Strona 3061 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13059 3060 3061 3062 30633468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 gru 2020, 23:48

Ktoś tu ma kija w d00pie.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Przypominam, że Olsztyn i Spręcowo nie leżą na Mazurach. Dwa, udowadniasz, że jesteś głupi, bo nie potrafisz nawet napisać prostej nazwy miejscowości bez błędu :lol: .

Nevesu, jak się ma ponad 40 stopni gorączki to nie myśli się o jeździe samochodem czy wysyłaniu jakichkolwiek paczek na poczcie. Wiem, że tu większość to kozaki i figo fago, gdzie to nie byli, że wysoka gorączka to pikuś itp, ale dla mnie zdrowie jest ważne. Poza tym nabawiłem się wtedy anginy czy zapalenia oskrzeli, lekceważenie tego groziło zapaleniem płuc.

Luksik, jakbyś mnie lepiej poznał, najlepiej osobiście, to nie pisałbyś o kiju.

Kończąc temat: drażni mnie wypominanie mi jakichś mało istotnych błędów sprzed 2 lat, tak jakby osobę które to robią były idealne i nigdy nie popełniały błędów.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 03 gru 2020, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Obrazek

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 03 gru 2020, 0:16

Nic osobiście do ciebie nie mam, ale wystarczyło olać temat a nie zachować się kolejny raz jak panienka. :D


Post Wysłano: 03 gru 2020, 0:29

Cytuj:

Nevesu, jak się ma ponad 40 stopni gorączki to nie myśli się o jeździe samochodem czy wysyłaniu jakichkolwiek paczek na poczcie. Wiem, że tu większość to kozaki i figo fago, gdzie to nie byli, że wysoka gorączka to pikuś itp, ale dla mnie zdrowie jest ważne. Poza tym nabawiłem się wtedy anginy czy zapalenia oskrzeli, lekceważenie tego groziło zapaleniem płuc.
Wiesz co, gdybyśmy się nie znali i nie pożyczyłbym Ci kasy, którą potem miałem problem odzyskać od ciebie to może i bym uwierzył w te historie. Natomiast wiem, że to zwykła ściema, tak jak wtedy też wymyśliłeś jakiś dziwny powód, dlaczego nie mogłeś odczytać wiadomości ode mnie. Przypominam też, że jak byłeś moderatorem i kasowałeś posty ludzi (zabij, nie pamiętam z jakiego powodu) którzy w końcu się na to wkurzyli, to stwierdziłeś, że to wirus w komputerze je usuwał, a nie ty.

Dlatego nie mam zielonego pojęcia dlaczego wysłanie paczki pocztą Polską musiało urosnąć do rozmiarów tego typu afery, ale jestem święcie przekonany, że to nie choroba :D


Post Wysłano: 03 gru 2020, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Jakby co, to jutro będę w Sętalu, a w poniedziałek lecę na Śląsk, to jak coś mogę za piwo podrzucić jakąś paczkę. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 gru 2020, 1:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja tu tylko coś zostawię i już sobie idę... :>


Obrazek

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 03 gru 2020, 1:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Mam w dupie, czy mi wierzysz czy nie, ale fakt jest taki, że 3 tygodnie wtedy spędziłem na zwolnieniu lekarskim z widmem zapalenia płuc.

A co do tamtej sprawy, to pisałem na pw, że kasę zwrócę tydzień czy dwa później, bo z jakiegoś powodu wypłatę też dostałem po czasie. Ba, z tego co pamiętam to oddałem nawet więcej niż pożyczyłem, bo wiem, że musiałeś czekać.

Damian, Sętal to akurat po drugiej stronie obwodnicy, ale nie wiem jak tam dojedziesz, bo remontują drogę od skrzyżowania z DK51.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 03 gru 2020, 3:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Cytuj:
Erkazet, zamiast nie pisać nic, albo napisać krótko po męsku: no i ch.., to się tłumaczysz randomowemu kolesiowi, a potem się dziwisz, że mają tutaj z Ciebie ubaw.
Dokładnie, z frajerami trzeba krótko: spi3rd@laj :D
Jeżeli udzielasz takich porad to dlaczego jeszcze się nie wylogowałeś?? :lol:

Teraz taki bohater,na drodze nie wiedziales do kogo to mówisz bo nie mogles widzieć, pusty leb miales wsadzony w laptopa i cos tam przeglądałeś. Swoją odpowiedzią potwierdziłeś tylko słowa innych,wiesniak :mrgreen:
A jeżeli wiedziałeś ze ja cie wyprzedzam to unikałeś kontaktu wzrokowego :lol:
Net hooligans auuuuuu!

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 03 gru 2020, 7:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

:shock:
O k****...
Erka musisz chyba częściej współżyć z partnerką gdyż ciśnienie wywala zawór bezpieczeństwa...

A rumcajsowi wiadomo co wiadomo gdzie za zabawy z laptopem w czasie jazdy... Pewnie odgrywał jakis przetarg na ostre jazdy do czech...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 8:37

Cytuj:

A co do tamtej sprawy, to pisałem na pw, że kasę zwrócę tydzień czy dwa później, bo z jakiegoś powodu wypłatę też dostałem po czasie. Ba, z tego co pamiętam to oddałem nawet więcej niż pożyczyłem, bo wiem, że musiałeś czekać.
Weź, skończ już. Nic nie pisałeś o opóźnionej wypłacie i łaskawie odpisałeś dopiero jak stwierdziłem, że wiem gdzie tata pracuje i łatwo zdobędę do niego numer. Żadnej górki nie było. Z resztą ty, jaka ona mogłaby być, jak była to zawrotna kwota chyba 30 zł ..


Post Wysłano: 03 gru 2020, 8:41

Że ja popcornu w trasę nie biorę..


Post Wysłano: 03 gru 2020, 8:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Czy któryś z forumowiczów jezdzi jeszcze w dystrybucji "biedronkowej" ? Pytam z ciekawości bo w obecnej robocie odwiedzam wszystkie ich magazyny i możnaby "zbić pione".


Post Wysłano: 03 gru 2020, 9:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Ja na skarbimierzu, adam81 (o ile zagląda tu jeszcze) Ruda śl.

Nie masz gdzie jeździć? :lol:


Post Wysłano: 03 gru 2020, 10:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Na Biedronkach fajnie jest :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 03 gru 2020, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Weź, skończ już. Nic nie pisałeś o opóźnionej wypłacie i łaskawie odpisałeś dopiero jak stwierdziłem, że wiem gdzie tata pracuje i łatwo zdobędę do niego numer. Żadnej górki nie było. Z resztą ty, jaka ona mogłaby być, jak była to zawrotna kwota chyba 30 zł.
Twój podpis idealnie podsumowuje jakim człowiekiem jesteś. Żałuję, że po tylu latach nie mam screenów PW. Pożyczyłem 80 złotych, umówiliśmy się, że dług spłacę do konkretnego terminu. Były wakacje, dorabiałem akurat w pewnej firmie i szef poleciał w kulki z wypłatą. Napisałam jaka jest sytuacja, że oddam więcej niż pożyczyłem, zgodziłeś się poczekać. Jak tylko dostałem od szefa pieniądze to od razu poleciałem na pocztę zrobić przelew. Pożyczyłem 80, przelałem 100 złotych i to tydzień, maksymalnie dwa po umówionym terminie, na co sam się zgodziłeś.

Tata pracuje tam gdzie pracował, 16 rok mu tam leci. Chciałeś się poskarżyć mu na dorosłego chłopa :lol: ? Jak myślisz, co by zrobił jakbym mu pokazał screeny naszych rozmów na PW? Bo jak go znam to kazałby ci spierd*alać w podskokach tam skąd przyszedłeś. Choć wątpię, że w ogóle wszedłbyś na teren firmy, o zdobyciu numeru do niego nie wspominając.

Po co teraz kłamać i zmyślać bajki, skoro dobrze wiesz, że było inaczej niż piszesz? Chcesz się dowartościować, żebyś był bardziej lubiany przez innych? Ja od dawna mam gdzieś czy mnie tu ktokolwiek lubi czy nie, a Bartek P. miał co do ciebie rację.

Z mojej strony koniec tematu, szkoda klawiatury i ekranu w telefonie.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 03 gru 2020, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

POTĘŻNY WARMIANIN MASAKRUJE BIZNESMENA Z MAZUR!!! - zobacz jak!

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Ja na skarbimierzu, adam81 (o ile zagląda tu jeszcze) Ruda śl.

Nie masz gdzie jeździć? :lol:
[/quote]

Zaglonda zaglądam. Semis może Matex to taki biedronkowy masochista :lol: .Powiem ci że od czasu jak byłeś na gościnnych występach , pozmieniało się u nas na minus. Nie ma już wypinek na zwrotach. O odbiorach nie wspomne. Nowy dyrektor transportu co przyszedł z fresch wprowadza udoskonalenia :? Teraz tylko przetrwać do świąt :mrgreen: a potem z górki.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 03 gru 2020, 11:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

A słychać coś o budowie DC w okolicach Olsztyna? Chodziły plotki o budowie w okolicach Stawigudy przy S51 i temat ucichł. Teraz z kolei mówi się o budowie DC Lidla w Gietrzwałdzie przy DK16 z Olsztyna na Ostródę.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 03 gru 2020, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Bo na Rudzie fajnie jest
Obrazek
To kolejka do ramp chłodni, za zakrętem jeszcze z 8-10 aut :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3061 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13059 3060 3061 3062 30633468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: