k/Szamotuł

Tak serio to drajwer zasnął...podobno tydzień wcześniej w tym samym miejscu do rowu złożyła sie Premiumą z Tesco, tyle ze drajwer nie był zmęczony a pijany- ponad 2,5 promila we krwi :?

Idę fotografować i podchodzi do mnie gościu:
-Pan z gazety?
-Nie, nie ja sie tylko interesuje ciężarówkami
-Ale chyba nie w takiej postaci?
-W każdej postaci proszę Pana :D
...i zaczął sie śmiać.
Okazało się że to był własciciel auta :o

_________________
Foto-forum samochodów ciężarowych i autobusów....
http://www.transportmedia.pl

"WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ"


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 gru 2007, 18:18
Posty: 12
GG: 13402574
Lokalizacja: Kowale Oleckie

szkoda ciężarówy,ładna taka niebieska... a Co sie dzieje jak np kierowca z firmy rozbije taka scanie?Musi zaplacic z własnej kieszeni za naprawe? pytam bo nie wiem.. mam 15 lat..

_________________
Scania najlepsza!
Zobacz mój film o ciężarówkach.
http://pl.youtube.com/watch?v=Qw04Nujnez4


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 16:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
szkoda ciężarówy,ładna taka niebieska... a Co sie dzieje jak np kierowca z firmy rozbije taka scanie?Musi zaplacic z własnej kieszeni za naprawe? pytam bo nie wiem.. mam 15 lat..
Jest coś takiego jak ubezpieczenie.Temat ten jest gdzieś na WC.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Opisik porzadny oj porzadny. Wszytsko ladnie napisane i szczegolowo. Do tego fajne foteczki. Mi rowniez szkoda Scanii bo calkiem ladna. Milo sie czytalo tylko szkoda ze tak krotka. Mam nadzieje ze niedlugo znowu sie cos urodzi. Chyba juz wyzdrowiales i nie masz ochoty chorowac????

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 14:49
Posty: 84
Lokalizacja: Obrzycko k/Szamotuł

Cytuj:
Chyba juz wyzdrowiales i nie masz ochoty chorowac????
No jasne ze już zdrowy :D W poniedziałek jak dobrze pójdzie wybieram sie z Bartkiem na załadunek do Łodzi Manem TGA więc na pewnie będzie kolejny malutki update :) A po egzaminach czyli 14stycznia zaczynam kursiki z ojcem..jak zwykle po Polsce :mrgreen:

_________________
Foto-forum samochodów ciężarowych i autobusów....
http://www.transportmedia.pl

"WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: