Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 sie 2015, 7:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Witam szukam informacji prawnych odnośnie załadunku. Czy osoba pracująca na wytwórni pasz musi zamykać dekle komór po załadunku, skoro je otwiera i technicznie nie ma z tym problemu. Ja jako kierowca wjeżdżam na wagę i odbieram papiery, bez wnikania w wagi czy się zgadza.
Drugie pytanie kto ma zakładać plomby skoro tylko wykonujemy transport? Wagowy? Zależy mi na artykułach.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 19 sie 2015, 8:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Witam szukam informacji prawnych odnośnie załadunku. Czy osoba pracująca na wytwórni pasz musi zamykać dekle komór po załadunku, skoro je otwiera i technicznie nie ma z tym problemu. Ja jako kierowca wjeżdżam na wagę i odbieram papiery, bez wnikania w wagi czy się zgadza.
Drugie pytanie kto ma zakładać plomby skoro tylko wykonujemy transport? Wagowy? Zależy mi na artykułach.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Udaj się do pobliskiej paszarni i poproś o takie info na bazie wyciągu z przepisów zakładowego BHP.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 10:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Nie wiem czy coś takiego jest w ogóle u nich w regulaminie i czy w ogóle ktoś jest od bhp bo w firmie mają burdel. Zależy mi na ustawach gdzie ja mogę wykazać różne rzeczy.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 19 sie 2015, 11:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Nie wiem czy coś takiego jest w ogóle u nich w regulaminie i czy w ogóle ktoś jest od bhp bo w firmie mają burdel. Zależy mi na ustawach gdzie ja mogę wykazać różne rzeczy.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Tylko BHP


Post Wysłano: 19 sie 2015, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ustawy uchwala sejm. Chcesz, żeby posłowie zagłosowali, kto ma zakładać plombę i zamykać dekle w beczce? To są procedury związane z funkcjonowanie danego zakładu i każdy reguluje to sobie sam.
Sam jeżdżę beczką i jeszcze się nie spotkałem, żeby cieciu zamykał włazy. Plomby, to zależy jaki jest przyjęty zwyczaj, raz sam zakładam, raz mi patrzą na ręce czy napewno zakładam, raz ochrona robi to osobiście

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 19 sie 2015, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Ja tam od ciecia nic nie potrzebuję. A i głosowania nie potrzeba. Przez kupę lat nie było problemu, pojawił się nie dawno.
Trzeba będzie sprawę załatwiać inaczej współpraca dobrze działa tylko w 2 strony a nie jedną.



Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: