Strona 6 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1600
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:

Korwin? Serio?
Jego najlepsze teksty:

„Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”.

„Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”.

„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

„Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa.”

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.

„Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”.

„Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych. Zapewniających gwarantowane wyżywienie, gwarantowane godziny pracy”.

Dopytywany przez zszokowaną prowadzącą, kto miał zagwarantowane wyżywienie, odparł jednoznacznie: „Więźniowie w obozie! Codziennie trzy razy im wydawano wyżywienie! Mieli stałe godziny pracy i pewność zatrudnienia”.

„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.

„Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodparnia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.”

„Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.
Myślę, że tu raczej najlepszych nie wybrałeś ... Ale szacun, że Ci się chciało... :shock:

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 328
Lokalizacja: Warszawa

Kompromis jeśli chodzi o aborcję to był dopóki samotny karakan nie zaczął mieszać. Teraz nakazują Ci rodzić chore dzieci, następnie zostajesz bez wsparcia państwa. Pół biedy jak masz kasę i jesteś w stanie zapewnić mu jakieś turnusy rehabilitacyjne, opiekuna itp.
Oczywiście każda niepełnosprawność jest inna, ale niestety są takie przypadki, że egzystencja dziecka, które jest warzywem, nie widzi, nie słyszy według mnie nie ma sensu, bo to męka dla niego i jego rodziców.
Ale takich przypadków niestety będzie więcej, bo edukacja seksualna leży, bo to według nich demoralizacja. Szkoda, że część osób przekona się o swoich wspaniałych wyborach jak zostaną sami bez żadnej pomocy ze strony tych, którzy kazali im rodzić.


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1823
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dokładnie, sama prawda. Gdybym nie wziął się sam za pewne rzeczy, to mój syn byłby teraz całkowicie w tyle i nie wiadomo jakby się rozwijał. Ale, że mam możliwości i siły to staram się na własną rękę zapewnić mu jak najwięcej zajęć i rehabilitacji i wszystko idzie w dobrym kierunku. Lecz gdybym miał liczyć na Państwo... Daj spokój, w tamtym roku przyznali mu z gminy 7 godzin zajęć MIESIĘCZNIE. :lol: Wykupujemy ile się da prywatnie, inni znów organizują zbiórki, ale że jestem uparty i jakby mam swój honor, nie zamierzam nikogo o nic prosić i póki mam siły poradzę sobie sam. :) Chyba, że stanie się coś, czego bym nie chciał i nie będę mógł pracować, wtedy pozostanie mi liczyć na pomoc innych.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 9:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie wiem jak myślący ludzie mogą chcieć głosować na opłacaną rubelkami V kolumnę w postaci konfy.

A aborcja… każdy krzyczy, że to PiS czy coś tam a ta „ustawa” wisi od 1993 roku. Ale jak ktoś już wspominał temat cudowny żeby podgrzać atmosferę i podzielić ludzi.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Ostatnio zmieniony 10 wrz 2023, 11:11 przez Długi, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 10 wrz 2023, 9:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Nie wiem jak myślący ludzie mogą chcieć głosować na opłacaną rubrykami V kolumnę w postaci konfy.
Rozwiń tą myśl.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 9:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

Ustawa jest stara tylko do (chyba) 2021 roku nikt przy niej nie grzebał zrobiła to obecnie rządząca koalicja wprowadzając praktycznie całkowity zakaz aborcji.
W jakim celu to zrobili?
Co uzyskali? Tu wiadomo że między innymi z tego powodu spada dzietność taki paradoks jak dodasz jeszcze brak a właściwie kulawy rządowy program invitro oraz wiele problemów związanych z badaniami prenatalnymi, klauzulę sumienia którymi dziarsko podpierają się niektórzy lekarze to masz komplet.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 10:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3275
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Prowokujesz do kłótni
No właśnie. Polacy. Nie mogą dyskutować o polityce i przewadze passata b5 nad skodą bo zaraz owa kłótnia. Puknijcie się w te Wasze zacietrzewione głowy.


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 12:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

ja to i tak jestem w szoku ze tak długo rozmowa o polityce trzyma taki wysoki poziom ;)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2657
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Właśnie doczytałem że te darmowe WSZYSTKIE 2 autostrady będą do 31 Grudnia :lol:
Ale co w radiu się nagadaja i nachwala jaki to pan dobry :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 14:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Taaa pisałem o tym wcześniej że autobany darmowe na wybory😂
W piątek wyjeżdżałem z Huty w Krakowie i na S7 dalej wyświetla się kup bilet Gliwice Sośnica - Wrocław na etoll.gov…..😂😂😂😂
Niezły burdel mają…


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 14:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Cytuj:
„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.
Ja też.
Przy czym płci nie brałbym pod uwagę jako kryterium.

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek
Cytuj:
Właśnie doczytałem że te darmowe WSZYSTKIE 2 autostrady będą do 31 Grudnia :lol:
Ale co w radiu się nagadaja i nachwala jaki to pan dobry :lol:
Nawet nie wiedziałem. Zakaz wyprzedzania też? :D


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3275
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Ale co w radiu się nagadaja i nachwala jaki to pan dobry :lol:
No i każda prawie tablica informacyjna (świetlna) na bramownicach...


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 15:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Cytuj:
„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.
Ja też.
Przy czym płci nie brałbym pod uwagę jako kryterium.
A przede wszystkim osobą mieszkającym na stałe za granicą. Zauważyłem że często najwiecej do powiedzenia w sprawach życia w Polsce i obecnej sytuacji maja do powiedzenia ludzie którzy 20 lubi więcej lat temu wyjechali z Polski.

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 16:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.
Ja też.
Przy czym płci nie brałbym pod uwagę jako kryterium.
A przede wszystkim osobą mieszkającym na stałe za granicą. Zauważyłem że często najwiecej do powiedzenia w sprawach życia w Polsce i obecnej sytuacji maja do powiedzenia ludzie którzy 20 lubi więcej lat temu wyjechali z Polski.
Najlepsze wśród tego typu ludzi jest poczucie misji aby odwieść kogoś od emigracji i próba otwarcia mu oczu że w Polsce jest wspaniale. Niestety dziwnym zbiegiem okoliczności sami nie wracaja a gdy im sie to zarzuci to foszek

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Też nigdy nie zrozumiem dlaczego prawo decydowania o przyszłości Polski, mają ludzie którzy opuścili ten kraj 20, 30 lub więcej lat temu, i nawet nie mają zamiaru wracać.

I te pielgrzymki naszych polityków do polonii. Szkoda gadać.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 18:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

Ostatnio mam trochę doczynienia właśnie z takim polonusem co z kraju wybył 30 lat temu za zachodnią granicę.
Fachowiec jaki się patrzy pracował "tam" też na budowie, ale jak popatrzyłem co zrobił z walkami do malowania to stwierdziłem że chyba bramę na budowie otwierał.
No i chyba na konfę będzie głosować bo ma fajny program. :shock:

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1600
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:

W jakim celu to zrobili?
Co uzyskali?
Zapomniałeś to - o. Tadeusz ... Dodatkowi wyborcy. Dziś u mnie na wiosce ksiądz popłynął ( a naprawdę nie głosił długo nic o polityce, aż go chwaliliśmy w stosunku do tego co słuchało się na innych parafiach):
"ŻADEN KATOLIK NIE MOŻE ZAGŁOSOWAĆ na polityka który popiera aborcję" . W jakimkolwiek przypadku/procencie itd ... Dosłownie nie powiedział na kogo głosować, ale .... :(

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 10 wrz 2023, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5085
Samochód: orange i grafitowy

Dałeś na tacę za takie kazanie?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 11 wrz 2023, 9:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Luka,
Z tymi laptopami to ktoś ogólnie zrobił dobry bait, a madki łyknęły jak pelikany nie sprawdzając nawet nigdzie wiarygodności :D współczuję tylko sprzedawcom w elektromarketach, którzy swoje na pewno się nasluchali


Post Wysłano: 12 wrz 2023, 13:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1600
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cóż, dobrze, że robota jest...

Jakoś to będzie.
No tak, trzeba się cieszyć z tego co jest bo zawsze może być gorzej `... No i dobrze, że pracownicy wyrozumiali i wypłat nie chcą.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 815 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: